Бъдещи мами от Люлин - София

  • 24 273
  • 187
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Здр Simple Smile бъдещи мами . Аз съм бременна с термин февруари и от скоро живея в Люлин 2. Не познавам никой от тук и си търся компания за разходки и сладки приказки. Много ще се радвам ако си намерия компания в този квартал. Hug

# 1
  • Мнения: 11
здр аз също съм от люлин,живея в 3 но ще се местим скоро (надявам се ) в 1.Аз съм Мария на 19 и това е моята първа бременност може да бутаме колички заедно Simple Smile

# 2
  • Мнения: 143
Еха  smile3508 ще се мамери компания и за нас......най- после Hug
Placa кога ти е термина?

# 3
  • Мнения: 11
еми 23 април ама по калкулатора в сайта,аз съм ходила само на 1 преглед досега и лекаря каза че вижда точица ама да дойда след 2 седмици,та чакам 7 да ходя и не ме свърта !!!Твоя кога е ти при кой лекар мислишда ходиш ?

# 4
  • Мнения: 143
Аз съм на 9 февруари и ходя в клиника Щерев на частен кабинет  Simple Smile

# 5
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Аз също живея в Люлин, търся си гинеколог. Разбрах за Люлин Мед и Медива. Някакви препоръки?? Мнение? Време е вече да се запиша някъде и не знам нито един лекар, от скоро сме тук. Първия път бях в Младост и там се следях, а тук нищо не ми е ясно... Не ми се иска да си хвърля на кино направлението...

# 6
  • гр. София жк.Люлин
  • Мнения: 0
Здравейте,
и от мен:) Аз в момента съм в 21 г.с. и си стоя вкъщи иии определено и аз имам нужда от компания и разходки. Аз не съм от скоро в квартала, но кръга ми от приятели са на работа и т.н.,нямат моето свободно време...Обаче съм в Люлин 4, но ще се радвам, ако има някоя бъдеща мама със свободно време в този район...
  Лека бременност на всички!!!

# 7
  • Мнения: 11
здравей плами аз сега живея в 4 и може да се виждаме ако искаш....аз следя бременността си при Др.Манев в 12 поликлиника.Той ми потвърди бременността и рещих да си остана при него.Много съм доволна засега.Правих си изследвания тази седмица и всичко е ок.Само незн за фетална в Люлин Мед колко ще ми вземат,мисля другия месец да ходя ако знаете нещо пишете !!!  Wink

# 8
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Само незн за фетална в Люлин Мед колко ще ми вземат,мисля другия месец да ходя ако знаете нещо пишете !!!  Wink

Аз там си следя бременността, но не знаех че правят ФМ  newsm78 Моята лекарка ми каза, че ще ме прати в Бояна...

# 9
  • гр. София жк.Люлин
  • Мнения: 0
Здравейте,
placa, ще се радвам да се видим:) А относно ФМ не знам за Люлин Мед...мен ме следи д-р Клисурски в Майчин дом и той ще ми я прави. Чувала съм от приятелки добри отзиви за д-р Марков ,той преглежда в частния си  кабинет. А прегледа, мисля че е около 70лв.

# 10
  • Мнения: 143
Еха Simple Smile събрахме се голяма компания  Hug

# 11
  • Мнения: 76
Здравейте и от мен. В Люлин 4 съм, с термин през май. Другия месец ще се записвам на ЖК, но все още не съм решила къде. Ще ми  да е някъде в района. Засега ходя във Вита. Има ли някой наблюдения за докторите в Люлин Мед?

# 12
  • гр. София жк.Люлин
  • Мнения: 0
 Хай,
как сте днес?
Наистина се заформя голяма компания Simple Smile
Сиска, в Люлин Мед съм ходила преди доста време на гинекологичен преглед при д-р Иван Димитров. Не останах доволна, защото искаше да ми направи биопсия, понеже виждал нещо..ходих и на 2-ро и 3-то мнение и се оказа,че всичко е ок. И тогава си помислих,че просто е искал да ми вземе пари за някакви изследвания, защото преди това и др. ми направи и не знам... Но пък една колежка(тя ми го препоръча тогава) беше много доволна от него и нейна позната се беше записала на ЖК при него и тя била много доволна, така че категорично мнение не мога да дам.

# 13
  • гр. София жк.Люлин
  • Мнения: 0
Здр, момичета,
допуснала съм грешка в Люлин 5 съм...много съм разсеяна напоследък... Embarassed

# 14
  • Мнения: 1
Здравейте, бъдещи мами! И  аз се включвам в тази група. Живея в Люлин 3. Терминът ми е 14 март, но вече не ходя на работа и имам ужасно много свободно време Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт