Бъдещи мами от Люлин - София

  • 24 228
  • 187
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
PlamiPl, много се радвам, че ще си имам компания  Grinning сега ми е трудничко да излизам още сме много крехки, като навърши бебо един месец, мисля че ще можем да се видим. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 0
Честито Kihler,  да ти е жив и здрав малкият принц и много да ви радва Simple Smile  Какъв хубав подарък за празниците Simple Smile Аз утре съм на преглед, да видим и моя бебок как е Wink

# 32
  • Мнения: 0

Sisi1006 много благодаря Simple Smile наистина най- прекрасния коледен подарък.Какво бебче очакваш?

# 33
  • Мнения: 0
Момченце Simple Smile Вече нямам търпение, но е още рано до термина:) на 11-ти влизам в 9-я месец

# 34
  • гр. София жк.Люлин
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТООО и от мен, Kihler !!!  bouquet Желая ти да расте здраво и щастливо детенце!  Hug
Аз се замислих, че може би с теб  се познаваме, защото работя в ОББ и с едно мамче – клиентка,  си говорихме ,че терминът й е декември и ще ражда в МД  и е от Люлин  Rolling Eyes ...Simple Smile не знам дали си спомняш ...  Blush Но както и да е , така или иначе ще се видим , надявам се,  иии ще разхождаме бебчовците .  Grinning

# 35
  • Мнения: 1 350
привет от мен Simple Smile и аз люлинска мама и бременелка Wink
в люлин 6 съм, сега виждам темичката.

честито на kihler, да ви е жив и здрав юнак и да расте много щастливо бебе!   bouquet
за разходки не съм сега, че съм на работа, но по-натам, живот и здраве Wink

Plami, и аз съм на ЖК при д-р Клисурски Wink може да сме се засичали  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 76
Момичета, тази седмица ще сменям личния доктор. Най-близкото място до Люлин 4 е ДКЦ Света София. Някой може ли да ми препоръча лекар от там?

# 37
  • София
  • Мнения: 73
Момичета, тази седмица ще сменям личния доктор. Най-близкото място до Люлин 4 е ДКЦ Света София. Някой може ли да ми препоръча лекар от там?

Аз съм при Ламбова,но честно казано не съм много доволна от отношението,но пък има удобно работно време.Ако искаш иди и питай на място на рецепцията там ще ти кажат.Мисля че има около 4тирима доктори и знам че мъжа е добър,защото ми го препоръчаха и за педиатър.

# 38
  • Мнения: 76
Благодаря, Ccveti! За себе си ми е все едно при коя ще съм, но за детето и живот и здраве за второто дете ми се иска и добър лекар да е

# 39
  • Мнения: 242
Здравейте! И аз съм бъдеща мама от Люлин 9. Ходя на ЖК в Люлин мед и съм доволна, там в лабораторията ми правят и всички изследвания.
Kihler, може ли да разкажеш по-подробно за раждането в МД? Беше ли във ВИП стая, бебето при теб ли беше? Помогнаха ли ти за кърмене и т.н.? А да и естествено или секцио? Много ще съм ти благодарна, защото се чудя коя болница да избера. АГ-то ми препоръча МД, но пък на мен като, че ли Тодуда ми допада най-много /ходих на отворените врати, а в МД засега няма/.
Хубав ден на всички!

# 40
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Boryana9, при кого ходиш? Аз също съм в Люлин мед при Петкова съм. В четвъртък съм на ФМ в Бояна в МЦ, пак при нея. Чудех се обаче, тя не мисля че е специалист по ФМ, не е от известните имена в областта. Каква ФМ ще е това? То ясно, че са с добра техника 3D и 4D, но само това не е достатъчно  newsm78 Аз ще отида, много искам да видя дали всичко е ок, защото и друг преглед този месец няма да правим. Като цяло съм доволна от нея, в сравнение с тези от първата ми бременност, много е приятна. Надявам се да си разбира от работата...

# 41
  • Мнения: 76
Моето мнение е, че трябва да си ходим при специалистите за фетална морфология. Имам лош опит от първия БХС. Отидох при лекарката, която ме следи( ходя във Вита), и въпреки хубавата техника ми измери коренно различни стойности за нухалната гънка  и съответно това се отрази на БХС. След 2 дни ми беше часа във Фемина и стойностите нямаха нищо общо. Не напразно за специалистите часовете свършват месец по-рано, а цените са едни и същи.

# 42
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Сиска, аз първия път дори не съм ходила на ФМ. Сега реших да направя, по принцип не се вглеждам толкова в това, но сега се замислих. Вече е късно за каквото и да е, дано всичко е ок.

# 43
  • Мнения: 0
Привет Boryana9,
Родих нормално без упойка( e с епизиотомия) но това е съвсем нармално.Родилните зали са 8 и са абсолютно на европейско ниво, има всичко необходимо в залата и за бебето и са спешно секцио.Бях на 12 ет. във вип стая, нищо особено, но за мен беше важно да има баня в стаята.По две мами са вътре и бебенцата са си при нас.Има и вип с едно легло, цената е друга.Относно кърменето, помагат.Бих казала, че са отзивчиви.Ако нещо друго те интересува, насреща съм Simple Smile

# 44
  • Мнения: 0
Момичета трябва ми добър педиатър в Люлин.Моята докторка е далече, а и нещо не ми допаднаха някои нейни препоръки.Ще съм  Ви благодарна! Приятна вечер! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт