Бъдещи мами от Люлин - София

  • 24 292
  • 187
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Здр Simple Smile бъдещи мами . Аз съм бременна с термин февруари и от скоро живея в Люлин 2. Не познавам никой от тук и си търся компания за разходки и сладки приказки. Много ще се радвам ако си намерия компания в този квартал. Hug

# 1
  • Мнения: 11
здр аз също съм от люлин,живея в 3 но ще се местим скоро (надявам се ) в 1.Аз съм Мария на 19 и това е моята първа бременност може да бутаме колички заедно Simple Smile

# 2
  • Мнения: 143
Еха  smile3508 ще се мамери компания и за нас......най- после Hug
Placa кога ти е термина?

# 3
  • Мнения: 11
еми 23 април ама по калкулатора в сайта,аз съм ходила само на 1 преглед досега и лекаря каза че вижда точица ама да дойда след 2 седмици,та чакам 7 да ходя и не ме свърта !!!Твоя кога е ти при кой лекар мислишда ходиш ?

# 4
  • Мнения: 143
Аз съм на 9 февруари и ходя в клиника Щерев на частен кабинет  Simple Smile

# 5
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Аз също живея в Люлин, търся си гинеколог. Разбрах за Люлин Мед и Медива. Някакви препоръки?? Мнение? Време е вече да се запиша някъде и не знам нито един лекар, от скоро сме тук. Първия път бях в Младост и там се следях, а тук нищо не ми е ясно... Не ми се иска да си хвърля на кино направлението...

# 6
  • гр. София жк.Люлин
  • Мнения: 0
Здравейте,
и от мен:) Аз в момента съм в 21 г.с. и си стоя вкъщи иии определено и аз имам нужда от компания и разходки. Аз не съм от скоро в квартала, но кръга ми от приятели са на работа и т.н.,нямат моето свободно време...Обаче съм в Люлин 4, но ще се радвам, ако има някоя бъдеща мама със свободно време в този район...
  Лека бременност на всички!!!

# 7
  • Мнения: 11
здравей плами аз сега живея в 4 и може да се виждаме ако искаш....аз следя бременността си при Др.Манев в 12 поликлиника.Той ми потвърди бременността и рещих да си остана при него.Много съм доволна засега.Правих си изследвания тази седмица и всичко е ок.Само незн за фетална в Люлин Мед колко ще ми вземат,мисля другия месец да ходя ако знаете нещо пишете !!!  Wink

# 8
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Само незн за фетална в Люлин Мед колко ще ми вземат,мисля другия месец да ходя ако знаете нещо пишете !!!  Wink

Аз там си следя бременността, но не знаех че правят ФМ  newsm78 Моята лекарка ми каза, че ще ме прати в Бояна...

# 9
  • гр. София жк.Люлин
  • Мнения: 0
Здравейте,
placa, ще се радвам да се видим:) А относно ФМ не знам за Люлин Мед...мен ме следи д-р Клисурски в Майчин дом и той ще ми я прави. Чувала съм от приятелки добри отзиви за д-р Марков ,той преглежда в частния си  кабинет. А прегледа, мисля че е около 70лв.

# 10
  • Мнения: 143
Еха Simple Smile събрахме се голяма компания  Hug

# 11
  • Мнения: 76
Здравейте и от мен. В Люлин 4 съм, с термин през май. Другия месец ще се записвам на ЖК, но все още не съм решила къде. Ще ми  да е някъде в района. Засега ходя във Вита. Има ли някой наблюдения за докторите в Люлин Мед?

# 12
  • гр. София жк.Люлин
  • Мнения: 0
 Хай,
как сте днес?
Наистина се заформя голяма компания Simple Smile
Сиска, в Люлин Мед съм ходила преди доста време на гинекологичен преглед при д-р Иван Димитров. Не останах доволна, защото искаше да ми направи биопсия, понеже виждал нещо..ходих и на 2-ро и 3-то мнение и се оказа,че всичко е ок. И тогава си помислих,че просто е искал да ми вземе пари за някакви изследвания, защото преди това и др. ми направи и не знам... Но пък една колежка(тя ми го препоръча тогава) беше много доволна от него и нейна позната се беше записала на ЖК при него и тя била много доволна, така че категорично мнение не мога да дам.

# 13
  • гр. София жк.Люлин
  • Мнения: 0
Здр, момичета,
допуснала съм грешка в Люлин 5 съм...много съм разсеяна напоследък... Embarassed

# 14
  • Мнения: 1
Здравейте, бъдещи мами! И  аз се включвам в тази група. Живея в Люлин 3. Терминът ми е 14 март, но вече не ходя на работа и имам ужасно много свободно време Simple Smile

# 15
  • Мнения: 23
Здравейте и от мен. Аз живея в Люлин 1. Може ли да ми препоръчате къде ходите на прегледи, защото на мен това ми предстои и не знам къде да отидя. Simple Smile

# 16
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
gabi92, аз съм в 1, но ходя в ЛюлинМед. Намира се до Фантастико, в района на Кауфланд е. Това пише на сайта им-жк. Люлин, ул. "Добри Немиров" No 5
(На гърба на оранжевия китайски ресторант - светофара на KFC - Люлин 7 част). Там има и лаборатория Цибалаб. За сега съм доволна.

# 17
  • Мнения: 1
Момичета, дали някой може да ми помогне? Решила съм да спортувам и искам да попитам някоя от вас дали практикува някакъв спорт за бременни в района на Люлин. Единственото, което за сега открих е гимнастика за бременни в Спортен Клуб  Нео.

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте!!!Виждам, че има доста мами от Люлин Grinning.Аз също си търся гинеколог тук в Люлин.В 21 г.с.съм и искам да си сменя моята.Моля някои да ме носочи тук в Люлин някъде.Не знам дали в Люлин Мед се правят ж.к.по Здравна каса.Ако някои е наясно мн ще се радвам да ме насочи Simple Smile

# 19
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Здравейте!!!Виждам, че има доста мами от Люлин Grinning.Аз също си търся гинеколог тук в Люлин.В 21 г.с.съм и искам да си сменя моята.Моля някои да ме носочи тук в Люлин някъде.Не знам дали в Люлин Мед се правят ж.к.по Здравна каса.Ако някои е наясно мн ще се радвам да ме насочи Simple Smile
Здравей, следят ме и по ЗК и по фонда в ЛюлинМед  Peace

# 20
  • Мнения: 76
Момичета, предстои ми да сменям личен лекар другия месец. До скоро живеех в друг квартал и вече ми е доста далече да ходя при стария. Някой може ли да препоръча подходящ лекар в Люлин? Важното е да няма много хора при него.

# 21
  • Мнения: 11
Аз съм изключително доволна от др Светослав Манев в 12 поликлиника!! Той следи бременността ми и е мн. приятен човек-винаги ми обяснява и показва всичко,гледа ме на ехо вс път а не ми иска пари ! За професионализма му какво да кажа попринцип работи в Пирогов и идва на смени тук,извършва и генекологични операции..

# 22
  • Мнения: 0
Привет, мили мами и от мен Simple Smile.Аз през декември трябва да родя бебчо.Живея в Люлин 5, много ще се радвам да си имим компания за разходки. Grinning.Лека бременност на всички майчета!

# 23
  • гр. София жк.Люлин
  • Мнения: 0
Здравейте,
мамчета, хайде да се видим тези дни Simple Smile Kihler , а с теб пък сме и двете в 5-ти още по-добре Wink Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 73
Момичета, предстои ми да сменям личен лекар другия месец. До скоро живеех в друг квартал и вече ми е доста далече да ходя при стария. Някой може ли да препоръча подходящ лекар в Люлин? Важното е да няма много хора при него.

Здравей!Аз мога да ти препоръчам личен лекар в ДКЦ Света София,намира се на задния изход на метрото.Ето ти и сайта да се ориентираш: http://mbal-sofia.com/bg/pages/dkc-sv-sofiya-lyulin-kabineti.По принцип няма много хора там и поне моята лична има добро работно време.

# 25
  • Мнения: 76
Ccveti,  благодаря! Май ще се възползам, като че ли това е най-близкото до Люлин 4.

# 26
  • София
  • Мнения: 73
Ccveti,  благодаря! Май ще се възползам, като че ли това е най-близкото до Люлин 4.

Ами никак не ти е далеч ,даже с трамвая по-бързичко за две спирки най-много е.Ако си в 4та част мисля,че и Медива ти е близо,въпреки че там незнам как стоят нещата с лични лекари.

# 27
  • гр. София жк.Люлин
  • Мнения: 0
Здравейте!!!Виждам, че има доста мами от Люлин Grinning.Аз също си търся гинеколог тук в Люлин.В 21 г.с.съм и искам да си сменя моята.Моля някои да ме носочи тук в Люлин някъде.Не знам дали в Люлин Мед се правят ж.к.по Здравна каса.Ако някои е наясно мн ще се радвам да ме насочи Simple Smile
Здравей, следят ме и по ЗК и по фонда в ЛюлинМед  Peace


♥¸.•*´¯)Brum♥¸.•*´¯) , а Cibalab работят ли с твоя фонд, защото аз съм към Дженерали Закрила и преди можеше да си правя изсл.в тази лаборатория, но сега ми отказаха?!... Може би ако съм пациент на Люлин мед и ми назначат изсл. ще направят компромис Wink

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен ! Аз живея до Силвър център и Фантастико. Термина ми е за 11 януари. ЖК си я водя в Полимед. Kihler прочетох, че ще раждаш през декември, може ли да споделиш къде, аз съм се насочила към ТК.

# 29
  • Мнения: 0
Привет мамчета, да се похваля родих едно, прекрасно момченце. Grinning .Sisi 1006 родих в Майчин дом с избор на екип начело др.Хранов, и съм много доволна.

# 30
  • Мнения: 0
PlamiPl, много се радвам, че ще си имам компания  Grinning сега ми е трудничко да излизам още сме много крехки, като навърши бебо един месец, мисля че ще можем да се видим. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 0
Честито Kihler,  да ти е жив и здрав малкият принц и много да ви радва Simple Smile  Какъв хубав подарък за празниците Simple Smile Аз утре съм на преглед, да видим и моя бебок как е Wink

# 32
  • Мнения: 0

Sisi1006 много благодаря Simple Smile наистина най- прекрасния коледен подарък.Какво бебче очакваш?

# 33
  • Мнения: 0
Момченце Simple Smile Вече нямам търпение, но е още рано до термина:) на 11-ти влизам в 9-я месец

# 34
  • гр. София жк.Люлин
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТООО и от мен, Kihler !!!  bouquet Желая ти да расте здраво и щастливо детенце!  Hug
Аз се замислих, че може би с теб  се познаваме, защото работя в ОББ и с едно мамче – клиентка,  си говорихме ,че терминът й е декември и ще ражда в МД  и е от Люлин  Rolling Eyes ...Simple Smile не знам дали си спомняш ...  Blush Но както и да е , така или иначе ще се видим , надявам се,  иии ще разхождаме бебчовците .  Grinning

# 35
  • Мнения: 1 350
привет от мен Simple Smile и аз люлинска мама и бременелка Wink
в люлин 6 съм, сега виждам темичката.

честито на kihler, да ви е жив и здрав юнак и да расте много щастливо бебе!   bouquet
за разходки не съм сега, че съм на работа, но по-натам, живот и здраве Wink

Plami, и аз съм на ЖК при д-р Клисурски Wink може да сме се засичали  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 76
Момичета, тази седмица ще сменям личния доктор. Най-близкото място до Люлин 4 е ДКЦ Света София. Някой може ли да ми препоръча лекар от там?

# 37
  • София
  • Мнения: 73
Момичета, тази седмица ще сменям личния доктор. Най-близкото място до Люлин 4 е ДКЦ Света София. Някой може ли да ми препоръча лекар от там?

Аз съм при Ламбова,но честно казано не съм много доволна от отношението,но пък има удобно работно време.Ако искаш иди и питай на място на рецепцията там ще ти кажат.Мисля че има около 4тирима доктори и знам че мъжа е добър,защото ми го препоръчаха и за педиатър.

# 38
  • Мнения: 76
Благодаря, Ccveti! За себе си ми е все едно при коя ще съм, но за детето и живот и здраве за второто дете ми се иска и добър лекар да е

# 39
  • Мнения: 242
Здравейте! И аз съм бъдеща мама от Люлин 9. Ходя на ЖК в Люлин мед и съм доволна, там в лабораторията ми правят и всички изследвания.
Kihler, може ли да разкажеш по-подробно за раждането в МД? Беше ли във ВИП стая, бебето при теб ли беше? Помогнаха ли ти за кърмене и т.н.? А да и естествено или секцио? Много ще съм ти благодарна, защото се чудя коя болница да избера. АГ-то ми препоръча МД, но пък на мен като, че ли Тодуда ми допада най-много /ходих на отворените врати, а в МД засега няма/.
Хубав ден на всички!

# 40
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Boryana9, при кого ходиш? Аз също съм в Люлин мед при Петкова съм. В четвъртък съм на ФМ в Бояна в МЦ, пак при нея. Чудех се обаче, тя не мисля че е специалист по ФМ, не е от известните имена в областта. Каква ФМ ще е това? То ясно, че са с добра техника 3D и 4D, но само това не е достатъчно  newsm78 Аз ще отида, много искам да видя дали всичко е ок, защото и друг преглед този месец няма да правим. Като цяло съм доволна от нея, в сравнение с тези от първата ми бременност, много е приятна. Надявам се да си разбира от работата...

# 41
  • Мнения: 76
Моето мнение е, че трябва да си ходим при специалистите за фетална морфология. Имам лош опит от първия БХС. Отидох при лекарката, която ме следи( ходя във Вита), и въпреки хубавата техника ми измери коренно различни стойности за нухалната гънка  и съответно това се отрази на БХС. След 2 дни ми беше часа във Фемина и стойностите нямаха нищо общо. Не напразно за специалистите часовете свършват месец по-рано, а цените са едни и същи.

# 42
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Сиска, аз първия път дори не съм ходила на ФМ. Сега реших да направя, по принцип не се вглеждам толкова в това, но сега се замислих. Вече е късно за каквото и да е, дано всичко е ок.

# 43
  • Мнения: 0
Привет Boryana9,
Родих нормално без упойка( e с епизиотомия) но това е съвсем нармално.Родилните зали са 8 и са абсолютно на европейско ниво, има всичко необходимо в залата и за бебето и са спешно секцио.Бях на 12 ет. във вип стая, нищо особено, но за мен беше важно да има баня в стаята.По две мами са вътре и бебенцата са си при нас.Има и вип с едно легло, цената е друга.Относно кърменето, помагат.Бих казала, че са отзивчиви.Ако нещо друго те интересува, насреща съм Simple Smile

# 44
  • Мнения: 0
Момичета трябва ми добър педиатър в Люлин.Моята докторка е далече, а и нещо не ми допаднаха някои нейни препоръки.Ще съм  Ви благодарна! Приятна вечер! Simple Smile

# 45
  • Мнения: 242
Brum, ходя при д-р Йонкова, страхотна е! Много мила, отзивчива и всеки път много подробно ме гледа. За ФМ аз ходих в 20 г.с. при Димитър Марков, като си бях запазила часа месец и половина по-рано. Наистина е много важно да се отиде при специалист по ФМ. Много съм доволна и от него.
Kihler, благодаря за инфото, ако се сетя още нещо ще питам  Simple Smile
Хуба ден мамчета!

# 46
  • Мнения: 466
Имам приятелка в Люлин и тя ходи на ЖК в люлин мед. Каква ФМ правят в люлин мед  newsm78 Та чак и не е плащала newsm78Съжалявам не се сещам името на лекарката , но съм особенно очудена щото уж знам какво е ФМ и до колкото зная се плаща - не се пома от здравната каса

# 47
  • Мнения: 23
Здравейте бъдещи мамчета. Дали има някой с термин за юни месец?  Simple Smile Simple Smile

# 48
  • Мнения: 76
Моят термин е на 24 май, живея в Люлин 4

# 49
  • Мнения: 23
Аз съм един месец след тебе. На 25 юни. Мислила ли си как искаш да раждаш и къде?  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 76
На мен ми се иска да родя нормално, но засега лекарите ми казват, че трябва да е секцио. Ако ще раждам нормално искам да е в Шейново. Иначе, може би Токуда. Но все още нямам яснота

# 51
  • Мнения: 242
Здравейте мами!
Аз да ви питам, знаете ли добри педиатри в Люлин, че съм в голяма чуденка. 12 ДКЦ ми е под носа, но не съм разпитвала. Ако някоя знае, моля да сподели  Simple Smile
Хубав ден на всички!

# 52
  • София
  • Мнения: 73
Здравейте мами!
Аз да ви питам, знаете ли добри педиатри в Люлин, че съм в голяма чуденка. 12 ДКЦ ми е под носа, но не съм разпитвала. Ако някоя знае, моля да сподели  Simple Smile
Хубав ден на всички!
Препоръчвам ти д-р Антонова в Медива в 4-та част на Люлин е,записахме малкия,който е на 1 месец и засега съм много доволна от нея.

# 53
  • Мнения: 242
Благодаря ccveti!  Hug Ще проверя.

# 54
  • гр. София жк.Люлин
  • Мнения: 0
Здравейте мами!
Аз да ви питам, знаете ли добри педиатри в Люлин, че съм в голяма чуденка. 12 ДКЦ ми е под носа, но не съм разпитвала. Ако някоя знае, моля да сподели  Simple Smile
Хубав ден на всички!

Здр Simple Smile
 На мен ми препоръчаха горещо д-р Груева - http://www.rating.hapche.bg/rating/obshtopraktikuvashti-lekari/3 … a_hristova_grueva Simple Smile

# 55
  • Мнения: 0
Ние сме при Доктор Тодорова в Медива,много съм доволна!

# 56
  • Мнения: 0
И аз от няколко месеца живея в Люлин и ще се радвам да се запознаем,имам дъщеричка на 4 месеца и редовно ходим на разходка.А на всички на,които им предстой раждане ви пожелавам всичко да мине добре... леко раждане!

# 57
  • София
  • Мнения: 54
Ние сме при Доктор Тодорова в Медива,много съм доволна!

krisi1989 разкажи малко повече за д-р Тодорова - как е със захранването напр., ако детенцето ти е боледувало как го е лекувала, какви съвети дава, как се отнася с ваксините и всичко което се сетиш.
Аз живея в Люлин от година някъде, но въпреки многото хора които познавам там, нямам познати с деца, така че ще се радвам живот и здраве да се запознаем с новите мами Wink

# 58
  • Мнения: 0
Отношението на Докторката към децата е найстина много добро.Моята дъщеря боледува,когато беше на две месеца (обикновен вирус) прегледа я,но понеже тя беше много мъничка не пожела да ни предписва медикаменти и затова ни предписа само капки за нослето.Ваксините ги бие много внимателно и миналия месец бебка дори не разбра въпреки,че сега ваксините са много болезнени.За храненето общо взето аз сама си създадох начин на хранене и захранване.Тя само ме пита какво е млякото,което и давам (дали е хипоалергично) с какво друго я храня,как й го давам,по колко яде детето на хранене.Дъщеря ми се роди мъничка и когато я мерим на консултацийте тя ми обяснява на колко месеца колко приблизително трябва да тежи едно бебе спрямо това,колко кг.се е родило как се храни,по колко изяжда и на каква храна е кърма или АМ.Незная какво друго те интересува ... питай няма проблем Simple Smile

# 59
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Ние сме при Доктор Тодорова в Медива,много съм доволна!
Много благодаря за препоръката Simple Smile Аз не съм доволна от педиатъра на сина ми и юни месец, ще я сменя. Направо ще се интересувам от тази лекарка дали записва. Дано да сме доволни от нея, че и двете деца искам да са ми на едно място. Голяма мъка с тези педиатри...

# 60
  • Мнения: 0
Да записва нови пациенти мисля,че няма да има проблем да поеме и двете ти деца.Ако желаеш мога да я попитам,ние скоро сме на консултация?

# 61
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Ами то и да я питаш, май по-рано от юни не мога да направя промяна? АКо може по-рано за бебета, знам ли? Ако става веднага я сменям! Къде точно се намира МЦ?

# 62
  • Мнения: 0
Люлин 4 блок 447 , ако трябва да обясня по-подробно за да се ориентираш?

# 63
  • Мнения: 3
Здравейте,
Да се включа и аз към люлинските мами, чакащи бебче през тази година Simple Smile
Терминът ми е за средата на Май. В Люлин 6 съм, втора бременност, но каката ходи на ясла, така че ще съм само с 1 брой на разходките Simple Smile
Лека бременност и се надявам да се запознаем скоро Simple Smile

# 64
  • софия
  • Мнения: 0
Здравейте, мами Simple Smile
Аз не живея в Люлин,а в съседния- Филиповци, но тъй като няма много мами тук , а аз прекарвам много голяма част от времето си в Люлин 4 се записвам при вас Simple Smile Надявам се нямате нищо против Simple Smile

# 65
  • Мнения: 0
Не разбира се Simple Smile На каква въздраст е твоето бебче,и къде ходите на разходка в Люлин?

# 66
  • софия
  • Мнения: 0
  Grinning  ами аз в момента съм бременна за първи път, терминът ми е през август и затова се включих при вас за да се  ,,ограмотя,, за майчинството  newsm78  Simple Smile   
Исках да попитам за женската консултация - къде ходите??

# 67
  • Мнения: 23
Аз ходя при Д-р Дица Цачева и съм МНОГО доволна.
А, някой ако е ходил на 4Д досега моля да сподели впечатленията си.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 68
  • софия
  • Мнения: 0
Когато бях на скрининг, ме гледаха и на 4д, но бебето е много малко още и видях нещо като макарон Simple Smile))
Вече 2 пъти ходя при  д-р Арабаджикова , и засега съм доволна , но още не съм ходила да платя за женска консултация и ще следя и вашите впечатления Simple Smile

# 69
  • Мнения: 39
Момичета, дали някой може да ми помогне? Решила съм да спортувам и искам да попитам някоя от вас дали практикува някакъв спорт за бременни в района на Люлин. Единственото, което за сега открих е гимнастика за бременни в Спортен Клуб  Нео.
Здравейте момичета.И аз съм бременна-в 15 Г.С.Живея в Люлин 1 .Ходя на прегледи в клиника Щерев.Искам да се запиша на йога за бременни.Разбрах ,че на бул.Сливница,около Ореона ще се създава група,но още не са събрани достатъчно кандидатки..Ако ви интересува ще потърся името на залата,че сега нещо ми се губи..

# 70
  • софия
  • Мнения: 0
Момичета, дали някой може да ми помогне? Решила съм да спортувам и искам да попитам някоя от вас дали практикува някакъв спорт за бременни в района на Люлин. Единственото, което за сега открих е гимнастика за бременни в Спортен Клуб  Нео.
Здравейте момичета.И аз съм бременна-в 15 Г.С.Живея в Люлин 1 .Ходя на прегледи в клиника Щерев.Искам да се запиша на йога за бременни.Разбрах ,че на бул.Сливница,около Ореона ще се създава група,но още не са събрани достатъчно кандидатки..Ако ви интересува ще потърся името на залата,че сега нещо ми се губи..
Имало някъде около Лабиринт, зала ли , група ли организират не разбрах, но било само за бременни и аз искам много да ходя, ако имате информация казвайте:)

# 71
  • Мнения: 39
http://tancuvai.com/content/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B3%D1%8 … D0%BD%D0%BD%D0%B8

За  съжаление още не ми се обадиха..Явно групата не се сформирала..И от спортен клуб "Нео"(гимнастика за бременни0-в Люлин също казаха ,че няма достатъчно кандидати..Sad

# 72
  • софия
  • Мнения: 0
http://tancuvai.com/content/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B3%D1%8 … D0%BD%D0%BD%D0%B8

За  съжаление още не ми се обадиха..Явно групата не се сформирала..И от спортен клуб "Нео"(гимнастика за бременни0-в Люлин също казаха ,че няма достатъчно кандидати..Sad
Ikam i s kilogramite nqkak si da se preborq da ne trupam mnogo pove4e ot neobhodimoto , iogata 6te ni pomogne li ili gimnastikata samo??

# 73
  • софия
  • Мнения: 0
Нищо не открих за гимнастика в люлин , но аз ходя в Св“ София и там като платиш женската консултация имаш право да ходиш на рехабилитация, което е хубаво ако има мами които ходят там да пишат Simple Smile

# 74
  • Мнения: 224
Здравейте, момичета   bouquet
Надявам се приемате нови попълнения  Grinning Аз съм от люлин 3 и вече имам бебче на 6 месеца почти Simple Smile Има ли някоя друга мама от 3та  част  Grinning

# 75
  • Мнения: 0
И моята дъщеря е на 6 месеца,но ние живеем в 8 част не,че е много далеч Simple Smile Ти къде разхождаш твоето бебче?

# 76
  • София
  • Мнения: 73
Здравейте, момичета   bouquet
Надявам се приемате нови попълнения  Grinning Аз съм от люлин 3 и вече имам бебче на 6 месеца почти Simple Smile Има ли някоя друга мама от 3та  част  Grinning
И ние сме в Люлин 3.Моето момченце е почти на 3 месеца.Къде ходите на разходка,че аз все още си излизам самичка Simple Smile

# 77
  • Мнения: 1
И  аз съм от 3, само че ние чакаме всеки момент нашият бебч о. Тъкмо ще се запролети , малко ще пораснем  и градинките са наши Simple Smile

# 78
  • Мнения: 224
Цвети , аз също съм сама все още... вече половин година  Mr. Green и обикалям по булерварда цялата тройка и вътрешните улички Simple Smile Умирам от скука Simple Smile Аз съм на последната спирка на тролей 7 Simple Smile  Вие къде се разхождате, къде сте горе долу Simple Smile
Емка , като родиш после заедно  Grinning

# 79
  • Мнения: 0
Ами ние се разхождаме в паркчето срещу пазара,и ние сме самички защото аз не познавам никой от люлин,от скоро живеем тук Simple Smile Може да излизаме заедно Simple Smile

# 80
  • София
  • Мнения: 73
Цвети , аз също съм сама все още... вече половин година  Mr. Green и обикалям по булерварда цялата тройка и вътрешните улички Simple Smile Умирам от скука Simple Smile Аз съм на последната спирка на тролей 7 Simple Smile  Вие къде се разхождате, къде сте горе долу Simple Smile
Емка , като родиш после заедно  Grinning
Стаси,аз съм малко по-надолу,зад пощата един от новите блокове.Аз обикалям пазара,някой път към Билата и уличките в квартала  Grinning Тази седмица може да се разберем да направим една среща  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 224
Цвети , да може Simple Smile А и го дават хубаво временце Simple Smile

# 82
  • Мнения: 1 350
да питам как сте?
Plami, кога ти беше термин?

аз се чудя за педи на бебо, другата седмица ще питам нашата педи дали поема нови, двете деца ми се ще да са при един педиатър.
ако не може, че миналата година й беше пълна квотата, ще трябва да я сменям  Rolling Eyes
направо съм в чуденка, та ще видя другата седмица какво ще каже.
Brum ти смени ли педи?

# 83
  • гр. София жк.Люлин
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile))
 jos,  родих Simple Smile имаме си бебе Александър  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes
 Добре мина раждането (секцио) и съм много доволна от док., за който ти казах Simple Smile
 Вие как  сте?
 А за педиатър - аз за сега съм доволна от нашата (въпреки че още нямам кой знае какви впечатления). Само че и при нея има мнооого дечица и едва се съгласи и нас да вземе. Но ако решиш ще ти дам координатите й и може да я питаш Simple Smile

 На всички мамчета желая  лека бременност и сладки бебоци  Hug

# 84
  • Мнения: 76
Момичета, трябва ли предварително, преди да  родя да се уговоря с педиатър?

# 85
  • Мнения: 0
Честито да ви е живо и здраво бебчето Simple Smile

# 86
  • гр. София жк.Люлин
  • Мнения: 0
Благодаря, Криси Simple Smile

# 87
  • Мнения: 0
Когато бебчето порасне малко и започнете с разходките,може да се запознаем и да разхождаме бебчетата си заедно.Ти в кой люлин си?

# 88
  • Мнения: 224
Криси , теб не ти ли е далеч паркчето на пазара Simple Smile Запозна ли се с някоя мама Simple Smile Ние скоро не сме излизали, че гадно време, а моята и зъби я подгониха и е ужас....

# 89
  • Мнения: 0
Стаси  Ами не ни е далеч,ние обичаме да се разхождаме много.Още не съм се запознала с някоя мама и се разхождаме сами Simple Smile

# 90
  • гр. София жк.Люлин
  • Мнения: 0
Когато бебчето порасне малко и започнете с разходките,може да се запознаем и да разхождаме бебчетата си заедно.Ти в кой люлин си?

Супер, ще се радвам да ходим заедно на разходки Simple Smile Аз съм в 5-та част, но щом идвате към пазара може там да се срещаме Simple Smile

# 91
  • Мнения: 0
Плами   Пиши,като започнете да излизате на разходки Simple Smile

# 92
  • София
  • Мнения: 73
Мамита,и аз си търся люлинки за разходки.Аз съм в 3та част близо до пазара.Ще се радвам да се запозная с някоя от вас Simple SmileМойто бебче е на 3 месеца.

# 93
  • Мнения: 0
ccveti Ами хайде да си уговорим една среща и да се запознаем Simple Smile

# 94
  • гр. София жк.Люлин
  • Мнения: 0
Плами   Пиши,като започнете да излизате на разходки Simple Smile

оки Simple Smile

# 95
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета, и аз съм от 5 та част ще се радвам да споделям разходките, защото нямам компания, моето бебче е на 3 месеца..
Честито бебенце
PlamiPl да ви е жив и здрав и много да ви радва Hug!

# 96
  • гр. София жк.Люлин
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета, и аз съм от 5 та част ще се радвам да споделям разходките, защото нямам компания, моето бебче е на 3 месеца..
Честито бебенце
PlamiPl да ви е жив и здрав и много да ви радва Hug!


Много благодаря, Kihler  Hug

# 97
  • Мнения: 143
Момичета времето вече е топло , а ние още се чудим кога да се видим...мойта бебе е почти на 2 месеца вече и ние всеки ден сме навън....аз предлагам да се разберем за тази седмица или другата да се видим и запознаем...ако има желаещи мами да пишат!  Hug Хайде , че нямам търпение Simple Smile

# 98
  • Мнения: 0
Чудесно, разбираме се къде, кога и в колко часа.Аз съм на линия. Simple Smile

# 99
  • Мнения: 0
Например в понеделник 11ч. или 13ч. , пред градинката на църквата.,като часа и мястото не са категорични както и деня. Grinning

# 100
  • Мнения: 143
аз съм За  Kihler 13 часа е супер  Simple Smile , но ако вали нз дали е ок мястото , а и там по принцип има мн майки с деца и нз как ще се познаем....пиши пак за да се разберем и да знаят и др... Hug Ехххх чакам Понеделник с нетърпение.... Simple Smile

# 101
  • Мнения: 0
Абсолютно съм съгласна HugДано времето да е подходящо,
13ч.е чудно.. трябва мястото да уточним,,и аз нямям търпение Party

# 102
  • Мнения: 143
Ок - 13 часа ! Предлагам първата ни среща да е в сладкарница Рицка на кооперативния пазар(надявам се да я знаете, ако ли не кажете др кафе ) , защото мисля , че може да превали в понеделник и няма да е подходящо с бебетата на дъжда....Мен ще ме познаете по червената количка на Еспиро Simple Smile  Mr. Green

# 103
  • Мнения: 0
Там сме Grinning, Мeн ще ме познаете познаете по черната количка  на фил и тедс Grinning

# 104
  • Мнения: 143
Значи чакаме се там мами! Дано и другите да дойдат- ще бъде мн вълнуващо:)  Hug

# 105
  • Мнения: 0
Да аз също съм съгласна!

# 106
  • Мнения: 143
Ей мами Simple Smile да не забравите за утрешната среща Praynig

Ние сутринта сме на консултация и тъкмо ще се похвалим колко сме пораснали Simple Smile
 
До утре  Hug

# 107
  • Мнения: 0
Къде е срещата?

# 108
  • Мнения: 0
Срещата е на сладкарница Рицка, намира се на пазара в близост до казиното.Надявам се съберем повечко мами.В крайна сметка, който има възможност.Нямам търпение!До утре Hug

# 109
  • Мнения: 0
А от колко часа? Защото ние сме от 13 часа при докторката да ни дупчат ушите.

# 110
  • Мнения: 143
от 13 , но можем да ви изчакаме ако искате Simple Smile и без това времето е ужасно и ще пием по дълго кафе .... писах ти на ЛС телефона ми , ако искаш да се чуем като свършите Simple Smile

# 111
  • Мнения: 1
Здравейте, мамита! И аз да се похваля, че нашият син Александър вече е на бял свят Simple Smile Така че на следващата среща и ние ще се присъединим, само да е хубаво времето Simple Smile

# 112
  • Мнения: 0
Честито Емка,да ви е жив и здрав!

# 113
  • Мнения: 0
Честито  Hugда е жив и здрав!много да ви радва  bouquet
Времето ще се оправи, така че следващата сбирка с нас Simple Smile

# 114
  • София
  • Мнения: 73
за следващата сбирка и се записвам,само да е хубаво времето,че сега ме е страх да го извеждам малкия,а и той мирен на кафе няма да седи,иска бутане  LaughingВчера събрахте ли се в Рицка ?

# 115
  • Мнения: 0
Да, събрахме се и бише много приятно,  Grinningотдохме в едно ресторантче, защото не беше никак удачно в Рицка.
Колко е голямо твоето бебче?

# 116
  • София
  • Мнения: 73
Да, събрахме се и бише много приятно,  Grinningотдохме в едно ресторантче, защото не беше никак удачно в Рицка.
Колко е голямо твоето бебче?
На 9-ти април ще направи 4 месеца.

# 117
  • Мнения: 0
emka:)Simple SmileSimple Smile Честито да ви е живо и здраво бебенцето и много да ви радва...  bouquet  bouquet   

Последна редакция: вт, 26 мар 2013, 17:42 от Gabriela14

# 118
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета   аз съм от 9 та част ще се радвам да споделям разходките, ние сме почти на 5 месеца Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 119
  • Мнения: 0
Ще правим още много срещи.Найстина беше много хубаво онзи ден,че се видяхме
 Simple Smile

# 120
  • Мнения: 143
emka:)Simple SmileSimple Smile  честит юнак ! Да е мн здрав и усмихнат

Мацки нямам търпение времето да се оправи и да се съберем отново !!!! Целувам ви Hug

# 121
  • Мнения: 0
и аз така Hugдо скоро и приятен ден на всички  bouquet

# 122
  • Мнения: 76
Разкажете как мина срещата, колко мами се събрахте

# 123
  • Мнения: 143
siska_ta  Simple SmileБяхме само 3 мами със 3  прекрасни бебенца Simple Smile От пръв поглед се харесахме и разоворът тръгна много леко и приятно...Времето беше ужасно , но не успя да помръчи настроението. През 2 часа в които бяхме заедно обсъдихме всичко най-интересно около бебенцата и си направихме 3-4 снимки за спомен. Разделихме се със обещанието , че веднага щом слънцето ни се усмихне сме отново заедно и този път ще се разходим хубаво !

# 124
  • Мнения: 143
Мацки, Simple Smile времето е вече супер ! Предлагам другия вторник нова среща Simple Smile  Хайде пишете дали сте съгласни и да се разбираме ... 1stroller Нямам търпение smile3508

# 125
  • София
  • Мнения: 73
Ако времето е хубаво аз съм ЗА  Laughing

# 126
  • Мнения: 75
   Здравейте мамчета и аз съм от Люлин - 3та част.Ще се радвам да се запознаем и да се разхождаме с Вас.Тези дни го дават да се пооправя времето , та може да си спретнем една срещичка.
 За мен е удобно между 10:30 и 13ч. и след 16ч.

# 127
  • Мнения: 1 350
Plami,
как сте?
да ти е здрав и весел бебок юнакът ти!

ние сме още 2 в 1 дето се вика и чакам  Praynig айде другата седмица вече да излиза викам, ама нито контракции имам, нито нищо, пък да видим, ще ми се да е по-рано от празниците, въпреки че малката се роди на Кръстовден. та да видим.
излизате ли вече и къде?

# 128
  • гр. София жк.Люлин
  • Мнения: 0
Plami,
как сте?
да ти е здрав и весел бебок юнакът ти!

ние сме още 2 в 1 дето се вика и чакам  Praynig айде другата седмица вече да излиза викам, ама нито контракции имам, нито нищо, пък да видим, ще ми се да е по-рано от празниците, въпреки че малката се роди на Кръстовден. та да видим.
излизате ли вече и къде?

Здравей Simple Smile
 Благодаря , jos   bouquet
 Ние сме добре, излизаме на разходки Simple Smile  Гледам да не се бавим много обаче, тъй като го кърмя и понякога иска да папа по- честичко  Laughing Така че сме предимно в градинките в 5-ти или 4-ти. Ако искаш ще се уговорим нещо...
 А относно раждането - пожелавам ти  да е мнооого леко   Hug

# 129
  • Мнения: 1 350
Plami, идва хубаво време, ще свикнеш да кърмиш и навън, от опит ти казвам като дългокърмеща майка доскоро.
или в слинга, или ако сте с количка, винаги носи твой лек шал или лека пелена да се загърнете. обтриваш поне първите месеци гърдата със салфетка с водичка, цедиш 2-3 пъти малко навън и слагаш бебо.
е си напаснете режим и няма да ти се налага често да се кърмите навън, де.
сменяш ли пампита навън? че и това може да се случи. носи си подложка в чантата или долу в количката, слагаш под бебо в количката или на пейка, трева и сменяш.
живи, здрави ще се уговорим нещо  Peace

# 130
  • гр. София жк.Люлин
  • Мнения: 0
 jos, благодаря за съветите  Hug Ще видим как ще се напаснем с бебо  Laughing
     Ти как си?

# 131
  • Мнения: 0
Здравейте,  мамчета Simple SmileОтдавна не съм писала.....мога да се похваля с 2 мес.бебче Grinning Виждам, че е имало среща....Ще има ли пак??Бих се радвала да се запознаем и да разхождаме бебоците заедно.Аз съм в 4 та част и излизам в градинката до 96-то и в двора на училището(голяма скука)  :)Plami, така и не се видяхме бременни, но дано сега с бебчета да се запознаем  Simple Smile ииии ЧЕСТИТООО!!!

# 132
  • Мнения: 1 350
плами, родих нормално бебока на 26ти април Simple Smile всичко мина супер  Peace
и излизаме от няколко дни навън. без вчера.
така че на лични ще се уговорим  Hug

# 133
  • гр. София жк.Люлин
  • Мнения: 0
Здравейте, мамита Simple Smile Определено и аз съм ЗА за следващата среща Simple Smile
Jos и Бъкси ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА!   bouquet Да са ви много здравички, усмихнати и добрички  Hug
  Ще се радвам да се видим   Hug

# 134
  • Мнения: 779
Здравейте, бройте ме и мен за една среща. Въпреки че не знам как точно сте стане, защото баткото е с мен за цялото лято, а той не се спира на едно място. Но пък от септември е на градина и ако свикне ще съм само с едно дете в ръцете (ех какъв рахат ще е Wink)

# 135
  • Мнения: 76
Скоро и аз мога да се присъединя към разходките. Надявам се до 1-2 дни да ни изпишат от болницата. В началото и аз като Плами ще се обикалям близо до вкъщи (4-ти микрорайон) докато си направим режим. Чака ни цяло лято разходки!

# 136
  • Мнения: 1 350
sunlight eli,  и ние сме така - каката е с мен, спрях я от яслата от някой си април и мисля да не ходи лятото, лудница е, ама няма как. иначе е здравичка, не е от боледуващите често, но ми е жал като съм у дома да я пращам там, въпреки че й харесва там, пък и много бацили за бебо да не носи, не че по градинките няма де. така или иначе сме навън и сутрин, и следобяда ги извеждам. малко ми беше трудно тия седмици, че при раждането и докато бях в родилното ММ беше командировка, тази седмица пак е и се оправям сама. добре че за няколко часа може да имам някой друг помощник някой ден. и така.

# 137
  • Мнения: 779
Ние сигурно ще сме почти нон стоп навън, защото малкият е голям бяс и в къщи изобщо не мога да се оправя с него. Той и навън не се спира на едно място, но като че ли моето търпение там е повече Wink. Вие как организирате разходките тримата? Къде ходите? Аз още не съм извеждала малката, но в началото сигурно ще я оставям в количката някъде наблизо на сянка и ще търча след малкия, а като поотрасне и закрепне ще си взема и слинг (за момента не смея да я слагам в такъв, защото се роди със спукана ключица и трябва да и се щади рамото докато зарастне). Само още не съм измислила докато е в слинга как да я защитавам от слънцето, че в Люлин не се сещам никъде за сенчеста площадка.

# 138
  • Мнения: 89
Здравейте момичета.Аз съм в Люлин 4 и понеже нямам познати наоколо с бебчета  търча с малкия (на 4мес.е) до пазара,Била и обратно  и вече ми става досадно Confused Търся компания за разходка,че само с мъкнене и пазаруване нещо ми омръзна да се занимавам Grinning

# 139
  • София
  • Мнения: 54
Здравейте момичета.Аз съм в Люлин 4 и понеже нямам познати наоколо с бебчета  търча с малкия (на 4мес.е) до пазара,Била и обратно  и вече ми става досадно Confused Търся компания за разходка,че само с мъкнене и пазаруване нещо ми омръзна да се занимавам Grinning

И аз съм същата Simple Smile Също живея в 4-та част и си обикалям сама обикновенно че не познавам почти никой тук. Така че ще ми е приятно да се запознаем Wink

# 140
  • Мнения: 89
Здравейте момичета.Аз съм в Люлин 4 и понеже нямам познати наоколо с бебчета  търча с малкия (на 4мес.е) до пазара,Била и обратно  и вече ми става досадно Confused Търся компания за разходка,че само с мъкнене и пазаруване нещо ми омръзна да се занимавам Grinning

И аз съм същата Simple Smile Също живея в 4-та част и си обикалям сама обикновенно че не познавам почти никой тук. Така че ще ми е приятно да се запознаем Wink


Супер,оставила съм ти координати на лични Grinning

# 141
  • Мнения: 143
Момичета и аз съм с вас...пишете ми на лс кога и къде Hug

# 142
  • Мнения: 89
Ейй браво Grinning Аз обаче мога в сряда,останалото на лични Grinning

# 143
  • Мнения: 76
И аз съм в четвърти и вече се чудя къде да се разхождаме. Къде се разхождате да се присъединя към вас

# 144
  • Мнения: 224
Много мами от 4ти и малко от 3ти Simple Smile По колко ли пъти се разминаваме  на ден  Mr. Green

# 145
  • Мнения: 143
Много мами от 4ти и малко от 3ти Simple Smile По колко ли пъти се разминаваме  на ден  Mr. Green
има и от Люлин 2 Wink  ...
ние със Ivanova13 се разходихме малко , а повечко поседяхме като за 1 среща! Беше мн хубаво да си поговорим за бебетата ...а за др път ще се разхождаме повечко

# 146
  • Мнения: 73
Здравейте момичетаа. Да се присъединя и аз в групичката ви, от люлин 10 съм, сравнително от скоро и не познавам почти никой. Имаме още време до разходките с бебчо, в 6 месец съм, но ако има бременни мами от района с радост ще си разхождаме бременните коремчета Simple Smile

# 147
  • Мнения: 76
Има ли желаещи за разходки днес? Или сме се успали и всички са навън вече. Аз съм от 4-ти

# 148
  • Мнения: 0
Здравейте, мамчета Simple Smile Няколко мами от тук вече излизаме мн редовно, а останалите, къде сте ? Simple Smile

# 149
  • Мнения: 23
Има ли някой от Люлин 1 за разходки? Ние вече почнахме да излизаме и ще се радвам, ако има някоя мама с която да си правим компания.  Hug

# 150
  • Мнения: 0
aми ние сме от Люлин 4 и 2 ама не ни пречи и от 1 да има Grinning

# 151
  • Мнения: 23
Ако искате да се организираме и да излезем тази седмица? Само малко ме притеснява това време. Че превалява. Вие на каква възраст сте?

# 152
  • Мнения: 76
Вие на каква възраст сте?

От 23г до 40г

# 153
  • Мнения: 23
не не, бебчета колко са големи? Искате ли да се организираме тази седмица, ако е хубаво времето?
 Hug

# 154
  • Мнения: 0
Ние днес пътуваме и ще се включим др седмица  Simple Smile ако искате за понеделник ако е хубаво времето

# 155
  • Мнения: 23
Аз съм ЗА  Peace

# 156
  • Мнения: 0
май никой не пише вече тук Shocked Shocked Simple Smile ще има ли среща, няма ли  Simple Smile

# 157
  • Мнения: 23
ами хайде да се ораганизираме. само кажете кога .  Hug

# 158
  • Мнения: 76
Предлагам утре в 10 10:30 около пазара, само да не гърми и вали

# 159
  • Мнения: 0
хайде да се организираме .Много несериозни сме. Simple Smile Утре сутринта ще пиша тук и в зависимост от времето да се разберем.Ще пием кафенце и така, ок ?

# 160
  • Мнения: 73
Момичета да препоръчате педиатър в Люлин? Нямам никакви наблюдения, 12 дкц ми е най-близо

# 161
  • Мнения: 779
Д-р Троскова в 12 дкц. И двете деца са при нея, много съм доволна- като я сравнявам с другите лични лекари все повече се радвам, че попаднах там. И други майки в квартала, записали децата там са ми казвали, че са доволни.

# 162
  • Мнения: 0
Здравейте, има ли бъдещи мами от Люлин 3 за разходки? Аз съм на 28 години и съм в 15 седмица и лекичко вече почвам да се вкарвам във филми, защото не съм на работа. Не съм от Люлин и нямам познати в моето положение, затова като видях че има такава тема много се зарадвах.

# 163
  • Мнения: 4
Здравейте настоящи и бъдещи мами от Люлин. Искам да попитам майките, които имат отзиви за Люлин Мед, положителни или отрицателни са? Мога ли да проследявам евентуална ми бременност  Laughing там само по здравна каса (т.к. четох и за някакви фондове)? И кои лекари ще ми препоръчате (предпочитам да е жена)? Много благодаря за отговорите.

# 164
  • Мнения: 28
Дано не е късно, но ще ти отговоря все пак. мога да препоръчам д-р Петкова и Д-р Йонкова. По здравна каса имаш право на 2 ехографа и 3 бр.  кръвни изследвания и урина, съответно също ако се наложи нещо, лекарката дава направление за специалист. След това си плащаш ехографите - 40 лв. Ако си по фонд, не плащаш нищо, всичко минава по фонда, без БХС. Дори някои фондове поемат и 50% от избор на екип. Simple Smile Лека бременност! А аз искам да попитам дали Д-р Манев все още преглежда в 12 ДКЦ? Трябва ми добър гинеколог по здравна каса в Люлин и съм се насочила към него. Петкова и Йонкова приемат само платено или по фондове / като изключим следенето на бременност.. Супер тъпо! Ще се радвам да помогна със съвети, ако имаш нужда. Минала съм два пъти по този път. Успех!

# 165
  • Мнения: 28
 Здравейте и от мен!
По темата се интересувам.От Люлин 6 съм и съв бременна в края на 4ти месец.Къде да отида на курс за бъдещи мами? Sad

# 166
  • София
  • Мнения: 54
В Лабиринт има всяка сряда.

# 167
  • Мнения: 28
БЛАГОДАРЯ МНОГО!
Извинявам се за забавения отговор,бях възпрепятствана. Wink

# 168
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен момичета! Аз също от скоро съм в люлин 10 и си търся компания, че таткото е по цял ден на работа и ми е много скучно и самотно  Sad Термина ми е на 26ти  май, това е първата ми  бременност и ще съм много щастлива ако покрай мен има още някоя бременна жена с която да си споделяме. Иначе лекции има всяка сряда в майчин дом, по различни теми.
Някой ако иска да ми пише за координати, чакам с нетърпение.  Hug Hug

# 169
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен момичета! Аз също от скоро съм в люлин 10 и си търся компания, че таткото е по цял ден на работа и ми е много скучно и самотно  Sad Термина ми е на 26ти  май, това е първата ми  бременност и ще съм много щастлива ако покрай мен има още някоя бременна жена с която да си споделяме. Иначе лекции има всяка сряда в майчин дом, по различни теми.
Някой ако иска да ми пише за координати, чакам с нетърпение.  Hug Hug

Моят термин е 25ти май Simple Smile Аз също си търся компания, тъй като и при нас таткото е винаги зает. Живея в Люлин център срещу Била, точно до метростанция Люлин. На мен също ще ми бъде първо детенце  Hug

# 170
  • Мнения: 363
зравейте мами,извинявам се,че ви влизам в темата,но искам да попитам има ли някоя от вас която живее в Люлин 1 част?? моля да ми пише

# 171
  • Мнения: 334
В Лабиринт има всяка сряда.

Здравей, Може ли по точно да кажеш от колко часа и дали се плащат тези курсове за мами в Лабиринт?
Благодаря

# 172
  • София
  • Мнения: 54
Безплатни са курсовете и мисля беше от 11 часа. Хубаво е да се запишеш, че гледат колко столчета да сложат. Ето тук се запиваш и може да видиш каква е темата http://www.ma-mabg.com/home.php?page=fs

# 173
  • Мнения: 334
Безплатни са курсовете и мисля беше от 11 часа. Хубаво е да се запишеш, че гледат колко столчета да сложат. Ето тук се запиваш и може да видиш каква е темата http://www.ma-mabg.com/home.php?page=fs

Ех много лош час. Аз съм на работа до 19 часа всеки ден. Нямат ли вечер лекции?

# 174
  • София
  • Мнения: 54
Всички уроци за родители на които съм ходила са били сутрин. Но може и да съм изпуснала някъде. По холямата част бяха след като излезнах в 45 д. болничен

# 175
  • София
  • Мнения: 8 651
Има ли все още някоя бременна люлинчанка  Embarassed Терминът ми е декември месец, засега средата.
По една или друга причина чак сега ще се записвам на ЖК, ако някой има впечатления ще се радвам да ме посъветва къде да се запиша, в 7-и съм.
Сега ще прочета назад за някакви ориентири.

# 176
  • Варна
  • Мнения: 64
Ирайн, аз живях в люлин, но сега сме във Варна с мъжа ми. Но като се прибираме, ходя на прегледи в Щерев. Много съм доволна от болницата. Много исках да сме в София за да родя там но... И преди да забременея пак там си ходех на профилактични прегледи

# 177
  • Мнения: 334
Да , аз също съм от Люлин и ходя в Щерев на прегледи . За сега съм доволна , а и само хубави неща съм чувала за там и смятам там д раждам.

# 178
  • София
  • Мнения: 8 651
Щерев беше до Св.София, нали?
На мен повече ми се иска в Люлин, да не се разкарвам много или да ми е удобно преди работа да минавам. 
В МД по принцип ще ходя за по-сериозните изследвания.
Но може и в Щерев, сега ще им разгледам сайта  Grinning

# 179
  • Мнения: 334
Щерев беше до Св.София, нали?
На мен повече ми се иска в Люлин, да не се разкарвам много или да ми е удобно преди работа да минавам. 
В МД по принцип ще ходя за по-сериозните изследвания.
Но може и в Щерев, сега ще им разгледам сайта  Grinning

Аз съм доволна, а и да ти кажа Щерев е на удобно място с метрото до Вардар, по - удобно от МД.
Точно до Тина Киркова се намира Виж сайта им: shterevhospital.com

# 180
  • Мнения: 657
Ирайн, радвам се, че те срещам в тази тема  Grinning И аз съм от Люлин и ходя на ЖК в Медива близо до Кооперативния пазар.

# 181
  • София
  • Мнения: 8 651
Аз още не съм се записала  hahaha Ходих на други прегледи, бях на море. Та звънях на една Кръстева от МД, тя работи в ЛюлинМед и на 23-и имам час при нея.
Но не ми пречи да я сменя ако не ми хареса  Laughing

# 182
  • Мнения: 167
Здравейтее,аз съм от Люлин 1,ако има някое мамче от тук и има интерес да се запознаем,моля нека пише на лични Simple Smile На 23 г съм Simple Smile

# 183
  • Мнения: 1
Здравейте бъдещи мами,
от скоро живея в Люлин 4, ще раждам някъде януари, а може и по - раничко, който желае да се запознаем и заедно да си бутаме количките и да обменяме инфо да пише на лични. Simple Smile

# 184
  • Мнения: 334
И аз съм в Люлин 1, малкия е на 4 месеца:)

# 185
  • Бургас
  • Мнения: 15
Здравейте мамчета,
аз съм в Люлин 7 отскоро, с термин март, ще се радвам ако има други мамчета да се запознаем и да ходим по разходки  preggo

# 186
  • Мнения: 334
супер, как върви бремеността?

# 187
  • Мнения: 16
Здравейте, настоящи и бъдещи мами! Аз живея в Люлин 3 и термина ми е януари, въпреки, че май по-раничко ще излизаме. Аз лично вече трудно спя и се чувствам като буре, вие как сте? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт