Бъдещи мами от Люлин - София

  • 24 316
  • 187
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 76
Скоро и аз мога да се присъединя към разходките. Надявам се до 1-2 дни да ни изпишат от болницата. В началото и аз като Плами ще се обикалям близо до вкъщи (4-ти микрорайон) докато си направим режим. Чака ни цяло лято разходки!

# 136
  • Мнения: 1 350
sunlight eli,  и ние сме така - каката е с мен, спрях я от яслата от някой си април и мисля да не ходи лятото, лудница е, ама няма как. иначе е здравичка, не е от боледуващите често, но ми е жал като съм у дома да я пращам там, въпреки че й харесва там, пък и много бацили за бебо да не носи, не че по градинките няма де. така или иначе сме навън и сутрин, и следобяда ги извеждам. малко ми беше трудно тия седмици, че при раждането и докато бях в родилното ММ беше командировка, тази седмица пак е и се оправям сама. добре че за няколко часа може да имам някой друг помощник някой ден. и така.

# 137
  • Мнения: 779
Ние сигурно ще сме почти нон стоп навън, защото малкият е голям бяс и в къщи изобщо не мога да се оправя с него. Той и навън не се спира на едно място, но като че ли моето търпение там е повече Wink. Вие как организирате разходките тримата? Къде ходите? Аз още не съм извеждала малката, но в началото сигурно ще я оставям в количката някъде наблизо на сянка и ще търча след малкия, а като поотрасне и закрепне ще си взема и слинг (за момента не смея да я слагам в такъв, защото се роди със спукана ключица и трябва да и се щади рамото докато зарастне). Само още не съм измислила докато е в слинга как да я защитавам от слънцето, че в Люлин не се сещам никъде за сенчеста площадка.

# 138
  • Мнения: 89
Здравейте момичета.Аз съм в Люлин 4 и понеже нямам познати наоколо с бебчета  търча с малкия (на 4мес.е) до пазара,Била и обратно  и вече ми става досадно Confused Търся компания за разходка,че само с мъкнене и пазаруване нещо ми омръзна да се занимавам Grinning

# 139
  • София
  • Мнения: 54
Здравейте момичета.Аз съм в Люлин 4 и понеже нямам познати наоколо с бебчета  търча с малкия (на 4мес.е) до пазара,Била и обратно  и вече ми става досадно Confused Търся компания за разходка,че само с мъкнене и пазаруване нещо ми омръзна да се занимавам Grinning

И аз съм същата Simple Smile Също живея в 4-та част и си обикалям сама обикновенно че не познавам почти никой тук. Така че ще ми е приятно да се запознаем Wink

# 140
  • Мнения: 89
Здравейте момичета.Аз съм в Люлин 4 и понеже нямам познати наоколо с бебчета  търча с малкия (на 4мес.е) до пазара,Била и обратно  и вече ми става досадно Confused Търся компания за разходка,че само с мъкнене и пазаруване нещо ми омръзна да се занимавам Grinning

И аз съм същата Simple Smile Също живея в 4-та част и си обикалям сама обикновенно че не познавам почти никой тук. Така че ще ми е приятно да се запознаем Wink


Супер,оставила съм ти координати на лични Grinning

# 141
  • Мнения: 143
Момичета и аз съм с вас...пишете ми на лс кога и къде Hug

# 142
  • Мнения: 89
Ейй браво Grinning Аз обаче мога в сряда,останалото на лични Grinning

# 143
  • Мнения: 76
И аз съм в четвърти и вече се чудя къде да се разхождаме. Къде се разхождате да се присъединя към вас

# 144
  • Мнения: 224
Много мами от 4ти и малко от 3ти Simple Smile По колко ли пъти се разминаваме  на ден  Mr. Green

# 145
  • Мнения: 143
Много мами от 4ти и малко от 3ти Simple Smile По колко ли пъти се разминаваме  на ден  Mr. Green
има и от Люлин 2 Wink  ...
ние със Ivanova13 се разходихме малко , а повечко поседяхме като за 1 среща! Беше мн хубаво да си поговорим за бебетата ...а за др път ще се разхождаме повечко

# 146
  • Мнения: 73
Здравейте момичетаа. Да се присъединя и аз в групичката ви, от люлин 10 съм, сравнително от скоро и не познавам почти никой. Имаме още време до разходките с бебчо, в 6 месец съм, но ако има бременни мами от района с радост ще си разхождаме бременните коремчета Simple Smile

# 147
  • Мнения: 76
Има ли желаещи за разходки днес? Или сме се успали и всички са навън вече. Аз съм от 4-ти

# 148
  • Мнения: 0
Здравейте, мамчета Simple Smile Няколко мами от тук вече излизаме мн редовно, а останалите, къде сте ? Simple Smile

# 149
  • Мнения: 23
Има ли някой от Люлин 1 за разходки? Ние вече почнахме да излизаме и ще се радвам, ако има някоя мама с която да си правим компания.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт