Проклятието на грозната жена

  • 43 387
  • 879
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 7 873
Проклятието на грозната жена е, че никой не се интересува от тортичките и.

 Joy

Зеринтия, четейките стигам до извода, че не си особено красива. Щото нали, вътрешният мир се отразявал на външността и т.н.....

Ти каквато си добричка, трябва да си поне 100 кила. Щото нали дебелите били добри.



За темата научих от другата тема, тук също е интересно, особено някои изводи.
При всички положения това проклятие е по-гадно от онова проклятие.
Все проклятия обаче...излиза, че е най-добре да си по средата май
  Laughing Е що ми излиза поста в цитата?  newsm78

# 361
  • Мнения: 10
"Жената е негърът на света''-Джон Ленън Laughing

# 362
  • Варна
  • Мнения: 2 848
Ленън остава неразбран от мен.
Но аз и избора му на жена не съм разбирала никога... Crazy

# 363
  • Мнения: X
...... Не можете ли да приемете, че за някои жени външния вид не е най-важното и те се измерват в малко по-друга ценностна система. Не всички красиви жени  са кокетни, пърхащи с мигли при появяването на мъж, Боже как ненавиждам такова поведение. Има и умни жени. Достатъчно умни, за да искат да бъдат преценявани по възможностите им, а не по дължината на полата и цепката на деколтето. Но мисля, че някои тук просто не могат да го разберат.
Peace
Слава Богу, имало и мислещи хора в тоз форум.
Иначе казано:в описаната ситуация от Шанталчето , поведение в стил:
"Ауу, мЪ тЪз грозна касиерка мЪ мрази, завижда ми на красотЪтЪ и затуй е толкоз злобна и невъзпитана!" е най-малкото инфантилно.
Дано сега стана ясно кое е глупавото в цялата тъпа ситуация.

Последна редакция: ср, 29 авг 2012, 13:30 от Анонимен

# 364
  • Мнения: 10
Наистина ли не разбирате защо някои пишат само за сексапила си... Wink

# 365
  • Мнения: 10
Много ми харесва блога ти,Краси!Имам същите виждания за храненето,ще го изчета от-до.Тортите ти са суперски,респект!  bouquet

# 366
  • Мнения: 3 886
Наистина ли не разбирате защо някои пишат само за сексапила си... Wink
каже , че не се сещам ,
тя преди съвсем други работи пишеше , но после обърна нещата ; )

# 367
  • Мнения: X
  Все пак момичето не претендира да чете Ницше в оригинал и да заема висок пост в мултинационална компания, просто регистрира факта, че на мъжете като я видят им потичат лигите... ами такива са си мъжете, акъла им е знайно къде като видят чифт хубави цици.
 
Ами, аз познавам няколко дами от форума, причиняващи обилно лигавене от страна на мъжете, ама нито една не ни осведомява във всяка тема колко е неотразима .....

Много ми харесва блога ти,Краси!Имам същите виждания за храненето,ще го изчета от-до.Тортите ти са суперски,респект!  bouquet
  bouquet

# 368
  • Мнения: 81
Аз пък да попитам: зашо захапахте Шантал?
Нали сме свободна държава, всеки има право на мнение, вкус и ориентация?  Wink
Така или иначе и в двете теми отдавна се загуби връзката към заглавията им...

# 369
  • Мнения: 7 656
Добре де ,поста на Шанталчето не е ли някакъв пример за проклятието на "грозната жена" -гледа ,а пък нея не я гледат.
То едва ли касиерката е била грозна просто Шанталче по е хващала окото .

# 370
  • Мнения: 3 886
кой знае какво е било , ти и анализи правиш ,
сигурна съм , че не е истина ...

# 371
  • Варна
  • Мнения: 2 848
Аз пък да попитам: зашо захапахте Шантал?


И аз питам?
Каквото ще да е, какво толкова ви дразни?
Аз не съм красавица неземна, но и на мен са се случвали подобни ситуации..Нищо лошо не е да ги разкаже някой.. Flutter

# 372
  • Мнения: 3 886
защото са едни и същи истории , които звучат измислено, тая последната пък съвсем ,
явно не сте ги чели достатъчно ...

# 373
  • Варна
  • Мнения: 2 848
защото са едни и същи истории , които звучат измислено, тая последната пък съвсем ,
явно не сте ги чели достатъчно ...
голяма работа, измислено или не..
реално красотата привлича внимание, факт  Grinning
аз от подобни неща не се дразня

# 374
  • Мнения: 81
защото са едни и същи истории , които звучат измислено, тая последната пък съвсем ,
явно не сте ги чели достатъчно ...
Ок, дори така да е (въпреки че едва ли имате доказателства), нека си дрънка... Пречи ли някому? Даже разведрява темите...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт