Проклятието на грозната жена

  • 43 387
  • 879
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 12 722
 Достатъчно е да  направи мост.

Тъкмо се чудех как ще си мерим пеперудките.

# 571
  • Мнения: X
 Достатъчно е да  направи мост.

Тъкмо се чудех как ще си мерим пеперудките.
То твойто предложение за аватар не беше точно пеперудка.  Mr. Green

# 572
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
.....
Дотук имаме следния тест:

Съскат ли ти продавачките
Цъкат ли неодобрително лелите
Умееш ли да вървиш на 12см ток

Значи си красива. И млада.  Mr. Green

Точно!  Wink

# 573
  • Мнения: 4 299
Трещи, понеже си фен на американската култура бих ти препоръчала това:
http://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/01/81/5a/e8/charg … l-wall-street.jpg
тематиката е същата, ама било на пари  Laughing

# 574
  • Мнения: 9 072
Планинските преходи нямат нищо общо с излет в планината.

Излет или преход в планината се ходи с високи обувки. Това лято обаче видях жена с ботуши с висок ток на 7-те рилски. Crazy

# 575
  • Мнения: 12 722
Трещи, понеже си фен на американската култура бих ти препоръчала това:
http://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/01/81/5a/e8/charg … l-wall-street.jpg
тематиката е същата, ама било на пари  Laughing

Благодаря. Нещо подобно срещнах в София до една банка. Брех да му се не види, стигаме ги американците. Поне по задниците

# 576
  • Мнения: 4 299
Не е пред банка бре:) Пред Българската Фондова Борса- ей го добичето

малко изпосталяло, ама тя и борсата ни е такава:)

# 577
  • Мнения: 7 656
Ма това добиче не е ли мъжко ?

# 578
  • Мнения: 12 722
А, точно това. Не само изпосталяло , а тук таме и меса има откъснати. Съвсем на място.

# 579
  • Мнения: 4 299
Ма това добиче не е ли мъжко ?
баш  де, ако му пипнеш макарите те чака финансов успех:)

# 580
  • Варна
  • Мнения: 3 585
За да не трепери токчето, освен останалото, трябва обувката да ти приляга добре на крака. Голям процент от най-масово достъпните сандалети на висок ток в Бг трябва да се изхвърлят още от лавиците в магазина, надали има свод, на който да паснат добре.


Освен това масово забелязвам, че жените носят по-голям номер сандали.

# 581
  • Мнения: 3 782
Съскат ли ти продавачките
Цъкат ли неодобрително лелите
Умееш ли да вървиш на 12см ток

Значи си красива. И млада.  Mr. Green

Но появи ли се някоя, която може да прави шпагат, циганско кълбо или да ходи боса по жарава, или да прескача огън със запретнати поли, вниманието веднага се пресносочва, ако ще да е с налъми и да не е първа младост. И тогава тези, на които обичайно съскат продавчките, започват да съскат.

Йохана Кваас може всичко изброено. Ама надали вниманието ще е от типа внимание, което се има предвид.

# 582
  • Мнения: 7 656
Що някой по засукан и буен дядо ,та макар и по-младичък от нея миже и да и обърне вниманието ,което обсъждаме.

# 583
  • n/a
  • Мнения: 3 341

Дотук имаме следния тест:

Съскат ли ти продавачките
Цъкат ли неодобрително лелите
Умееш ли да вървиш на 12см ток

Значи си красива. И млада.  Mr. Green


Въх, марѝ, нито едно попадение.
Или значи, че не съм красива.
Или значи, че не съм млада.
Или нищо не значи.

# 584
  • Мнения: 81
Не разбрах какво против пеперудките имате... те са важни.
И чак пък налазени от насекоми...

Общи условия

Активация на акаунт