МАРТенче в коремчето расте, за някой е едно, за друг е две

  • 25 270
  • 701
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 534
Доктора каза ,че имам мисед аборт ,плода няма сърдечна дейности беше спрял да се развива спрямо г.с. в която трябва да съм .Доктора каза ако искам да отида и на второ мнение ,но аз мисля че няма нужда тъй като не само ,че няма сърдечна дейност плода ами и отговаря само на месец и половина което е много малко до   днешен ден и на снимката  се видя ,че около сака се е събрала кръв която скоро ще почне да избива и нетрябва да се бавим

# 16
  • София
  • Мнения: 423
Малее  ooooh!, прегръдки и кураж  Confused

Понеже и мен ме няма в термините, 22 март, втора бременност, гр. София. Дано не отпадна и аз другата седмица  Praynig

# 17
  • Мнения: 0
здравейте мили мами Simple Smile ако може и мен да ме впишете .термин 10ти март,първа бременност ,Шотландия.  Simple Smile

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 44
Белисима, мила, сега прочетох какво ти се е случило и ми стана много тъжно  Cry Стискам палци всичко да мине благополучно и да ни зарадваш в най-скоро време с хубава новина. Praynig Hug

# 19
  • Мнения: 2
Белисима-кураж и горе главата.ох дано вече да няма отпадащи.
може и мен да впишете-терминът ми е 13.03 (нз само как пишете първа или втора бременност,защото в  една от темите видях 4е пишат -втора бременност,първа неуспешна-при мен е така,но може и първа да ме пишете) от пловдив съм на 23 г.

# 20
  • Мнения: 3
чудна нова темичка, и аз съм с вас Hug.........много жалко за Белисима, поплачи си smile3518

# 21
  • Мнения: 15
Белисима, съжалявам за това, което ти се е случило.....

# 22
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Всички момичета, които са ми писали, за да ги добавя във Фейсбук групата първо трябва да ме одобрят като приятел във Фейсбук ( Elis Dimitrov) и след това ги добавям в групата. Системата не позовлява иначе, много тъпо е направено.

# 23
  • Мнения: 105
Всички момичета, които са ми писали, за да ги добавя във Фейсбук групата първо трябва да ме одобрят като приятел във Фейсбук ( Elis Dimitrov) и след това ги добавям в групата. Системата не позовлява иначе, много тъпо е направено.
Хахах и аз си загубих цял ден да търся по лесен начин ама няма  newsm78

# 24
  • Мнения: 583
Белисима, много съжалявам!!

Искам да споделя едно весело филмче, което гледах преди малко.. Simple Smile
http://www.youtube.com/watch?v=MsBMG-p1HDM

...пък ние си мислим, че е  трудно.. Simple Smile

# 25
# 26
  • Мнения: 105
 Joy Joy
 Бях го гледала отдавна  Joy

# 27
  • Мнения: 371
Здравейте момичета  Hug Записвам се и аз в новата темичка, TheBlackWidow благодаря   bouquet страхотно си се справила!

Много мъчно ми стана, Белисима, толкова неочаквано  Cry  Cry Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 23 165

Много мъчно ми стана, Белисима, толкова неочаквано  Cry  Cry Hug
да, аз мислех че вече сме минали тоя период, явно ще си се притесняваме до последно  Confused

# 29
  • Мнения: 455
Белисима, много съжалявам! Cry
TheBlackWidow,Благодаря за новата темичка!Ще те помоля да ме допишеш-втора бременност-гр. Пловдив-термин 05.03.2013г,Благодаря!

Последна редакция: чт, 30 авг 2012, 11:16 от simona06

Общи условия

Активация на акаунт