МАРТенче в коремчето расте, за някой е едно, за друг е две

  • 25 275
  • 701
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 307
Белисима  Hug

Може ли и мен да ме включите, но без термин Simple Smile

Последна редакция: ср, 29 авг 2012, 11:53 от V.A.V.A

# 31
  • София
  • Мнения: 54
Здравейте,
Засега само ще се запиша на опашката, пък в следващата тема ще разкажа термин и т.н.   bouquet

# 32
  • Мнения: 371
krrasy,  и аз така  Peace  В другата тема ще запиша термин. Другата седмица на 04.09. имам час за ФМ - ако всичко е наред момичета след това ще се записвам в списъка, малко се притеснявам  Confused  Hug

Иначе нищо ми няма де, снощи малко се преуморих, но имахме гости, а водата дойде чак в 12 часа през нощта (на воден режим сме) и трябваше да остана да си измия всичко, ако искам днес да има в какво да пием, ядем и да готвя  Confused  Rolling Eyes  Та след това, към 2 часа пих едно но-шпа и легнах.  За сега съм добре..

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здравейте!

Белисима, много съжалявам за това, което ти се случва. Кураж!
TheBlackWidow, благодаря за новата тема. Чудесно си е заглавието.  Peace

Ние днес се прибираме във Варна, с това започват и задачките.  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 11
Белисима, съжалявам и кураж...

записвам се в новата темичка, заглавийцето е много сладко. Утре вечерта съм на преглед, ще пиша за подробности  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 67
Аз за сега само ще се запиша, защото съм още на 43 страница от предишната тема! Simple Smile

# 36
  • Мнения: 105
Момичета тези дни трябва да спирам Утрогестана и ужасно много се притеснявам да не ми прокарви без прогестерона Sad
Някоя от вас спря ли го вече

Последна редакция: ср, 29 авг 2012, 11:10 от ТиаРа

# 37
  • Мнения: 1
Честита нова  темичка момичета,нека я изпълним само с хубави моменти и емоции!
Искам и аз да се запиша гр.София  ,първа бременност и термин показа ми се на снимчицата около 14.03.1013г.
 Wink

# 38
  • Мнения: 3
Момичета тези дни трябва да спирам Утрогестана и ужасно много се притеснявам да не ми прокарви без прогестерона Sad
Някоя от вас спря ли го вече
здравей, още не съм го спряла, но на 3.09 съм на преглед и като чели ми се иска вече да го спирам, много зле се чувствам с него, аз не го пия, а си го слагам, ама ти не се настройвай, че ще прокървиш  като го спреш, моля те Hug

# 39
  • Мнения: 0
Белисима  Hug Praynig Hug

Бих искала да добавите и мен в началната страничка - термин 07.03, втора бременност, Варна, 32г.

Хубав ден на всички!   newsm51

# 40
  • Варна
  • Мнения: 11
Новата темичка е с чудесно име благодарим за нея
Белисима ужасно много съжалявам за това, което ти се случи, много тъжно ми стана.Кураж и успех за напред

# 41
  • Мнения: 105
Момичета тези дни трябва да спирам Утрогестана и ужасно много се притеснявам да не ми прокарви без прогестерона Sad
Някоя от вас спря ли го вече
здравей, още не съм го спряла, но на 3.09 съм на преглед и като чели ми се иска вече да го спирам, много зле се чувствам с него, аз не го пия, а си го слагам, ама ти не се настройвай, че ще прокървиш  като го спреш, моля те Hug
оф незнам иска ми се да не мисля така нади,ама....навила съм се че заради това хапче всичко е наред  #Crazy

# 42
  • Варна
  • Мнения: 107
Белисима, съжалявам за отва, което те е сполетяло. Дано съвсем скоро да се включиш отново в отчетните теми. Кураж  bouquet

# 43
  • Мнения: 385
Здравейте!
Белисима съжалявам! Hug Стискам палци всичко да мине без проблем и скоро да се похвалиш! Praynig
theBlackWidow благодаря за тамичката  Simple Smile Моля,да ме включиш и мен в списъка-термин 14/03/2013,първа бременност,Англия,27г

И аз утре съм на преглед,ще пиша как е минал!
Хубав ден! Heart Eyes

# 44
  • Варна
  • Мнения: 912
   bouquet здравейте на всички

Белисима,  Hug  Hug  Hug

ако не е късно да се запиша и аз, на ФМ ми определиха термин 03.03.13 много си го харесвам  Laughing
вече избираме имена измежду капитан Петко войвода и Райна   Joy
На 31 съм, втора бременност, Варна
и баткото ми е с милиционерска дата на раждане - 5.6.7., тъй че за да няма сърдити и на малкото трябва да е по-така  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт