Някой СЕПТЕМВРИйски мами вече бебета гушкат, а други все още се ослушват!

  • 28 249
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 40
Може и да познаят Simple Smile На последната ФМ ми казаха, че върви със закъснение от термин и определиха 9-ти за дата, с грешката от 3 дни - демек 6-ти.  Joy Като гледам, точно 5 дни до тогава! Simple Smile
За киселините - мен ме смляха тази седмица. Три дни каквото и да хапнех - все тая, вря и кипя, все едно съм мухала като прасе. Хлебна сода, изгасена в лимон и вода - само това ме спаси.  ooooh!

# 676
  • Мнения: 2 802
Абе, торби мъкнах, по пясъка трамбовах, на йога се чекна 2 пъти седмично...  ooooh! Остава да измъкна степера изпод дивана и да се метна   261uu Но ме мързи вече и каквото-такова!  Blush

Значи не съм само аз упорита и настоятелна за движение и гимнастика  Whistling Mr. Green

Утре да взема да прекопая и аз градинката на свеки  Joy

# 677
  • Мнения: 437
Е, ама и като не сме стояли мирни, като че да имаше ефект - като си реши малчо-тогава явно ще е!  Crazy
Сега гледах 'Очаквай неочакваното" - най-накрая го качиха  Party много забавен

Тези менструални болки са от това, че правим разкритие - моя док така го обясни
Лека от мен и още много бебета утре Wink

# 678
  • shumen
  • Мнения: 18 017
Момичета как сте?Бягайте утре всички с термин и след да раждате.
Ние днеска с мъжо си  говорихме за избор на екип,а аз не искам.А той на своя глава говорил с познати и те му препоръчали  д-р Хаджирадев тука във Търново,но сега чувам различни отзиви от мамчета и направо почвам да се притеснявам.Моля Ви,ако някоя мама от Търново има отзиви за него да ми каже какви са.Че мъжо яко се е навил да отидем при него за още едно мнение,а и ходили със свекъра и говорили с него и той им казал да отида.Притеснява ме това,че е възрастен и е пенсионер.

# 679
  • Мнения: 2 096
Що не спите вие, бе! clock А как ви излових. Виснали всичките по терсата на лаф моабет. Стига мАахте крачоли, ми вземете си починете малко, да имате сили да опъвате каишите в родилна. Бегом по леглата  running

# 680
  • Мнения: 2 802
Що не спите вие, бе! clock А как ви излових. Виснали всичките по терсата на лаф моабет. Стига мАахте крачоли, ми вземете си починете малко, да имате сили да опъвате каишите в родилна. Бегом по леглата  running



Ми на мен не ми се спи нещо  perko  Гледам колички в нета  1stroller

Ще навестя хладилка май и после ще лягам  Mr. Green

А ти що не спиш  smile3534

# 681
  • shumen
  • Мнения: 18 017
Е,и на мен не ми се спи още.Мисля да навестя и аз хладилника и май ще легна и ще гледам каталог на Авон докато ми се доспи.Лека и мека на всички.И утре марш към родилното на всички на термин и след.На нас ни е още рано.

# 682
  • Мнения: 7
ЕХЕЕЕЕ ЧЕСТИТО,АНХЕЛКАААА Hug БЕБЕЕЕ СЛАДКО ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО И МНОГО ПОСЛУШНО Party

# 683
  • Мнения: 3
Данаека,не познавам този доктор в Търново,но една акушерка ми беше казала че даже и да си плащаш-не очаквай кой знае колко различно отношение в болницата.докторът не те познава и даже и да му платиш 600-700лв пак ще му е все едно за теб,защото вече всеки втори плаща  newsm78

# 684
  • Мнения: 0
Честити бебчета на мама Анхела, мама Зайка  и мама Минс;)
Да растат живи и здрави, весели и засмени:) да са радост и гордост на мама и тати.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 685
  • Мнения: 2 096
Добрутро!

Аз кукнах рано рано. Не мога да спра да го мисля това секцио. Най вече факта, че ми го назначават на общо основание. Просто не мога да го преглътна.
мери-гери за БЦЖ ваксината. Ако не ви е поставена в болницата на 6м на детето се ходи в туб диспансера. Изпраща те педиатъра с направление. Прави се проба за имунизация задължително (манту) и ако е отрицателна (а тя ще е след като не сте ваксинирани) се ваксинирва детето. Същата процедура се повтаря на три пъти в годините.

Последна редакция: нд, 02 сеп 2012, 07:32 от sky*

# 686
  • Варна
  • Мнения: 18
Добро утро !
sky благодаря за закуската  Hug
Честито на мама Анхела ! Радвайте се един на друг ,а на теб бързо възстановяване !
И аз съм постоянно с контракции и предменструални болки.Днес мисля да изляза на разходка,че от 20 дена почти никъде не съм ходила .  Whistling
Чуден ден на всички !!!  Heart Eyes

# 687
  • Мнения: 39
Честит Виктор на Анхела! Много здраве и късмет!

# 688
  • Мнения: 510
Кога лягате, кога ставате, че и закуска сервирате  Whistling
Айде, мерси... ще пийна едно кафе с кифла  Grinning

# 689
  • София
  • Мнения: 476
Добро утро  bouquet
Изчетох ви . Честито на Анхелка и Минс. Да са им живи и здрави бебоците Hug
Да се оплача от два дена съм в някакво шантаво състояние всичко и всички ме дразнят , реве ми се постоянно и ми иде да избягам!!!!!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт