Някой СЕПТЕМВРИйски мами вече бебета гушкат, а други все още се ослушват!

  • 28 253
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 453
Най-големия страх ми е да не станат нещата много бързо и да няма време за упойка Praynig

И аз този път май се реших на епидурална, че като се сетя... Обаче точно същото си мислех - дали ще има време да ми я сложат, че то и първото ми раждане се водеше бързо, а сега съвсем може да е - така че гледам да не се настройвам прекалено за нищо, само се моля да стигна до болницата, а не като една приятелка на сестра ми, която просто докато се усети, че ражда втория път и трябвало както е права, да си го хване, за да не изпадне. И това сама вкъщи  newsm09
Фейт, я се кротни малко и започни да се излежаваш и току-виж си родила - взимай пример от Анхелка  Grinning Като го разхождаш бебето все го люлееш едно приятно, то му се спи, кеф му е, не му се излиза, пък като полегнеш и ще се чуди от скука какво да прави и ще си излезе само  hahaha
Скай, говори си пак с лекаря за нормално раждане да пробвате - щом това те тормози, не е редно да се притесняваш без да говориш по-обстойно по въпроса...

# 691
  • варна
  • Мнения: 37
добро утро  от мен...аз чак сега ставам, сънувах едни кошмари и веднага проверих в съновника, пишеше че ще прекарам един хубав ден.... е наистина ще е хубав, щото мъжо на работа 24 часа и аз сама в къщи Sad((

# 692
  • Мнения: 510

Да се оплача от два дена съм в някакво шантаво състояние всичко и всички ме дразнят , реве ми се постоянно и ми иде да избягам!!!!!!!!!!!!!!!

И аз съм така, май е нормално. Но много ми се иска да остана на саме със себе си и никой за нищо да не ме закача  Tired

# 693
  • Мнения: 1 445
Добро утро!

Sky, мерси за закуската,по-точно за кафенцето,че нещо тази сутрин не съм гладна. Ако бях на твое място ( за секциото),щях да го мисля много повече от теб. Hug Да разбирам ли,че удари на камък с търсенето на лекар,който да те изражда нормално?



# 694
  • Мнения: 24

Да се оплача от два дена съм в някакво шантаво състояние всичко и всички ме дразнят , реве ми се постоянно и ми иде да избягам!!!!!!!!!!!!!!!

И аз съм така, май е нормално. Но много ми се иска да остана на саме със себе си и никой за нищо да не ме закача  Tired
Същата съм..
Добро утро.След лягането в 3 и ставането 4 пъти...ма как да ми се спи,аз постоянно се опитвах да отместя кокаляци от леглото и да стигна банята.Толкова разбито усещане на целия таз ,че се чудя дали не съм родила без да усетя hahaha
Ще ми се на моменти да си хвана нещата и да ида някъде на спокойно,ааайде може да има една болница наоколо ,ако някога реши да излиза.А любимото свеки-аз вика съм отпуска и съм си събрала багажа ,да взема да дойда?Буквално изкрещях "НЕЕ" в слушалката и после като се усетих обясних колко ми е напрегнато сега и избягвам общуването като цяло.
Снощи лягаме ние..и някакъв безумен шум.То казанчето на тоалетната се скапало и мъжа вика 'ми аз спрях водата'..И от там един рееев,ми ако на Милена и потрябва вода.Определено откачам вече и не се трае.
По-рано вечерта пък,с кучето на разходка и взех да тичам,качвах се 2 пъти по стълбите-това единствено караше болежката да намалява.Викам си -аа ясно щом намалява значи да не чакам...
Май от много време се самонавивах как бебче ще изпревари термина и сега почти го стигам и вече нямам нервички...
Хайде дано днес е по-хубав ден... Praynig.Чакам бейби вести!

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Добро утро, момичета!
И аз съм будна от 6 часа, но си натисках парцалите в леглото. Сега ще навивам мъжа ми да идем до Джъмбо, че само там не ме вяла вихрушката
Нямам търпение да стане утре, че съм на тонове и тогава евентуално ще определяме датата

# 696
  • София
  • Мнения: 476
Малко се успокоих, че не откачам - мислех си че ме хваща следродилна депресия преди да съм родила. А за болките в таза и срамната кост, ами толкова силно ме боли  - все едно съм родила - с каката така не ме болеже след раждането. Абе мъка - и психически и физически, а хора въобще и не искам да виждам Twisted Evil

# 697
  • Мнения: 24
Малко се успокоих, че не откачам - мислех си че ме хваща следродилна депресия преди да съм родила. А за болките в таза и срамната кост, ами толкова силно ме боли  - все едно съм родила - с каката така не ме болеже след раждането. Абе мъка - и психически и физически, а хора въобще и не искам да виждам Twisted Evil
Дааа,всички вън!  smile3513

# 698
  • Мнения: 510
Дааа, всичко освен детето. От 7 часа ми е забъркал в очите, ушите и пъпа и ми пляска шамари да се събуждам  Tired Сега "готви" с един моделин и изисква да видя всяко нещо, което прави, а аз трябва да възклицавам... Сега трябва и да го изведа навън да поиграе.
Фейт, ако не се яви да доложи как е, гледайте да не прехвърляте 50 стр  Mr. Green

# 699
  • София
  • Мнения: 476
Малко се успокоих, че не откачам - мислех си че ме хваща следродилна депресия преди да съм родила. А за болките в таза и срамната кост, ами толкова силно ме боли  - все едно съм родила - с каката така не ме болеже след раждането. Абе мъка - и психически и физически, а хора въобще и не искам да виждам Twisted Evil
Дааа,всички вън!  smile3513
Вън вън ,ама ММ Twisted Evil, днес ми вика еееее споко де какво толкова има още доста време, а и ако преносиш направо още един месец #Cussing out Леелеееее щях да го #2gunfire Месец, а! А иска ли той да го роди след месец - ей да знайте , ако чуете , че някоя бременна е претрепала мъжо си да знайте аз съм #2gunfire

# 700
  • Мнения: 272
Добро утро, момичета!
И аз тази нощ се будих, пак заспивах, сънувах разни кошмари.... ooooh! Накрая награбих едни бисквитки и съм заспала  hahaha
 Днес имам повод да почерпя, мама има рожден ден, да ми е жива и здрава!!!  Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

# 701
  • Мнения: 175
Благодаря за закуската  Hug взимам си само един кроасан, даже и кафе няма да пия  Tired с това кръвно ме е страх  Rolling Eyes
Milena_87 напълно те разбирам  Hug и аз се бях навила, че ще родя началото на август а то август мина вече  Confused
Еевваа, честито на майка ти  Heart Eyes да е жива и здрава  Heart Eyes

Сега гледах 'Очаквай неочакваното" - най-накрая го качиха  Party много забавен

Тези менструални болки са от това, че правим разкритие - моя док така го обясни
От къде го свали  Simple Smile чакам го от много отдавна  Heart Eyes само дано не е замунда, че от там не мога да свалям  Crazy А за менструалните болки ако е вярно до сега такова разкритие да съм направила, че бебето само да е изпаднало без напън  Joy
Никой не каза нищо вчера за моите напъни от страна на бебето да се бута на вънка  Simple Smile я кажете  тези с опит и предишни бременности.....това признак, че ще е скоро ли  newsm78 Охх, не ми се пренася  Cry

# 702
  • София
  • Мнения: 476
Добро утро, момичета!
И аз тази нощ се будих, пак заспивах, сънувах разни кошмари.... ooooh! Накрая награбих едни бисквитки и съм заспала  hahaha
 Днес имам повод да почерпя, мама има рожден ден, да ми е жива и здрава!!!  Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug


Да ти е жива и здрава, много да помага и скоро да стане горда баба  Simple Smile

# 703
  • Мнения: 24
Ева аз баш от замунда го изтеглих,ама все някъде другаде трябва да го има вече.Снощи се канехме да го гледаме ама окъсняхме та днес ще е:)

# 704
  • варна
  • Мнения: 37
провери в www.DMCA-removal-from-Google там също има филми

Общи условия

Активация на акаунт