Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 39

  • 86 493
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 896
  bouquet
 Много благодаря за превода!Момичета да сте живи и здрави!
Току що изгледахме епизода с голямо удоволствие!
 Колкото до Фирузе : Не е случайна! Тя съвсем целенасочено се е запътила към двореца! А и доколкото съдя от трейлъра ,дойката на СС я познава!
 Хатиджето се излага! Аз също съм изненадана от Гюлфем, явно има защо по-нататък СС да заповяда да я удушат! Нейният образ ще претърпи развитие!
 Хюрем отново ме изненада с предвидливостта си относно Искендер и  ще накара Рустем да се отдалечи от него и да почне да служи на "себе си" т. на НЕЯ Mr. Green

# 676
  • Мнения: 19
А дали може този от съня да не е СС?
Ако е пророчески,на мен ми изглежда доста зловещо Сюлейман да се влюби в друга жена.
Възможно е да не е СС. На мене ръката с пръстена ми прилича на тази на "Негово величество".
Ама и Ютюб са бързи - блокираха видеото.

# 677
  • Мнения: 0
А дали може този от съня да не е СС?
Ако е пророчески,на мен ми изглежда доста зловещо Сюлейман да се влюби в друга жена.


Snell, видеото ти е изтрито... Sad

На мен не ми дава да е изтрито...Ето заповядай!

Последна редакция: нд, 16 сеп 2012, 12:55 от Snell

# 678
  • Мнения: 19
На мен не ми дава да е изтрито...Ето заповядай!
То не ти е изтрито от акаунта, а само блокирано за другите, само ти можеш да го виждаш, защото си логната. Излез си от акаунта и ще видиш, че е блокирано.

# 679
  • Мнения: 2 411
Аз също мисля ,че Фирузе е с някаква мисия.
Много неща подсказват това и не вярвам да са подвеждащи.
Както се обърна към нея Рейс тя единствена се спасява след
корабокрушение,помага на Силвия да избяга,а тя си остава на кораба,
скрива ,че говори турски,явно показа,че иска да е в първата група.
Сънят също е знаменателен.Султанската ръка/поне на нея приличаше/
я галеш.Много е любопитно какво са сътворили сценаристите.Чакам с голям
интерес следващата серия.
За Хатижи важи напълно поговорката "Тихите води са най-опасни"
Няма я вече кротката ,смирена Хатидже.От агънце се превърна във вълчица.
Със сигорност с това, което изобрити ума и ще създаде много проблеми и  
болки на Хюррем,но като знаем  ,че в крайна сметка тя се справя с всички проблеми
 ми е по -спокойно.

Последна редакция: нд, 16 сеп 2012, 13:15 от nadejda2639

# 680
  • Мнения: 0
Мдааа,прави сте...Ето го от личния ми профил във ФБ... smile3532

Последна редакция: нд, 16 сеп 2012, 13:08 от Snell

# 681
  • Мнения: 2 411
Не ми се вярва в серияла да удушът Гюлфем.В романа е така,
но знаем ,че повода е съвсем друг.В серияла Гюлфем е представена
 в доста по-различна светлина.Но знае ли се?

# 682
  • Мнения: 17
има реклама и с Гюлфен - поздрав по тв7

# 683
  • Мнения: 0
Някой знае ли как умира Хатидже?

# 684
  • Мнения: 896
Някой знае ли как умира Хатидже?
Не знам как умира,но надживява Ибрахим с две години.
Той е убит 1536, а тя умира 1538!

# 685
  • Мнения: 0
Някой знае ли как умира Хатидже?
Не знам как умира,но надживява Ибрахим с две години.
Той е убит 1536, а тя умира 1538!

Значи не и остава още много живот във фрагмана на следващата серия и става нещо и тя пада, дано да е нещо сериозно.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 686
  • Мнения: 0
 
С много обич и признателност на Великолепния преводачески и технически екип!





 Heart Eyes

# 687
  • Мнения: 0
Сърдечни поздрави на всички приятели и почитатели на Великолепния век! Simple Smile

ДЖАНСУ ДЕРЕ ЩЕ ИЗИГРАЕ РОЛЯТА НА ИРАНСКАТА НАЛОЖНИЦА – FIRUZE (ФИРУЗЕ) – КОЯТО ЩЕ ВПЕЧАТЛИ СЮЛЕЙМАН

Съвсем скоро по екраните ще излезе третия сезон на Великолепния век. Вече е известно, че в новите серии ни очакват и нови герои. В това число и още една любима наложница на султан Сюлейман – Фирузе. Честта да изиграе ролята се пада на турската арктриса Джансу Дере.
Наложницата, която е направила впечтление на султан Сюлейман ще се появи в 10 серия на новия трети сезон, т. е. в 74 серия. Фирузе е била образована девойка от знатно персийско семейство, не като Хюррем. Счита се, че Фирузе ще стане една от най-ярките героини на новия сезон. Интересно е как ще се справи с нея Хюррем, за да завоюва отново вниманието на повелителя. Макар че след сватбата и раждането на още едно дете тя ще стане по-спокойна.

http://velikolepnyi-vek.ru/velikolepnyiy-vek-akteryi/dzhansu-der … na-suleymana.html











 Simple Smile

# 688
  • Мнения: 896
Цитат
Наложницата, която е направила впечтление на султан Сюлейман ще се появи в 10 серия на новия трети сезон, т. е. в 74 серия
newsm78
 Не знам  откъде е преведено това, ама въпросната особа се появи още в 64-та серия и вече мина на 1-во Форумно "дъвкане"

# 689
  • Мнения: 19
Цитат
Наложницата, която е направила впечтление на султан Сюлейман ще се появи в 10 серия на новия трети сезон, т. е. в 74 серия
newsm78
 Не знам  откъде е преведено това, ама въпросната особа се появи още в 64-та серия и вече мина на 1-во Форумно "дъвкане"
Laughing От руски сайт, има линк към него. Ще стане напечено.  Flutter Хюрем изпада в истерия само като чуе, че някоя я приготвят за халвет, а с тая Фирузе работата отива далече.  #Crazy Ще настане "мътна и кървава" както казва нашият любим Сюмбюл ага.  Laughing


Седнах да си изгледам епизода на спокойствие и като видях в началото локмата, ми се прияде и си направих. Сега продължавам пред чиния с локма. Да ви почерпя за следобедното кафе.  Wink

Афиет шекер олсун! Flutter

Общи условия

Активация на акаунт