Бебеправене- тема 12 - за повече хубави новини

  • 24 545
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен, момичета! Престраших се и аз да се включа в темичката, дано да е на късмет на възможно повече от нас  Praynig
Ние се опитваме да бебеправим от пролетта, като реално се оставихме нещата да си стават от самосебе си, без тестове, мерения т.н. Тъй като минава известно време без резултат, реших този месец да "планирам" нещата с тестче за овулация. Миналата седмица той беше положителен и поработихме подобаващо Heart Eyes да си призная, то целия месец го откарахме доооста  luvbed luvbed 
Та, да видим резултата. Аз НЕ чакам около 9-10 септември и дано имаме късмет. Може и да си самовнушавам, но от няколко дена имам болки долу ниско в яйчниците, по принцип да не кажа и никога, не съм имала проблеми с тях и не са ме боляли, та кой знае, ако е пръв признак на прекрасна новина Praynig
Хайде, момичета, това е от мен засега. Стискам палци на всички и дано не се задържим дълго в тази темичка Simple Smile

# 61
  • Мнения: 172
Здравейте и от мен, момичета! Престраших се и аз да се включа в темичката, дано да е на късмет на възможно повече от нас  Praynig
Ние се опитваме да бебеправим от пролетта, като реално се оставихме нещата да си стават от самосебе си, без тестове, мерения т.н. Тъй като минава известно време без резултат, реших този месец да "планирам" нещата с тестче за овулация. Миналата седмица той беше положителен и поработихме подобаващо Heart Eyes да си призная, то целия месец го откарахме доооста  luvbed luvbed 
Та, да видим резултата. Аз НЕ чакам около 9-10 септември и дано имаме късмет. Може и да си самовнушавам, но от няколко дена имам болки долу ниско в яйчниците, по принцип да не кажа и никога, не съм имала проблеми с тях и не са ме боляли, та кой знае, ако е пръв признак на прекрасна новина Praynig
Хайде, момичета, това е от мен засега. Стискам палци на всички и дано не се задържим дълго в тази темичка Simple Smile

Добре дошла, пожелавам ти този месец да сте направили бебчето...

# 62
  • Мнения: 202
Добре дошла и много късмет този месец  Peace Peace А да ви питам момичета забелязвате ли че линийките нещо са откачили  ??  #Crazy  Joy показват странни цифри хаха

# 63
  • Мнения: 79
Здравейте  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing как сте  Simple Smile Днес съм много щастлива, преди около час, два започна нещо да ми придърпва под пъпа... моля се да е станало чудото  Praynig стискайте ми палчета утре теста да е +

# 64
  • Мнения: 36
Здравейте и от мен, днес имах малко повече работа навън. Пък нали чакам да ми мине, няма какво да права вкъщи, поне да остава малко мъж ми да си почине от мен Simple Smile
Дано тази тема бъде нашата тема, дано наистина само хубави новини да пишем, Успех, момичета.
d.petrova, стискам ти палци, всичко ще бъде наред! Hug

# 65
  • Мнения: 16
verkunka- И аз не чакам по същото време newsm03 но усещам  някакви леки болки ниско долу в коремната област. Както преди да ми идва.  Днес в банята ми се стори, че и гърдите ми  малко са се уголемили и ме наболяват. Моля се чудото да се е случило Praynig Но аз няма да бързам с теста, защото до сега няколко пъти съм правила при подобни симптоми и все е бил отрицателен. Ще поизчакам малко. Но искрено се радвам за теб.  smile3525 Да ни зарадваш с добри новини и EFP

# 66
  • София
  • Мнения: 973
Добро утро и от мен, макар че за мен не е добро....  Cry През нощта се събудих от адски болки в корема, станах до тоалетна иии  newsm45 видях, че ми е дошло! Толкова съм разочарована, направо нямам сили вече.... лошото е че днес и утре съм на работа а искам да си затворя очите и да се събудя когато всичко свърши  Cry Съжалявам, че започвам деня с лоша новина, сега други терзания ме мъчат.... нещо не се случва с мен, с тази къса ЛФ, но аз мисля че цикъла в момента се намества, защото два месеца подред беше 35-36 дни и сега се мъчи да влезе в норма! Дано всичко е наред, аз продължавам да следя нещата и ако и този месец е така, ще потърся лекар! Хубав ден от мен

# 67
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 916
Добро утро и от мен, макар че за мен не е добро....  Cry През нощта се събудих от адски болки в корема, станах до тоалетна иии  newsm45 видях, че ми е дошло! Толкова съм разочарована, направо нямам сили вече.... лошото е че днес и утре съм на работа а искам да си затворя очите и да се събудя когато всичко свърши  Cry Съжалявам, че започвам деня с лоша новина, сега други терзания ме мъчат.... нещо не се случва с мен, с тази къса ЛФ, но аз мисля че цикъла в момента се намества, защото два месеца подред беше 35-36 дни и сега се мъчи да влезе в норма! Дано всичко е наред, аз продължавам да следя нещата и ако и този месец е така, ще потърся лекар! Хубав ден от мен
Гуууш от мен  Hug. Стискам палци за повече късмет този месец. На кой ден ти дойде? Май подрани, доколкото си спомням.

# 68
  • Мнения: 79
Добро утро. illusion__ не се отчайвай всичко ще е наред и твоя ден ще дойде и тогава ще забравиш колко ти е било трудно и с усмивка ще разказваш колко сте чакали малкото ангелче да се появи Simple Smile  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 973
Благодаря ви за подкрепата, момичета  Hug Не се притеснявам толкова от факта, че ми е дошло и не е станало, а от това че доста подрани, т.е. ЛФ е 11 дни... По съвет на Денис, каза да се успокоя и да взема витамини, може да е инцидент, за това продължавам да меря и следя нещата и ако следващия месец пак е така, ще пусна изследвания  Hug поне малко се успокойх...

# 70
  • Мнения: 370
Илюжънче едно голямо гуш и от мен!!! Всичко ще е наред- важното е, че си на прав път, просто е въпрос на време малкото човече да свърти гнезденце в коремчето ти гушшшшшш
Имаш цялата ми подкрепа!!!
И друго- повече няма да те гласим толкова много, може да е суеверие ама....
Ние малко казваме хоп преди да сме скочили! Прегръщам те!

# 71
  • София
  • Мнения: 973
Илюжънче едно голямо гуш и от мен!!! Всичко ще е наред- важното е, че си на прав път, просто е въпрос на време малкото човече да свърти гнезденце в коремчето ти гушшшшшш
Имаш цялата ми подкрепа!!!
И друго- повече няма да те гласим толкова много, може да е суеверие ама....
Ние малко казваме хоп преди да сме скочили! Прегръщам те!

да, май избързахме с гласенето, остави че вие ме гласяхте, ама и аз си се бях преместила почти  hahaha наистина избързахме, но аз бях убедена, че е станало .... уви съдбата има друго мнение по въпроса... А аз ви стискам палци, дано вие успеете и аз да ви последвам  Hug

# 72
  • Мнения: 79
Моето тестче пак показва  EFN  Cry

# 73
  • Мнения: 240
illusion__, d.petrova съжалявам за разочарованията ви. Не губете надежда и вашият ред ще дойде!  Hug

# 74
  • Мнения: 231
Добро утро и от мен, макар че за мен не е добро....  Cry През нощта се събудих от адски болки в корема, станах до тоалетна иии  newsm45 видях, че ми е дошло! Толкова съм разочарована, направо нямам сили вече.... лошото е че днес и утре съм на работа а искам да си затворя очите и да се събудя когато всичко свърши  Cry Съжалявам, че започвам деня с лоша новина, сега други терзания ме мъчат.... нещо не се случва с мен, с тази къса ЛФ, но аз мисля че цикъла в момента се намества, защото два месеца подред беше 35-36 дни и сега се мъчи да влезе в норма! Дано всичко е наред, аз продължавам да следя нещата и ако и този месец е така, ще потърся лекар! Хубав ден от мен
[/quote/]

Ех, Илюжънче, милата миии... Hug HugНе се итчаквай така, моля те! Всичко ще се оправи
и в най-неочаквания момент чудото ще се случи!!! Praynig
Силно вярвам в това Praynig Praynig и ти го пожелавам от сърце!
Средата на септември ще бъде твоя! Целувки!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт