Януарско бебче във корема шава, мама вече взе да натежава - 6

  • 33 617
  • 764
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 74
Лелееее , на 50-та страница сме , а нямаме единомислие относно заглавието. Хайде, криещите се мами , вземете нещата в свои ръце  Rolling Eyes

Изхващах една  Party
 Mmimcho , стига чете , пиши  Hug

# 736
  • Мнения: 7
Здравейте , на всички мами много се радвам да съм сред вас. Аз обмислям да родя дай боже Hug Hug нормално, в новата болница в Меден Рудник и смятам да е при док. Ризова. Женската ми консултация е при Ганчев.

# 737
  • София
  • Мнения: 118
Засега заглавието на Kosty печели Grinning,но като изпишем и тази страница,ще го видим окончателния победител  newsm80

# 738
  • Мнения: 0
Юхуу  Wink здравейте на всички и от мен! Мислех първо да ви изчета и после да пиша, но мнооого сте писали та ще дочитам в последствие:) Та да се представя, казвам се Мария, очакваме първо детенце, гащички сини, термин 30 Януари Grinning

# 739
  • Мнения: 2
Mmimcho,добре дошла при нас!Лека бременност  Hug

Мале изписваме си 1 тема за 1 месец точно Simple Smile бързи сме  Laughing

# 740
  • Мнения: 74
Добре си ни дошла , Mmimcho  Hug
Лека и безпроблемна бремнност!
Виж как те изхващах че се спотайваш   Joy

# 741
  • Мнения: 1 107
Добре дошли на двете мами  bouquet
Направо ще ви вклюЧа в новата тема, която ще пусна утре сутрин, Че сега съм гроги Sleeping

Борбата за заглавие се оказва безмилостно жестока  Laughing


Мале изписваме си 1 тема за 1 месец точно Simple Smile бързи сме  Laughing

Ами, бързи! Сега запоЧваме 7-а тема, а я виж априлките, които са 3-4 месеца след нас, са на 6-а.

# 742
# 743
  • Мнения: 91
Добре дошли на новие мами ! настанявайте се удобно .....
И да припомня ,че имаме фейсбук група ,която е скрита.пишете ако искате да ви добавим

# 744
  • Мнения: 74

Ами, бързи! Сега запоЧваме 7-а тема, а я виж априлките, които са 3-4 месеца след нас, са на 6-а.

Ами фейсбука е виновен .Като настъпи затишие тука, веднага се усещам ,че сте заформили седянка там  #2gunfire

# 745
  • Мнения: 1 107
Аз във Фейса не се засеждам(даже вече нямам такъв), но повечето мамчета наистина си заформят седенки там и нас тук ни отсвирват fiuuuuuu

# 746
  • Бургас
  • Мнения: 30
Добро утроооо   food010
Напоследък съм станала голяма ранобудница... Опитвам се да спя, ноооо уви не ми се получава...
Хубав денн момичета ...

# 747
  • Русе
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен и аз съм ранобудна
Ставам сутрин да изпратя моя мъж на работа, но за сметка на това си поспивам следобед по 1,2,3 часа Simple Smile и вечер лягам към 12-1ч.

# 748
  • Мнения: 99
Добро утро и добре дошли на новите бъдещи мами Simple Smile

И аз сутрин изпращам мъжа и детето на работа и градина и се налага да ставам в 6:40,но и аз към обед си доспивам поне час.

Лек ден на всички и чакаме новата темичка,независимо как се казва тя Grinning

# 749
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Добро утро и добре дошла на Mmimcho  Hug  morning
Нямам търпение да дойде довечера и да си ходя при мойта мама  baby_neutral Ох, не съм си ходила до вкъщи от май месец, как да съм търпелива!!!!

Общи условия

Активация на акаунт