Януарско бебче във корема шава, мама вече взе да натежава - 6

  • 32 840
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 74
Добро утро и от мен. Днес дружината рано- рано се е събрала
И тъй като сте повечко да забия един сутришен въпрос - боядисвате ли си косите , ако ДА - използвате ли специални бои ?
Аз не се бях боядисвала до сега , но сега нали мъжо си идва,че ми се иска да поосвежа малко главица.Взех си такава каквато по принцип си ползвам - Палете. Малко ме е страх ,ама вече след 5-6 дена влизам в 7-мия и ми се струва,че няма такъв проблем . Вие как мислите?

# 751
  • Бургас
  • Мнения: 30
Добро утро и от мен. Днес дружината рано- рано се е събрала
И тъй като сте повечко да забия един сутришен въпрос - боядисвате ли си косите , ако ДА - използвате ли специални бои ?
Аз не се бях боядисвала до сега , но сега нали мъжо си идва,че ми се иска да поосвежа малко главица.Взех си такава каквато по принцип си ползвам - Палете. Малко ме е страх ,ама вече след 5-6 дена влизам в 7-мия и ми се струва,че няма такъв проблем . Вие как мислите?


Добро утрооооо  Hug
Аз се боядисвам редовно... и то с боята, с която досега съм се боядисвала, амонячна е и не мисля че има нещо специално в нея ... А и реално погледнато какво ще се случи с бебчо за 30-40 мин не мисля че вредните вещества могат да бъдат усвоени толкова бързо Simple Smile

# 752
  • Мнения: 99
Аз спрях да се боядисвам,но съм станала като метла в главата и ще си купя безамонячна.
Чела съм,че не е доказано,че има вреда от боядисването,така че не би трябвало да има някакъв проблем.Но аз и преди съм казвала,че съм суеверна и за мое си успокоение не правя някои неща.Но сега след морето от слънцето и от водата косата ми изсветля(боядисвам се в кафяви тонове) и е жълта,бембяна,лай......а Grinning

# 753
  • Русе
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен. Днес дружината рано- рано се е събрала
И тъй като сте повечко да забия един сутришен въпрос - боядисвате ли си косите , ако ДА - използвате ли специални бои ?
Аз не се бях боядисвала до сега , но сега нали мъжо си идва,че ми се иска да поосвежа малко главица.Взех си такава каквато по принцип си ползвам - Палете. Малко ме е страх ,ама вече след 5-6 дена влизам в 7-мия и ми се струва,че няма такъв проблем . Вие как мислите?

Аз се боядисах за сватбата също с боята, която ползвах и преди - Beauty без амоняк. Не мисля, че има проблем дори и амонячна да е. При мен проблема беше, че не ме хвана хубаво и доста бързо се изми в сравнение с предишните пъти. Смятам, че риска е само в това дали ще се получи Simple Smile

# 754
  • Мнения: 425
И тъй като сте повечко да забия един сутришен въпрос - боядисвате ли си косите , ако ДА - използвате ли специални бои ?

По принцип се боядисвам през 2 месеца, когато корените израстат достатъчно, за да си личи и да е грозно. В началото на септември се боядисах за една сватба, макар че в края на юли се бях боядисвала. Като цяло - не съм спирала да го правя, след месец - пак  Peace  Използвам си амонячна боя, каквато винаги купувам. Четох, че количеството амоняк в боята е безвредно за бебето и го давам смело.

# 755
  • Мнения: 19
Добро утро и от мен.
Добре дошли на новите момичета.
Аз също си боядисвам косата с боята която и преди това ползвах (амонячна).
С първата бременност също исках да се боядисвам, но от боите които пробвах никоя не ме хващаше. Сега нямам този проблем.
Забелязах, че и косата ми е станала доста здрава и блестяща, един косъм не пада.

# 756
  • Мнения: 7
Добро утро и от нас ,малкия ми мъж ме е заритъл още в 7 часа ,обаче още се натискам в леглото Flutter.А относно боядисването ако нямате алергия към някоя определена боя няма проблем да се боядисате.  Simple Smile

# 757
  • Мнения: 16
Добро утро и от мен.

Боядисвам се с без амонячна на Палете,но при мен беше превантивно да не ползвам амонячна,ацетон,лак за нокти.По принцип след 12г.с. не е проблем да се боядисваме.

Ние от снощи сме в другия апартамент младежите,че започват латекс,бои ,паркет.Дано до седмица приключим с ремонта.Точно в понеделник ще идват за паркета,но казах,че ме няма у нас и мъжо ще си остане .

Бях забравила за петъчните и съботни хаус партита в "Планет" и снощи до 1 ч.си слушах музика.

Добре дошли на новите мами ,

# 758
  • Мнения: 1 107
Аз не се боядисвам откакто забременях Peace Цвета не се променя драстиЧно, коре ите не лиЧат особено, защо да се подлагам на рискове.

Кое заглавие да сложа, аз съм пристрастна и не е Честно аз да решавам. Кажете вие.

# 759
  • Бургас
  • Мнения: 30
Кое заглавие да сложа, аз съм пристрастна и не е Честно аз да решавам. Кажете вие.

Чудна есен наближава, януарска мама все по-нетърпелива става - Kosty    21 (29.2%)

 smile3525

# 760
  • Мнения: 496
Добро утро, момичета!

Да се разпиша за последно в темичката по актуалните въпроси.

И първата бременност, и сега си се боядисвам със същата боя и не виждам проблем. Усилия за външния вид трябва да се полагат винаги и по всяко време!  Peace

А по повод групичката във ФБ, да кажа само, че има и такива като мен, които сме активни и там, и тук, без особени предпочитания...   Wink Нека всеки взима участие там, където му е по-удобно!  Peace

И добре дошли на новите момичета!   bouquet

# 761
  • Мнения: 74
Аз съм гласувала за Януарчето расте и шава,последният триместър наближава - gloria_calcar11    8 (11.1%) , но понеже е сред губещите , ако позволите ще изтрия гласа си от нея и ще гласувам за една от водещите две , която харесвам повече.Така ще помогнем малко на сложния казус  Peace

П.С. Трия , гласувам , трия , гласувам .... много сложна работа , много трудно решение  Joy

# 762
  • Мнения: 1 107
Ами да, но веЧе пуснах темата Blush а момиЧетата веЧе публикуват там, така Че заповядайте всиЧки   Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=681950.msg23167009;topicseen#new

Мимик извинявай, следващия път ще сложа твоето заглавие Blush  bouquet

# 763
  • Мнения: 0
Здравейте, може ли да пратите покана и на мен за ФБ. aylin.basri@yahoo.com
Благодаря

# 764
  • Мнения: 74
Айлин ,идвай в новата темичка , тук вече няма никой  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=681950.msg23167009;topicseen#new

Общи условия

Активация на акаунт