Рисуване за начинаещи и не само - 7

  • 85 353
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Бертичка, браво и от мен!!!  Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 76
  • Добрич
  • Мнения: 33
Ето още малко и от мeн,морски полъх.Много обичам морето и затова сигурно всичко произведено от мен е свързано с него  Laughing не знам дали ще се получи със снимките...

 

Последна редакция: пн, 15 окт 2012, 14:31 от rosi_angelova

# 77
  • Добрич
  • Мнения: 33
Май трябваше да смаля снимките,но не знам как.За първи път качвам снимки по този начин,за това моля да ме извините  Rolling Eyes

# 78
  • София
  • Мнения: 6 810
Това масло ли е???  Shocked Shocked Shocked

# 79
  • Мнения: 555
Klemy Ако е масло  Shocked Shocked Shocked Обаче май е 3D картина с истински морски джувотни и пясък  Peace
Роси, браво за композицията!
Дейвид,  enze благодаря  Hug Те са ми сраст

# 80
  • Добрич
  • Мнения: 33
Благодаря!Да от истински материали,ако може да се нарече природни... Rolling Eyes Wink

# 81
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
rosi_angelova, прелест.  Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 82
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Роси Ангелова, много красиви картини!

# 83
  • Мнения: X
Аз все пак да кажа (с плах глас от нищото) че ходих до Шипка 6 за 100%-товата акварелна за 7 лв. и никак не съм доволна. Тя е толкова тънка, че сама разваля картината... Явно предходното ми оплакване от цените (аз взимам при нас от един магазин за художествени/ изхода на метрото при халите) че било 12 лв на хартия е защото хартията е двойно (ако не и повече) по-тежка. Тази от 12лв поне търпи всякакви водни гаври и не се намачква от водата като салфетка...
такива са ми наблюденията

(хубави неща сте поствали иначе напоследък, браво!)

# 84
  • Мнения: 608
300 грама ли е хартията? Желателно е да бъде поне 300 грамова, 100% памук, некиселинна, аз лично предпочитам горещо пресованите пред студено пресованите. Верно, че акварела не го рисувам прекалено "мокро". Техниката мокро в мокро просто не е за мен..

# 85
  • Мнения: 31
Нова темичка , а в нея  какво по- хубаво от нови попълнения. Heart Eyes

Привет!Без малко да ме разплачете. И така ми се дорисуваха коне,  къщи, пеперуди, буболечки, бухли и ..... всичко.  Снощи дори сънувах, че работя  масло с   ония симпатични триъгълни шпаклички , които никога не съм пипала. Rolling Eyes
 Пожелайте ми  време само за мен и дано да ми се случи скоро магията.


Липсвахте ми.

пп Черпя ви малко цветни страсти,



Последна редакция: нд, 21 окт 2012, 17:46 от Нини*

# 86
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Здравей, Нини и добре дошла в темичката.  Hug  Надявам се скоро време да ни покажеш някоя твоя творба. Дано имаш време и вдъхновение.  Grinning

# 87
  • Мнения: 31
Благодаря ,Чарли. Само човек изпитал тръпката от  рисуването може да ме разбере.

# 88
  • Мнения: 608
  Nina, липсваш  Hug Чакам те, нали знаеш. Дано музата седне до теб и не мръдне години наред  Grinning

# 89
  • Мнения: 27
Привет на талантите. Отдавна ви разглеждам, като някои от вас не само в тази тема. Не съм художник, просто съм любител на красивото, но имам няколко картини които си ги харесвам, щот са си мои. Искам да ви покажа последното си творение като очаквам от вас градивна критика. Тези картини отлежаваха година и половина преди да ги окача, защото трябваше да си пребоядисам стената, че да върви с тях цветово.  Дано ви харесат моите магнолии.
http://milmol.snimka.bg/daily/dg.590168.28805949

Общи условия

Активация на акаунт