+18! Похвали и оплаквания.

  • 38 169
  • 688
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 45
Ще ме уморите от смях  Joy Joy

Защо пък жените да са грозни ... там?

Не мисля, че има нещо като "грозен" полов орган, било то мъжки / женски. Такива си ни е създала природата, такива сме си. На мен си ми харесва моята  Mr. Green пък за мъж - виждала съм най-различни, никой не бих оприличила като "грозен"   Mr. Green Явно не съм никак придирчива  Joy

За мъжете и фигурите им -  под 70 кила - не, мерси  Mr. Green Не, че имам нещо против слабите мъже, ама друго си е да е голям, силен, да усетиш, че мъж те хваща  Mr. Green Така де, като те гушне, да усещаш как те обгръща цялата и те защитава, а не някакви кокали да те ръбят  Mr. Green ... Не мога да го обясня  Mr. Green Определено бих предпочела някой 100 кг, отколкото 60-70  Mr. Green Но си зависи от ръста де ...  Thinking

# 61
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Моя мъж си го "взех" на има-няма 70 кила, пък е 185 висок - кльощав, кльощав (години наред тренирал - тежеше основно на мускул) Сега вече съм доволна - 90 килограма и едно леееко коремче - прилича на човек  Laughing Laughing Laughing
А я аз да питам, ама без да ми се смеете много - нечий мъж да може да си уголемява главичката?!? Че моя скоро ми вика "Я виж какво мога" и както му беше станал и си я уголеми  Joy Joy Joy Не си представяйте кански размери де, малко, но все пак стана по-... изразена  Laughing

# 62
  • Мнения: 3 978
 
Според мен килограмите нямат нищо общо. Бях веднъж с един наблъскан със всякакви анаболи, идеално тяло, тренираше постоянно, но пък за сметка на това, как го казахте - нюню  Laughing
А с моя мъж съм си говорила за женските - сподели ми човекът, че много фрапиращи е виждал  Laughing

# 63
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
А я аз да питам, ама без да ми се смеете много - нечий мъж да може да си уголемява главичката?!? Че моя скоро ми вика "Я виж какво мога" и както му беше станал и си я уголеми  Joy Joy Joy Не си представяйте кански размери де, малко, но все пак стана по-... изразена  Laughing
rotfImbo Не, не ми се е похвалил с подобно умение, но ще го дискутираме  Peace Всъщност аз мога да я уголемявам  Joy

# 64
  • Мнения: 599
А я аз да питам, ама без да ми се смеете много - нечий мъж да може да си уголемява главичката?!? Че моя скоро ми вика "Я виж какво мога" и както му беше станал и си я уголеми  Joy Joy Joy Не си представяйте кански размери де, малко, но все пак стана по-... изразена  Laughing

 Joy
Ми не ми е споделял, явно не се е и заигравал. А аз пък чак толко не съм се вторачвала, че да забележа hahaha

# 65
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Верно ще ме уморите и мен от смях  Joy

Такива уголемявания на главички не съм виждала  Grinning .

Мъже не харесвам с много мускули, по-скоро харесвам високи, жилави мъже, ако ме разбирате какво имам предвид.

Борянка, по кое точно дали се заглеждаме?

# 66
  • Мнения: 3 675
Не вярвам да се уголеми, ами просто се е засилил потока на кръв към нея.
Абе май точно тези дето тренират и си бият анаболи са нула в леглото, явно организма им се е повредил откъм тестостерон.

# 67
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Аз съм чувала определения като - китайска гъба, сандвич Биг Мак, медуза, висяща, абе въобще мъже като се съберат, по-добре жените да не чуват какво си говорят... Rolling Eyes
Само моля за малко уточнение, че това червеното сравнение не мога да си го представя - приликата идва от цвета, вкуса или мириса. Въх, да не е от размера?  Shocked

# 68
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
А я аз да питам, ама без да ми се смеете много - нечий мъж да може да си уголемява главичката?!? Че моя скоро ми вика "Я виж какво мога" и както му беше станал и си я уголеми  Joy Joy Joy Не си представяйте кански размери де, малко, но все пак стана по-... изразена  Laughing
rotfImbo Не, не ми се е похвалил с подобно умение, но ще го дискутираме  Peace Всъщност аз мога да я уголемявам  Joy
Ами ефекта е подобен, да  Laughing Но не мислех, че може да се прави волево  Joy

# 69
  • Мнения: 9 016
Е, тези анаболните не знам, кой ги харесва  Crazy Сигурно само те си се харесват
И да, размерът няма общо с килограмите и височината  Peace

# 70
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274

Борянка, по кое точно дали се заглеждаме?

Думата по избор  Laughing .
Имам един колега ... ммм ... да не бях обвързана, веднага си го взимам  Mr. Green . И един от НСА ...  Heart Eyes
Любимия ми спорт по време на олимпиадата е плуване ... ясно що  Mr. Green .
След тренировка под душовете водим едни разговори с момичетата ... леле. Момчетата сигурно ще се изчервят от нашите разговори. Пък и с подробности  Whistling .

П.П. Ееей, добре че благоверния излезе по работа, да си призная и аз къде и какво гледам  Blush .

# 71
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Анаболните са си самодостатъчни - харесват се само от себеподобните си  Laughing Ох представих си ги - огромни мускулести мъжаги с нюню спържено дума по избор  Joy

# 72
  • Мнения: 3 675
Напротив , аз имам приятелка, чийто мъж е запален по боди билдинга, лично аз такива мъже не харесвам, но всеки има свой вкус нали така?
Дори тя е по-висока от него, аз това не мога да го приема, мъж да е по-нисък от мен.

# 73
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Е, тези анаболните не знам, кой ги харесва  Crazy Сигурно само те си се харесват


Имам няколко познати, които харесват такива.

Борянка, заглеждам се много, но като има какво да гледам, независимо обвързана ли съм или не. Напоследък няма какво да гледам Tired .

# 74
  • София
  • Мнения: 62 595
Човек като е влюбен, всичко у другия му се вижда красиво. На мен грозни са ми се виждали разни на картинка, комай в повечето мъже, с които съм била, все съм била влюбена.

Чудя се колко ще изтрае тази тема. Не съм предполагала, че могат да се обсъждат такива неща и да падам от смях като чета. В мамешки форум!  Crazy Ужас, какво си си мислят случайните посетители тук! Ще се разнесе пак славата.

Общи условия

Активация на акаунт