Хитринки за всякакъв случай - 7

  • 108 869
  • 908
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 292
На ръка я прах, с шампоан. Нямам пералня.
Искам да мирише на хубаво.  Crazy Simple Smile
В пулверизатор смеси малко омекотител с вода и я напръскай обилно, след това я остави да изсъхне хубаво на слънце. Grinning

# 61
  • Мнения: X
Вчера бяхме на кръщене и попа ми напръска роклята с водата от купела дето къпеше кръщаваните-и като изсъхна ми останаха петна/а роклята ми е хем чисто нова,хем много си я харесвам Cry/.Снощи я изпрах на ръка с хладка вода и сапун за петна,като изсъхна-пак се появиха,днес я пробвах със "Спот" на Перлис.....,но и той не помогна.Та,да дадете други идеи...или поне някой да има идея какво може да е имало във водата,че да знам с какво да третирам?

# 62
  • Мнения: 2 195
От какво са петната, нали е уж само вода...или е нещо мазно?На мен Спот ми премахна петна от шампанско на бяла материя.Друг вариант е химическо чистене.Много зависи каква е материята на роклята.Опитай с препарат за съдове-PUR, ако е мазно ще го премахне.

# 63
  • Мнения: X
Абе,и аз това се чудя ooooh!....уж трябва да е чиста вода,обаче останаха петна....и не седи като мазно/евентуално да е от миро-то,дето е помазвал/.....Но,ти сега ми даде идея да пробвам и с Тест-гел/имам си една кутия точно за мазни петна.....ама го бях забравила/.Пък,ако и той не помогне-ще я прежалвам.........,че то от толкова третиране ще и изпадат камъните/има апликациии/.На всичкото отгоре съм и резнала и вътрешните етикети с инструкциите за почистване,та незнам  ни материята каква е ,ни какво може да понесе .....

# 64
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Абе,и аз това се чудя ooooh!....уж трябва да е чиста вода,обаче останаха петна....и не седи като мазно/евентуално да е от миро-то,дето е помазвал/.....Но,ти сега ми даде идея да пробвам и с Тест-гел/имам си една кутия точно за мазни петна.....ама го бях забравила/.Пък,ако и той не помогне-ще я прежалвам.........,че то от толкова третиране ще и изпадат камъните/има апликациии/.На всичкото отгоре съм и резнала и вътрешните етикети с инструкциите за почистване,та незнам  ни материята каква е ,ни какво може да понесе .....

Опитай с обезмаслител, мазнина е.

# 65
  • Мнения: 883
Вместо запис - купела е меден. Да не би той да е направил някаква реакция с водата и да е оцветена от медта?!?

# 66
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Момичета, чудя се дали мога да "стесня" леко разширили се сандали от набук. /токче, с каишка на петата и леко изрязани на пръстите/.
Взех си ги точен номер, но явно са се отпуснали и сега са ми хлабави. Моля ви за съвет.

# 67
  • Мнения: X
Ако ги изпереш,ще се стегнат....,обаче,не знам дали няма да им се промени цвета/аз съм прала обувки от набук-след това ги обувах със зор...,но след време пак се отпуснаха/.Другия вариант е да ги занесеш на обущар-да ти скъси каишката отзад.
А,моята рокля продължава да си е с петна-и след Тест-гел-а...сега съм я напръскала с обезмаслител и ако и това не помогне,вече вдигам ръце/че два дни и посветих.....стига й толкова/.А,петната стоят като петната от течност за балончета/ако сте имали щастието да ви накапят с таково нещо-сигурно знаете как стоят и избиват след изсъхване дълго време/.....

# 68
  • Мнения: 5 935
За мое голямо учудване петната на блузата ми се махнаха,след като я изпрах още веднаж с цветоулавящите кърпички.Едното на 100% , другото на 95 Laughing.Май само аз си го виждам,защото знам къде беше.При още едно пране се надявам съвсем да изчезне.
Благодаря на Хексе за идеята.

# 69
  • Мнения: 2 071
Моля за съвет:
Имам черен панталон и едни тъмносини дънки, които ми оцветяват краката и прашките. Страх ме е да ги нося със светли блузи и светли обувки.
Сега прочетох, че боя се фиксира с оцет, но те вече са прани няколко пъти...
 
Пък добре ми седят, не мога да ги захвърля  Whistling

Какво да направя за да не пускат вече?

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 1 058
Защо не събираме хитринките на 1 стр. за да могат да се използват и ако на някой му дотрябва нещо да не се ровиили да се задават повторно същите въпроси. Това е просто идея.

# 71
  • Мнения: 4 569
Kато правих първия пост /този поне е оформен/ и аз имах подобна идея. Много е трудоемко да се прегледат шест теми назад, да се извади и подреди всичко.

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 1 058
Може и от тази.

# 73
  • Мнения: 101
Момичета, чудя се дали мога да "стесня" леко разширили се сандали от набук. /токче, с каишка на петата и леко изрязани на пръстите/.
Взех си ги точен номер, но явно са се отпуснали и сега са ми хлабави. Моля ви за съвет.
Ако не успееш да ги стесниш, можеш да ги носиш със силиконови възглавнички под крака /но е възможно допълнително да се отпуснат/.

# 74
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Момичета, чудя се дали мога да "стесня" леко разширили се сандали от набук. /токче, с каишка на петата и леко изрязани на пръстите/.
Взех си ги точен номер, но явно са се отпуснали и сега са ми хлабави. Моля ви за съвет.
Ако не успееш да ги стесниш, можеш да ги носиш със силиконови възглавнички под крака /но е възможно допълнително да се отпуснат/.
Много мерси!!!
Имам такива и как изобщо не съм се сетила??
Ще пробвам още утре.

Общи условия

Активация на акаунт