Хитринки за всякакъв случай - 7

  • 108 767
  • 908
  •   1
Отговори
# 855
  • In Hell
  • Мнения: 122
В предния не апартамент всяко лято излизаха отнякъде и нямаше спасение никакво. В продължение на три години си решавах проблема със една пяна за насекоми на Райд. Напръсквах всички ъгли, праговете на вратите и цялата тераса, оставям отворено и излизаме за минимум пет часа. Пяната се стопяваше и мравките изчезваха до другото лято. Сега пак съм си купила, защото в новия апартамент сме за първо лято и съм се подсигурила, в случай на ново нападение Grinning

# 856
  • Мнения: 167
Аз от години се справям с мравките с тебешир за мравки от аптеката. Струва стотинки, чертая линийка пред пътя им и те не я преминават.

# 857
  • Мнения: 2 286
Ако ви се дават повече пари, Фронтлайн, който се купува от зоомагазините или вет. е много ефикасен срещу всякакви пълзящи - мравки, хлебарки...

# 858
  • Мнения: 283
С какво се почистват петна от млякото на глухарче?

# 859
  • Мнения: 2 286
С какво се почистват петна от млякото на глухарче?

Със спрей Спот дали няма да излезе? Аз съм много доволна от него, въпреки че го ползвам от скоро

# 860
  • Мнения: 1 883
В предния не апартамент всяко лято излизаха отнякъде и нямаше спасение никакво. В продължение на три години си решавах проблема със една пяна за насекоми на Райд. Напръсквах всички ъгли, праговете на вратите и цялата тераса, оставям отворено и излизаме за минимум пет часа. Пяната се стопяваше и мравките изчезваха до другото лято. Сега пак съм си купила, защото в новия апартамент сме за първо лято и съм се подсигурила, в случай на ново нападение Grinning
Този ли е ? А след като се измият напръсканите повърхности какво се случва?Аз мисля да напръскам балкона и праговете.

# 861
  • София
  • Мнения: 324
За мравките - талк. Пресича/поръсва се пътечката им и те губят ориентация. Поне за няколко часа. После изчезват.

# 862
  • Мнения: 1 517
аз влизам да питам за дребни хлебарчици в канала на мивката, живея на 8 етаж и има Shocked и сода каустик даже не помогна ooooh!

# 863
  • Мнения: 2 286
аз влизам да питам за дребни хлебарчици в канала на мивката, живея на 8 етаж и има Shocked и сода каустик даже не помогна ooooh!

Вряла вода? Thinking

# 864
  • Мнения: 1 517
аз влизам да питам за дребни хлебарчици в канала на мивката, живея на 8 етаж и има Shocked и сода каустик даже не помогна ooooh!

Вряла вода? Thinking
ежедневно пускам, чак кожата сваля и пак има. засега вечер слагам нещо да не излзиат, но все пак искам да почистя изцяло

# 865
  • Мнения: 2 286
аз влизам да питам за дребни хлебарчици в канала на мивката, живея на 8 етаж и има Shocked и сода каустик даже не помогна ooooh!

Вряла вода? Thinking
ежедневно пускам, чак кожата сваля и пак има. засега вечер слагам нещо да не излзиат, но все пак искам да почистя изцяло

Може би в този случай, единственото, което ще ви помогне е да извикате фирма и да обезпаразитите целия вход, така самичка едва ли ще се пребориш.

А с Доместос пробвала ли си?

# 866
  • Мнения: 2 286
Извинявам се за 2ри пореден пост, но съм силно впечатлена Mr. Green

# 867
  • In Hell
  • Мнения: 122
Този ли е ? А след като се измият напръсканите повърхности какво се случва?Аз мисля да напръскам балкона и праговете.

Не ми се е случвало за едно лято да пръскам два пъти. Не знам как се получаваше, но при нас от едно напръскване се виждахме с мравките чак след година.

# 868
  • Мнения: 1 517
благодаря, ще пробвам още малко сама и ще го мисля Peace

# 869
  • Мнения: 1 883
Този ли е ? А след като се измият напръсканите повърхности какво се случва?Аз мисля да напръскам балкона и праговете.

Не ми се е случвало за едно лято да пръскам два пъти. Не знам как се получаваше, но при нас от едно напръскване се виждахме с мравките чак след година.
Ох, не съм дала линка:
http://apteka.framar.bg/17000388/%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%B4-%D0%B0 … D0%B2%D0%B5%D0%BD

Общи условия

Активация на акаунт