Хитринки за всякакъв случай - 7

  • 108 851
  • 908
  •   1
Отговори
# 840
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Тук обсъждат един препарат за почистване на силикон, който отстранявал  засъхнал и незасъхнал силикон от различни повърхности, включително и от текстил. Аз не съм го пробвала, не знам дали действа, но можеш да опиташ.

http://aquariumbg.com/forum/problemi-i-preporaki/preparat-za-poc … ikon-informaciya/

На втора страница дават идея за почистване на силикон с обикновена газ за газени лампи, там става въпрос за почистване на стъкло, но пробвай, така или иначе нямаш много варианти.
smile3525

# 841
  • Мнения: 1 517
Момичета помагайте- еко кожа, диван бял с какво да го почистя. Взех си един препарат за дамаски , но има тъкми петна останали на места от стоене

# 842
  • Мнения: 2 285
Има едни препарати за почистване на тапицериите на колите.
Мисля, че добра работа ще ти свърши такъв, макар че аз първо бих пробвала с топла вода и сапун.  Peace

# 843
  • Мнения: 4 239
Златна си, Злате! Не бях и чувала за този препарат за махане на силикон! Колко работа ще му създам  smile3521

# 844
  • Мнения: 721
♥snow_angel♥,  tetka_the_best , дано наистина да върши работа. Моля, като го ползвате споделете какъв е бил резултата да знаем, ако ни се наложи.

# 845
  • Мнения: 1 517
Има едни препарати за почистване на тапицериите на колите.
Мисля, че добра работа ще ти свърши такъв, макар че аз първо бих пробвала с топла вода и сапун.  Peace
ще пробвам утре с вода и сапун HugДано даде резултат

# 846
  • Мнения: 112
а с какво си почиствате лаптопите? Екрана...клавиатурата...?

Последна редакция: вт, 30 апр 2013, 18:15 от tedi@az

# 847
  • Мнения: 2 285
а с какво си почиствате лаптопите? Екрана...клавиатурата...?

Върши наистина чудесна работа за всякакви по-чувствителни повърхности и техники :

# 848
  • Мнения: 721
С този препарат:  http://tehnomix.bg/userfiles/productlargeimages/product_15701.jpg  и кърпичка за очила

# 849
  • Мнения: 4 370
И аз с този преперат, но често почиствам направо с мокра кърпичка всичко!

# 850
  • Мнения: 2 286
Със суха микрофибърна кърпа, ако малкия е пипал повечко - с мокра.

# 851
  • София
  • Мнения: 601
Страхотна тема! Ето, че и аз благодарение на вас току-що си почистих микровълновата с купичка лимончета!   bouquet

Ще продължавам да следя!  Hug

В момента се боря упорито с премахването на фабричния етикет от новия хладилник. Намазах го с олио, изчаках така около час, но не иска да се отлепва!  Rolling Eyes Някакви други предложения?

# 852
  • Мнения: 1 883
Живея в къща на втория етаж. Миналото лято имахме мравки, провираха се през дограмата. Сега пак са се появили, с какво да ги изтребя?

# 853
  • Мнения: 781
За мравки знам, да им се посипе пътечката с брашно или сол.
И ние сме на втори етаж, понякога се появява някаква върволичка, и ръсвам нещо от двете.

# 854
  • Мнения: 1 883
За мравки знам, да им се посипе пътечката с брашно или сол.
И ние сме на втори етаж, понякога се появява някаква върволичка, и ръсвам нещо от двете.
Ще пробвам, въпреки ,че съседи са казали че няма ефект от солта, затова питах и тук. Днес няма ,но в жегите е някакъв ад.
Ще пробвам сол, брашно  и ако не стане ще търся в аптека някакъв препарат.

Общи условия

Активация на акаунт