Режима на Дюкан аз спазвам и по бански се показвам - 266

  • 52 794
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 125
    Честит рожден ден Исаче!Желая ти здраве и късмет!

    http://www.youtube.com/watch?v=jrDrYgPjTOA

# 661
  • Мнения: 195
Честит Рожден Ден на нашето Isache    newsm59
Исаче, пожелавам ти всичко онова, което хората наричат щастие. Бъди все така усмихната, в добра форма и много обичана от мъжете в къщи! И разбира се от здраве да не се отървеш. Весел празник и наздраве  bdbaloni

Вчера се засякохме с EVIQ и обмисляме срещичка тези дни. Мислехме за събота или неделя, но точно вчера вечерта си получих програмата за тази учебна година и почвам лекции от събота  Sad т.е. ще трябва да я правим понеделник-сряда-петък евентуално, или ако е събота и неделя да е в по-късния следобед  Peace
Давайте предложения за дата и час, само заради времето да гледаме да съобразим да е някъде с детски център - МОЛ Русе, МЕГА МОЛ, РОЯЛ Център....или някъде другаде. Очаквам включване от останалите  Peace

# 662
  • Мнения: 86
Добро утро. Честито Исаче, да си все така усмихната и заредена с положителна енергия Hug.
За срещата, ако е събота или неделя да е някъде където има детски кът. За през седмицата няма проблеми ще го уредя с бабата.
Понеделник примерно ще ми е идеално Laughing

# 663
  • Мнения: 79
Привет и от мен!
честит рожден ден Isache! бъди жива и здрава!  nbirthday
mimensita ,дано да стане както казваш! По това време никакви палатки -ще ходим на едни много хубави вилички.
  love001

# 664
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 811
Исаче Честит Рожден Ден!    bouquet Желая ти много здраве, щастие и това което не си осъществила до сега да го направиш с лекота! Хубав празник.

При мен нещо кантара май се размърда, но ще се хваля на 05.11. да съм сигурна.  Praynig

# 665
  • Русе
  • Мнения: 99
Аз съм за тази седмица.Четвъртък и Петък съм отпуска или през уикенда.Понеделник съм до 18 и нещо на работа и предвид квартала в който съм ще закъснея доста за срещата Simple Smile Така че ако уредите нещо от Четвъртък до Неделя съм на линия Simple Smile
Опекла съм си пъстървата във фолио на фурна и да видим, ако не ми хареса днес има вероятност да умра от глад

Последна редакция: вт, 30 окт 2012, 11:19 от maikinatati

# 666
  • Мнения: 7
poohito, благодаря! Е, все пак ще си го доям. Аз си стържа по малко върху сандвичите и за 3-4 дена откакто го ползвам не ми се е отразило по никакъв начин.
Майки, сигурна съм че ще ти хареса! Това е най-вкусната риба и всякак е хубава. А аз я предпочитам точно по този начин.
Исаче, ЧРД! Пожелавам ти много здраве, любов и щастие и да си все така лъчезарна   bouquet  bouquet  bouquet

# 667
  • Мнения: 144
Благодаря за пожеланията  Hug

Вече рядко пиша , но пък си чета редовно. Всеки сам се бори с килограмите и сам постига целите си , но когато го направи с подкрепа е много по-лесно ! Благодаря на всички за подкрепата , която ми оказаха тук, докато траеше моето отслабване / особено на Смайлис   love001 / - без вас нямаше да е същото !!! 

Лек , отслабващ и усмихнат ден ви желая  Hug

# 668
  • Испания
  • Мнения: 37 503
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ИСАЧЕ!

Бъди жива и здрава, все така усмихната и чаровна! Много любов, слънце и усмивки!

# 669
  • Мнения: 262
Пухи, мерси за информацията! Постовете ти винаги са ми много полезни  Hug
Исаче, честит праник и от мен! Бъди обичана!
Тази сутрин видях 72,5 кг на кантара  Party Да видим утре как ще е, че днес ми 4 ден МЦ и 5 ден П.

# 670
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Банда, помагайте Simple Smile
 В супермаркета до нас попаднах на тиквено брашно. Пише, че е произведено от обезмаслено белено тиквено семе и е с високо съдържание на растителни протеини. Има следните показатели на 100 гр.: 216Ккал, Мазнини:10%, Въглехидрати: 34%, Протеини: 56% и фибри:16%.
На второ четене ми идва въпросът защо сумата е >100%  newsm78 , но основния въпрос е подходящо ли е за режима? Мога ли да забъркам тричав хляб с него примерно?

# 671
  • София :(
  • Мнения: 215
                   Добра ви вечер  Hug
               polikz, съжалявам, че се оказах лош пророк за чедъра и благодарности на poohito за изчерпателното обяснение  Hug
               poohito, тя изненадата едва ли е рожба на системата сама по себе си, по-скоро е плод на нечий "гениален" ум  Naughty
               almeg, не се скъпи на информация, дай линк да ги преслушаме и ние  Wink
               maikinatati, пъстървата си е пъстърва, няма начин да не ти хареса  Peace
               NikolForAll, аз не бих го сложила това чудо в тричавото хлебче, пък и в никакво хлебче.
               isache, зло да те забрави, да си жива, да си здрава, винаги с усмивка, заобиколена от обич и топлина  Heart Eyes
                                                           
               Тази вечер козинките ще са две, тези, които си отглеждам в къщи и които ме топлят всяка нощ. Ама да не си помислите, че идилията от снощната снимка продължава и днес! Няма такова нещо - в момента са с опашки на борчета и тупуркат като цял табун диви коне  ooooh!
      
                    Лека, мека, палава, розова, режимна и спокойна нощ  Hug

# 672
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добро утро  Hug
               Как ли ще се отрази едно горещо кафе  Wink
                                 
                    Усмихнат, слънчев и режимен ден  Hug

# 673
  • Мнения: 1 633
Вчера 58.6  Party май съм се засилила към 57 Praynig

# 674
  • Мнения: 262
Добро утро,
и днес 72,5кг Simple Smile Дано утре да мога да си сменя линийката Simple Smile Пейка на шестичките идвааааааам!
А сега да ви споделя за онези кремвирши, за които писа Пухи ( Wudy), та купих ги за мъжо, но не изтърпях и си гризнах - ами супер солени са, но иначе вкусни. МНОГО ВКУСНИ! Стигнах до там, че започнах да мисля само за тях и накрая отидох в Била, засилих се към щанда, взех ги, метнах ги в количката, пак ги извадих, върнах ги, после пак ги взех и накрая се зачетох в етикета и познайте: МОНОНАТРИЕВ ГЛУТАМАТ, Sick Aми много ясно, че човек ще се пристрасти и ще му се ядат.... Направо ги хвърлих обрато на щанда и бегом с 200 оттам! Химии, дето предизвикват рак и алцхаймер не ми трябват!
Браво, Беба  Hug

Общи условия

Активация на акаунт