Прах за пране и омекотител за дрехи / тема 9

  • 105 667
  • 728
  •   1
Отговори
# 645
  • Варна
  • Мнения: 250
Едно време не даваха ли някакъв медал за майка-героиня, или нещо такова ( по комунистическо време ) - ние сме тримца и мама имаше такъв медал... bowuu На мен ще ми е интересно някой да даде отзиви за въпросния прах, защото никога не през живота си не съм прал с прах.

# 646
  • някъде там
  • Мнения: 97
Както ме посъветваха момичетата тук си купих син ленор фебрез 2л за 57 пранета за 8.50, не ми се струва скъпо, от продавалника, вносен, пише на немски и че е произведен в ЕС, много съм доволна и ще си поръчвам само от там, ухае страхотно и остава аромат и в гардероба като стоят дрехите,в Плевен имаше едно изложение в неделя и от там съм си купувала вносни стоки. Направо си скъсах нервите с наще боклуци или ако не са - са скъпи Close
Привет!

Може ли линк с продукта от Продавалника,може и на лични   bouquet

# 647
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз не успях да се сдобия този път с Ариел Актилифт от Пени в Красна поляна. Вчера следобед мъжът ми ходи дотам и не намери. Но не съжалявам чак толкова, понеже имам още кутия и половина от предишната промоция Wink Просто много ми допадна и нямах против да приютя още една  Blush

# 648
  • Мнения: 334
Както ме посъветваха момичетата тук си купих син ленор фебрез 2л за 57 пранета за 8.50, не ми се струва скъпо, от продавалника, вносен, пише на немски и че е произведен в ЕС, много съм доволна и ще си поръчвам само от там, ухае страхотно и остава аромат и в гардероба като стоят дрехите,в Плевен имаше едно изложение в неделя и от там съм си купувала вносни стоки. Направо си скъсах нервите с наще боклуци или ако не са - са скъпи Close
Привет!

Може ли линк с продукта от Продавалника,може и на лични   bouquet


 заповядай!  bouquet
http://face.prodavalnik.com/omekotitel-lenor-1-5-l-za-42-praneta-7-50-lv-i3244415
Жената продава много перилни и козметични продукти Peace

# 649
  • Мнения: 22 473
Здравейте момичета. )

Март месец очакваме нов член на семейството и този път бих искала да проуча малко повече качествените прахове за пране, които са подходящи за бебешки дрехи.
С дъщерята използвах Перзил Сензитив и съм доволна от него, купувах го от БГ. Но напоследък хич не ми харесва качеството на перилните препарати у нас.
Можете ли да ми препоръчате хубави прахове за пране за бебешки дрехи, както и омекотител. Предпочитам напоследък течни такива, но може и прахообразни и на таблетки.

# 650
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Както ме посъветваха момичетата тук си купих син ленор фебрез 2л за 57 пранета за 8.50, не ми се струва скъпо, от продавалника, вносен, пише на немски и че е произведен в ЕС, много съм доволна и ще си поръчвам само от там, ухае страхотно и остава аромат и в гардероба като стоят дрехите,в Плевен имаше едно изложение в неделя и от там съм си купувала вносни стоки. Направо си скъсах нервите с наще боклуци или ако не са - са скъпи Close
Привет!

Може ли линк с продукта от Продавалника,може и на лични   bouquet

 заповядай!  bouquet
http://face.prodavalnik.com/omekotitel-lenor-1-5-l-za-42-praneta-7-50-lv-i3244415
Жената продава много перилни и козметични продукти Peace
Беборана, по "Търговска", срещу магазина на Адидас има такъв Ленор, а също така и горе на "Васил Коларов" има едно малко магазинче, което е много заредено откъм такива прахове и омекотители и ако не се лъжа цената е 7,80 лв. За втория магазин съм сигурна, че е такава цената.

# 651
  • Мнения: 334
Както ме посъветваха момичетата тук си купих син ленор фебрез 2л за 57 пранета за 8.50, не ми се струва скъпо, от продавалника, вносен, пише на немски и че е произведен в ЕС, много съм доволна и ще си поръчвам само от там, ухае страхотно и остава аромат и в гардероба като стоят дрехите,в Плевен имаше едно изложение в неделя и от там съм си купувала вносни стоки. Направо си скъсах нервите с наще боклуци или ако не са - са скъпи Close
Привет!

Може ли линк с продукта от Продавалника,може и на лични   bouquet

 заповядай!  bouquet
http://face.prodavalnik.com/omekotitel-lenor-1-5-l-za-42-praneta-7-50-lv-i3244415
Жената продава много перилни и козметични продукти Peace
Беборана, по "Търговска", срещу магазина на Адидас има такъв Ленор, а също така и горе на "Васил Коларов" има едно малко магазинче, което е много заредено откъм такива прахове и омекотители и ако не се лъжа цената е 7,80 лв. За втория магазин съм сигурна, че е такава цената.
ооо,много благодаря,  bouquet понеже не познавам добре магазините с и нямам много време и съм от скоро в града, та продавалника ми се стори удобен  bouquet  bouquet

# 652
  • Мнения: 92
Ще пробвам Ленор,обаче не от супермаркет.Но пък в магазините за перилни вносни препарати няма шишенца по 1 литър омекотители,всичките са по 2,някой знае ли дали продават по 1 на Ленор и ако да,къде?

# 653
  • Варна
  • Мнения: 250
Дами, много съм объркан - тъкмо прочетох БГ етикета на онзи Ariel mit actilift от промоцията в Пенни, и на него пише с главни букви, че е универсален за ВСЯКАКЪВ вид дрехи  newsm78 #Crazy Не е ли само за бели и светли дрехи? Не знам какво да правя...Имам и белгийски Persil Power Gel Gold ( течен ) за бяло, и се надявах прахът да е по-добър, че имам сума ти мръсни, ликьосани и пожълтели ризи, които са бели...

# 654
  • Мнения: 5 209
„Универсален” означава точно за бели и светли дрехи. В зелената опаковка е такъв, а в лилавата - за цветно.
Къде четеш? На българските преводи пишат всякакви безумия.

# 655
  • софия
  • Мнения: 25 656
Както ме посъветваха момичетата тук си купих син ленор фебрез 2л за 57 пранета за 8.50, не ми се струва скъпо, от продавалника, вносен, пише на немски и че е произведен в ЕС, много съм доволна и ще си поръчвам само от там, ухае страхотно и остава аромат и в гардероба като стоят дрехите,в Плевен имаше едно изложение в неделя и от там съм си купувала вносни стоки. Направо си скъсах нервите с наще боклуци или ако не са - са скъпи Close
Привет!

Може ли линк с продукта от Продавалника,може и на лични   bouquet
заповядай!  bouquet
http://face.prodavalnik.com/omekotitel-lenor-1-5-l-za-42-praneta-7-50-lv-i3244415
Жената продава много перилни и козметични продукти Peace

За софиянки - това е магазинчето в безистена на Пиротска, за който писах Peace От там взех и Саното спрей-омекотител, който вече смело мога да кажа, че ми харесва и ще купувам пак. Жената е много симпатична и все ми дава някое подаръче като купя нещо (паста за зъби, сапун). Приятен жест.

# 656
  • Мнения: 0
В събота и неделя се наслушах на рекламата на Изи, реших ще се купува да подкрепим българското  все пак. В кварталния ми магазин го няма обаче Simple Smile


Много  почнаха да го рекламират и съм навит да опитам но го няма нито в хипермаркета нито в кварталния.


В София го има във верига магазини " Свежест"

# 657
  • Мнения: X
Guess Who, по- на пред в темата видях, че си писала, че си купила турското Омо от магазина в Славейков, доволна ли си от него?

# 658
  • Мнения: 5 209
Да, много съм доволна. Няма петно, което да му се опре и избелва много хубаво. Също така, самостоятелно използван, оставя доста наситен аромат на лавандула. Аз го комбинирам с омекотител Yumoş лавандула от същия магазин и ароматът е убийствен. Единственият му кусур е, че не е компактен и се слага доста голямо количество - 220 мл ≈ 150 г.

# 659
  • Мнения: 32
Сега съм си купила един Даш, който много ми хареса и мирише доста трайно  Grinning
A преди това ползвах Ленор за цветно от 1л., също бях страшно доволна.
Този Изи не съм го виждала.

Последна редакция: вт, 30 окт 2012, 18:16 от monika7

Общи условия

Активация на акаунт