Прах за пране и омекотител за дрехи / тема 9

  • 105 703
  • 728
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 063
Дами, немският Ариел го продават от четвъртък в нашето Пени, нищо че на брошурата пише за събота и неделя. Така че следващия път като го пуснат, проверявайте от четвъртък.

# 631
  • Варна
  • Мнения: 18 039
Дами, немският Ариел го продават от четвъртък в нашето Пени, нищо че на брошурата пише за събота и неделя. Така че следващия път като го пуснат, проверявайте от четвъртък.

Проверихме. Laughing Wink , ама нямаше.
Кое е "вашето" Пени?

# 632
  • Мнения: 803
Много сте писали - 7 страници чета Laughing Отговарям едно по едно

Момичета и Дедо,
вижте какво си купих: на http://www.arbrevert.ch/ омекотител този. Не съм го пробвала още, но какво ще кажете за него. Уж био бил, не го взех заради това, а си търсех бебешки омекотител, но нещо не ми хареса миризмата на наличните Ленор, Коколино, Сано, Малициа.

Това е френска фирма с екологични продукти. Не са съвсем био, но бива Laughing Като качество омекотителят става за бебешко пране, но няма да ти хареса за стандартно. Всъщност, за бебешко не е хубаво много да се слага омекотител.

# 633
  • Мнения: 803
От благодарност вече само техния прах Dalli ще ползвам Laughing Обаче в единственото магазинче, където го намирах в Бургас, ми казаха, че повече няма да внасят. А толкова го харесвах.
Наистина ли си харесвала Dalli? Имам спомен, че Дедо беше казвал, че Формил е на Dalli Werke и всъщност е същото като Dalli.

Мхм, бях дал мнение, че Дали Верке произвеждат много собствени марки за супермаркети и дригерии из цяла западна Европа. Но истината е, че всеки собрвеник/поръчител има свои изисквания и условия и продуктите се различават. Това го обяснявах надълго и нашироко, когато се появиха ДМ тук и обяснявах какво е "частна марка" Grinning

# 634
  • Мнения: 803
Звънче, моля дай повече подробности за Сано, защото не съм го срещала. Това Febreze от снимката не е омекотител за сушилня, а е за махане на лоши аромати от текстил. И ако Сано е омекотител не трябва да ги сравняваме. Моля Гес или Дедо да кажат възможно ли е да има такъв омекотител или е само ароматизатор. Преди имаше спрейове антистатик, но те не се прилагаха в сушилня.

Категоричен, че това е по-скоро ароматизатор. Скептичен съм за омекотяване в сушилня и знам, че за омекотяването са нужни други неща. И най-добре Гес да се изкаже, тя е моят експерт по технологиите.

Последна редакция: сб, 27 окт 2012, 19:00 от Дедо

# 635
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Внимавайте с омекотител Бинго от Метро.Струва 1,99 лв 1 литър,но е доста сгъстен.Аз си взех Ленор на промоция,но реших да подуша Бингото-бляк.Не че мирише лошо,напротив имам си отворено бяло у дома,но реших да подуша друг цвят.

# 636
  • Мнения: 92
Купих си омекотител на Сано-син,искам да изкажа негативните си отзиви за него-първо,изобщо не ми омекотява,освен ако не изсипя 3 пъти повече от нормалното количество и второ-мирише гадно,тежко. Искам да попитам тези,които са ползвали Семана и Ленор,кой е по-хубавият омекотител?

# 637
  • Мнения: 803
Купих си омекотител на Сано-син,искам да изкажа негативните си отзиви за него-първо,изобщо не ми омекотява,освен ако не изсипя 3 пъти повече от нормалното количество и второ-мирише гадно,тежко. Искам да попитам тези,които са ползвали Семана и Ленор,кой е по-хубавият омекотител?
Ленор, един глас от мен/ама не от супера/

# 638
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Синьото Сано и на мен не ми харесва,но пък бялото ми е любимият омекотител.

# 639
  • Мнения: X
Да се включа и аз в темичката:))) Моничета не се  ядосвайте,ако изпуснете тези промоции в Пени или Карфур-там праховете са за българския пазар и не изпират толкова добре и наистина има разлика,ако переш с някой от чужбина. М/у другото по-нагоре беше споменато едно магазинче на Ул.Калоян, там са вносни праховете и са много добри и жената,която работи там ме оставя да си разглежам и винаги е много любезна и ми помага в избора. Препоръчвам го -има  Даш и Ариел, има и от новия Ленор и от онези омекотители на гранулите,които са мн готини и дори са по-евтини от тези в Карфур Peace

Съгласна съм, че имам мн хубави препарати не само перилни, но вече 2 пъти ходя в този магазин с конкретно питане и продавачката изобщо не си направи труда да обясни кой за какво и как въпреки, че питах и явно се виждаше, че отивам да пазаря.  Верно разглеждах си колкото си искам, но не е добра търговка за мен. Съжалявам, ако съм крайна, може пък някой да е доволен от обслужването.

# 640
  • Мнения: 305
Гледам в новата брошура на Кауфланд има промоция на Персил. Ще купуваме ли от него? newsm78 Бива ли го?

# 641
  • Мнения: 5 209
Да се включа и аз в темичката:))) Моничета не се  ядосвайте,ако изпуснете тези промоции в Пени или Карфур-там праховете са за българския пазар и не изпират толкова добре и наистина има разлика,ако переш с някой от чужбина. М/у другото по-нагоре беше споменато едно магазинче на Ул.Калоян, там са вносни праховете и са много добри и жената,която работи там ме оставя да си разглежам и винаги е много любезна и ми помага в избора. Препоръчвам го -има  Даш и Ариел, има и от новия Ленор и от онези омекотители на гранулите,които са мн готини и дори са по-евтини от тези в Карфур Peace

Съгласна съм, че имам мн хубави препарати не само перилни, но вече 2 пъти ходя в този магазин с конкретно питане и продавачката изобщо не си направи труда да обясни кой за какво и как въпреки, че питах и явно се виждаше, че отивам да пазаря.  Верно разглеждах си колкото си искам, но не е добра търговка за мен. Съжалявам, ако съм крайна, може пък някой да е доволен от обслужването.
Аз съм доволна от нея, защото си знае стоката от коя държава е и не лъже. Но понякога се получава така, че аз ѝ обяснявам разни работи вместо тя на мен. Сигурно много ѝ досаждам. Например в този магазин имаше едни сензитив мегаперли Персил за 9 лв. с надписи на английски и испански. Не знам откъде са се снабдили с тях, но това беше продукт, предназначен за САЩ. За съжаление вече повечето им стока е от Италия, Гърция, Франция, Бенелюкс и Испания, а немски продукти има много рядко.
EliMery, ако те интересува конкретно някой продукт, тук ще помагаме.

# 642
  • Мнения: 7 181
Купих си омекотител на Сано-син,искам да изкажа негативните си отзиви за него-първо,изобщо не ми омекотява,освен ако не изсипя 3 пъти повече от нормалното количество и второ-мирише гадно,тежко. Искам да попитам тези,които са ползвали Семана и Ленор,кой е по-хубавият омекотител?


Освен Семана и Ленор, други омекотители не съм ползвала. Гласувам с две ръце за Ленор. Последният ми е  е от Австрия, с Фебрез, доволна съм.  Peace

# 643
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Много сте писали - 7 страници чета Laughing Отговарям едно по едно

Момичета и Дедо,
вижте какво си купих: на http://www.arbrevert.ch/ омекотител този. Не съм го пробвала още, но какво ще кажете за него. Уж био бил, не го взех заради това, а си търсех бебешки омекотител, но нещо не ми хареса миризмата на наличните Ленор, Коколино, Сано, Малициа.

Това е френска фирма с екологични продукти. Не са съвсем био, но бива Laughing Като качество омекотителят става за бебешко пране, но няма да ти хареса за стандартно. Всъщност, за бебешко не е хубаво много да се слага омекотител.

Дедо, много ти благодаря. Още не съм го ползвала, може би в понеделник. И аз избягвам да пера на малките с омекотител (не сме чак бебета вече), но предпоследния път като им изпрах дрехите без омекотител, те чак като степани, пък две жилетки, толкова груби бяха на пипане, че им изпрах повечето неща наново с наш омекотител (по изключение Ленор от магазина). Понеделник ще си купя син фабрез на Ленор Simple Smile. Та затова искам поне да е някакъв сензитив за децата, не че държа чак толкова на него.

# 644
  • Мнения: 334
Както ме посъветваха момичетата тук си купих син ленор фебрез 2л за 57 пранета за 8.50, не ми се струва скъпо, от продавалника, вносен, пише на немски и че е произведен в ЕС, много съм доволна и ще си поръчвам само от там, ухае страхотно и остава аромат и в гардероба като стоят дрехите,в Плевен имаше едно изложение в неделя и от там съм си купувала вносни стоки. Направо си скъсах нервите с наще боклуци или ако не са - са скъпи Close

Общи условия

Активация на акаунт