Мартенската мама силно се вълнува , момче или момиче в коремчето палува.

  • 28 457
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 23 165
за какво 1000+  Shocked

# 46
  • Мнения: 242
Здравейте мами! И аз да се включа в новата темичка. Заглавието наистина е страхотно  Simple Smile. И моят термин е пропуснат за протокола  - 19.03, ако може да ме включите  Simple Smile.  Днес най-накрая са готови резултатите от токсоплазмозата и са отрицателни, за щастие. Успокоих се  Grinning Grinning. За сега нищо повече няма да пускам, че все си чакам нещо да излезе  Simple Smile Simple Smile Simple Smile. Иначе и аз съм ревла голяма станала, а нещо и честичко започна да ми тече кръв от носа и мноого да ми пада кръвното. Но няма да се оплаквам, че като цяло до сега съм много добре. На всички пожелавам хубава вечер!  Hug

# 47
  • Мнения: 367
ДО МОМИЧЕТАТА КОИТО НЕ СА ВПИСАНИ НА 1 СТРАНИЧКА
не сте пропуснати ,просто не сте ми писали на лични,няма как да следя всеки къде си вписва термина.Очаквам на лични данните ви.
Извинявам се на Mime-to че е пропусната ,явно като съм прехвърляла нещо съм изтрила ще те добавя. Hug

# 48
  • варна
  • Мнения: 193
Здравейте, аз пропуснал ФМ . Ще правя само късната. БХС също не желая да правя. Балев понякога греши- дъщеря ми първо беше момче! Ние този път няма да искаме да знаем пола. Харесва ни изненадата, пък и нали си имаме и момченце и момиченце, нямаме предпочитания. На всички желая лека бременност! Не бързайте да дойде март месец! Наслаждавайте се на бременността си! Това са прекрасни мигове само между майката и бебето и мисля да им се наслаждавам!

# 49
  • Мнения: 636
Леле за какви цени говорите ? Аз до сега не съм дала 1 лв. за нищо  newsm78

# 50
  • Мнения: 385
Здравейте,момичета!  Hug
Благодаря на Ваня за хубавата и шарена нова темичка!Заглавието е супер!
Желая на всички неразположенията и притесненията бързо да отминават и както каза gerito да се наслаждаваме на бременността си!  Heart Eyes
Забелязах,че никоя от нас не се е похвалила с близнаци или греша!?
pepsipasta да ти е жив и здрав рожденика!
Леле за какви цени говорите ? Аз до сега не съм дала 1 лв. за нищо  newsm78
И в Англия всичко е безплатно,включително лекарства за теб и детето до навършване на 1г(ако се налага).Друг е въпроса,че ходиш само на 2 видеозона,ако всичко върви нормално!
Хубава вечер на всички!

# 51
  • Мнения: X
pepsipasta честит ти рожденик .Нека да е жив и здрав и да сте щастливи цялото семейство.
Аз на първи октомври ще ходя на 4д ехограф а на 2 ри съм на консултация.Ще давам кръв и урина.Колко пъти ще давате кръв и урина?В началото пускахме сега пак  Rolling Eyes .

# 52
  • София
  • Мнения: 23 165
За кръв и урина ЖК-то каза всеки месец  Rolling Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 54
Запис и от мен  Whistling

# 54
  • Мнения: 33
На мен всеки път ми иска(досега 2 пъти)30лв. за ехограф.Аз го попитах нямам ли право на безплатен той ми каза че имам право на три,но понеже като съм била влезнала в 8 мес.ще трябва да го гледа по- често тогава съм нямала да плащам за ехограф.Демек 45 дена преди термина.Незнам дали ми се разбра нещо.Та се чудя дали ме менти нещо newsm78

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 036
mida03, не те менти. Simple Smile По ЗК и нормална бременност се полагат 2 ехографии, при рискова са 3.

Няма къде да сравняваме Англия, Испания ... с България. Моя приятелка роди тези дни в Германия по-рано от термин. Искала е нейният лекар да я изражда и не е платила и цент. А при нас, какво става - избор на екип и си плащаш като поп.

# 56
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен в новата тема  Simple Smile

На мен днес ми дадоха пак болничен. Оказа се, че всичко е наред, в спешното май само са ме наплашили (или просто искаха парите от клиничната пътека). Лекарката ми обаче каза, че е по-добре да съм си вкъщи отколкото да ходя на работа, превантивно. Говорихме с работодателя ми и ще работя от вкъщи, че иначе се побърквам по цял ден самичка  Sad  Днес при нас прогнозата се промени на момиче Simple Smile

Уф, това гадене не спира и при мен. Все си мислех, че в четвъртия месец ще отшуми, а то.....че даже съм отслабнала заради това гадене....

Хайде лека вечер от мен Simple Smile

# 57
  • Мнения: 4
Привет на всички!От вчера съм  отново с летния чревен вирус.Миналата седмица аз и малкия го изкарахме сега само аз  #CrazyДнес най- накрая бях при личния за направление за ЖК и всички изследвание ,че все още нищо не съм правила.Дано всичко е наред след като ги пусна .
Лека вечер на всички!

# 58
  • Мнения: X
Гинекожката ме гледа всеки месец на ехограф и не ми е поискала нито един лев.Този месец дори ме гледа три пъти.Явно си зависи от гинеколога.Не ми се вижда редно бременна жена да и се полагат три видеозона и да си плаща за всеки преглед с видеозон.Как сте с хемоглобина иначе?Моя е 114 ама сега с витамините най вероятно е малко по висок.Ще видим. Simple Smile

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Не ми се вижда редно бременна жена да и се полагат три видеозона и да си плаща за всеки преглед с видеозон.Как сте с хемоглобина иначе?

То и на мен не ми се вижда редно, но някой отгоре  в ЗК не мисли така. Simple Smile

Моят хемоглобин е 120. Ще видим този месец колко ще е.

Общи условия

Активация на акаунт