Мартенската мама силно се вълнува , момче или момиче в коремчето палува.

  • 28 455
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14
dnes hodih  na pregled. vsichko e nared. shte imame momchence!!!


# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 036
.

Последна редакция: вт, 11 сеп 2012, 15:07 от Pepsilight

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здравейте!

Ваня, благодаря за новата тема.   bouquet

Pepsilight Аз бях от 18.30, руса коса синя блуза с мъжа ми - висок с тъмна коса. Ако ти си била русото момиче с бяла тениска и бежов панталон срещу мен... Аз наистина забравих....

Да, аз бях срещу теб.Simple Smile Виж, ако съм знаела щяхме да се запознаем.
Ако пиеш доста течности през деня е нормално да пишкаш повече. И бебчето, ако притиска пикочния мехур, също. Аз съм много зле с водата и пак си ходя често.

Иве, Балев не греши  Peace  Simple Smile такава му е репутацията

Има случай в които е грешил, дано да съм от тях, макар че ме съмнява.Simple Smile

Барболина, може да си пуснеш и Цитомегаловирус.Simple Smile Има инфо в нета.

На мен не ми се гади от 10-на дни, но вече 2 сутрини връщам от пастата за зъби.

Днес ми излязоха резултатите от БХС. Мисля, че са добри. Утре ще ги занеса на гинеколожката. Чудя се дали пазят в базата си резултати от преди 3 гоидни?

# 33
  • Мнения: 62
Браво за хубавите новинки.
Тъй-като гледам от варненската група май само аз ще пропусна Балев, изобщо ще пропусна ФМ като се замисля де.Следващата може и да отида,но си мисля за Яков.
Много момчета ,много нещо се заформят през март Simple Smile))).
Аз също нямам никакви неразположения, но ям като за световно и вече нямам търпение да дойде четвъртък да видя дали всичко е наред.
joli24, аз и преди си бях ревла,но сега съм ревла на N-та степен....
Днес мъжо е рожденик,черпя Ви с една виртуална тортичка    party023 (пък аз ще си хапна довечера от Неделя  newsm47 )

# 34
  • София
  • Мнения: 293
Записвам се за да не ви изпусна,при мен няма нищо ново,другата седмица ще си правя вторият скрининг.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Pepsipasta, честит ти рожденик. Да ти е жив и здрав!

joli24, попаднах случайно на една тема започната от теб и се зачетох. Та се замислих, какво ли ще стане след едно секцио да родя нормално? Трябва да почета повечко материали ми се струва.
Съжалявам и за загубата ти на този ден.  Cry

# 36
  • София
  • Мнения: 423
Ванюша, и мен си ме пропуснала да ме препишеш от старата тема  Hug 22 март
Ivelina_ValentinovA, от миналата бременност помня, че това в началото пасти да яде  Laughing После се започва едно, по 100 пъти ходех. И бебето някак ми натискаше пикочния мехур, че като ми скочи и чак можех на улицата да се намокря.
Ама много младежи през март чакаме, хайде, дано и аз като вас  Hug
Pepsilight , ми какво да стане, освен да вземеш да родиш  Mr. Green
Сега един тъп въпрос към раждалите  Embarassed Моята лекарка веднъж описва нещо в компютъра и си диктува: Едно раждане, дъра-бъра, външни полови органи на нераждала  Shocked Та какви трябва да са на раждалите? Щото родих със секцио  newsm78

# 37
  • Мнения: 410
pepsipasta честит ти рожденник...да ти е жив и здрав и само хубави моменти ви пожелавам

pepsilight благодаря за съчувствието  Hug...гледам да не се натъжавам на този ден, но няма как. Вярвам че моето ангелче ще ни пази и този път всичко ще бъде наред  Praynig След всичко което преживях се рових много, четох, консултирах се, допитвах се до майки минали по същия път като мен и мога да ти кажа, че има жени успели да родят нормално след секциото, но според мен всичко зависи от времето което е минало, от разпложението на плацентата, от дебелината на разреза на матката, а и не на последно място от лекаря. Виждам че при теб само минали 2 години и ако лекарите позволяват и имаш куража да го направиш може да пробваш. Аз също искам нормално раждане, но в моя случай просто няма как да стане, ама това да ми е проблема просто искам живо и здраво бебе независимо по какъв начин. Ако искаш да прочетеш повече има и темичка в сайта ето ти и линк
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=664160.0
Стига вече съм пълнила темата с лоши работи....защото най-хубавото на всички ни предстои  Heart Eyes

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 036
имаш куража да го направиш може да пробваш

Точно това е въпроса.  Crazy

# 39
  • Мнения: 410
Знам какво е чувството....При мен само че е в малката разлика между раждането и бременността, но каузата си заслужава  Peace  Имаш време да помислиш, така или иначе хубаво трябва да разучиш всичко, че наистина си е страшничко

# 40
  • Мнения: 8
Извинявам се но сте ме забравили аз сам с термин 02.03.2013 втора бременност  ако може да ме вмъкнете  preggo и леко бременеене на вси4ки  newsm51

# 41
  • Варна
  • Мнения: 289
Браво за хубавите новинки.
Тъй-като гледам от варненската група май само аз ще пропусна Балев, изобщо ще пропусна ФМ като се замисля де.Следващата може и да отида,но си мисля за Яков.
Много момчета ,много нещо се заформят през март Simple Smile))).
Аз също нямам никакви неразположения, но ям като за световно и вече нямам търпение да дойде четвъртък да видя дали всичко е наред.
joli24, аз и преди си бях ревла,но сега съм ревла на N-та степен....
Днес мъжо е рожденик,черпя Ви с една виртуална тортичка    party023 (пък аз ще си хапна довечера от Неделя  newsm47 )

Хайде честит ти рожденик и от мен, да ти е жив и здрав и да те подкрепя.
Аз също пропуснах Балев за първа ФМ, правих я при друг доктор но мисля че не беше толкова подробно както явно е при Балев -премери няколко неща, и каза че си имало всичко за сега и било добре, а като чувам Балев е доста подробен. Така че втората се замислям дали и там да не отида, че току виж и пола видял Simple Smile) казват че всичко познавал

# 42
  • Мнения: X
А при вас момичета как са хормоните...Усещам че съм станала голяма ревла..не пропускам филм, на който да не пусна поне 2-3 сълзи....скоро сигурно и на рекламите ще започна да плача....луда работа  Mr. Green
+1
голям рев ще е
а за гаденето - започва да понамалява, но пак си го има по малко де. Слава богу, че не е това, което беше....

# 43
  • София
  • Мнения: 423
По принцип на всички фетални, на които съм ходила досега ( 3 бр.) прегледа трае между 50-60 мин. Докато огледа всички органи подробно, и покаже на нас, пусне няколко измерения, кръвоток или там как се казваше, и те минали. Иначе за какво и цената е 80 лв и нагоре?

# 44
  • Мнения: X
120 ми взеха, е, включиха и втори БХС там, но ...  Shocked
Зяпнах направо, до тук сме 1000 +  Shocked А имам поне още една ФМ, че и още, без да броим раждането, което ми се води уж, че няма да се плаща, нооооо....

Общи условия

Активация на акаунт