Мартенската мама силно се вълнува , момче или момиче в коремчето палува.

  • 28 459
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 33
Zdraveite,otdavna ne sam pisala ,no mi be6e vse lo6o,na moreto hvanah gripa s povrashtane i 4ak sega vlizam da vi 4eta,izvinqvaite za latineca.Moje li da me vpi6ete,,vtora bremennost,24 mart termin Hug

# 16
  • Мнения: 0
и мен сте ме пропуснали в заглавната страница, но нищо. знам, че не пиша много, но пък редовно чета  Laughing не се ли появи някой от Габрово

# 17
  • Варна
  • Мнения: 289
Чудесно заглавие, благодарско на Ваня за новата тема и на Ивето за творческото мислене в заглавието. Само хубави новини и приятни емоции да ни тресат Wink))
Мисля че навлизаме в един от най приятните моменти от бременността - няма неразположения, няма големи кореми които да ни пречат, така че само прохладно есенно време и много усмивки на всички желая:))

# 18
  • Варна
  • Мнения: 912
И при мен мина добре, само че се обърках вече с пола.. Един казва едно, друг друго... Кавото е такова... да е живо и здраво
Лек ден от мен !

Иве, Балев не греши  Peace  Simple Smile такава му е репутацията

# 19
  • Мнения: 858
 Grinning Цветно и хубаво е тук отново!Благодаря за положените усилия за оформлението и за заглавието!

За тези които са от София и проявяват интерес към йогата и не са проследили инфото от предишните теми.
Тук: http://www.yogavidya.bg/bg/programs/groups/24
Започват групите от 26.09.12
Часа ще бъде всяка сряда от 17ч до 18.30ч.
Нужно е удобно спортно облекло. В залата се влиза по чорапи или боси, така че не са необходими спортни обувки.

Радвам се за резултатите от ФМ и БХС и за тези,които са разбрали пола на бебчетата  Flutter

# 20
  • Мнения: X
И аз в нована темичка.
Термина ми е за 13,03,2013 Simple Smile
и моя, можете да ме запишете вече
Минахме на ФМ, взеха ми за втори път кръв за биохимия, резултатът ще излезе веднага - следобед /заради завишен риск на 1-вия биохимичен скрининг в майчин дом/, таткото се поуспокои малко, но аз - хич, ама то е така, треперенето е постоянно... Дадоха ни 70% момче, аз съм почти сигурна, че ще е момче, и таткото също, а и момче искаме де, така че сме доволни. Само баткото не иска, ще има конкуренция яка, той си иска момиченце, но и за него ще е по-добре така, да са си еднополови.

# 21
  • Мнения: 64
Здравейте и от мен Simple Smile

Ходихме една седмица в Родопите и вие сте изписали света-няма да мога да ви наваксам, та продължавам направо тук. Надявам се да сте добре или поне да се подобрявате.
Аз се чувствам отлично, няма и спомен от гадене, неразположения и прочие. Пътуването мина безпроблемно, защото все пак си минахме едно 1 000-1 200 километра и имах леки притеснения. Дишах дълбоко чист въздух и се любувах на прекрасни планински гледки, изпрочетох всичко що носех само за 2 дена и после ми идеше да си изгриза ноктите от яд, че не взех повече книги. Изобщо идилия!

Благодаря за новата тема и хубавото заглавие, макар, че май съм само аз тази, която не иска да знае до последно пола.

Балев така като гледам ще се налага прИмоцийка да ни удари, че такваз група сме се изсипали при него Simple Smile

Няма да досаждам повече с излишни глупости. Потапям се в работа и ви желая спокойни и усмихнати дни Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 23 165
... няма неразположения...
тука завиждам само  Mr. Green
при мен изобщо не искат да отшумяват неприятните усещания  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 410
... няма неразположения...
тука завиждам само  Mr. Green
при мен изобщо не искат да отшумяват неприятните усещания  Rolling Eyes

И при мен така....Само гадене, гадене и пак гадене...Дори вече не искам да поемам никаква храна, като знам какво ще се случи...И всеки ден чакам това да отмине

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 44
... няма неразположения...
тука завиждам само  Mr. Green
при мен изобщо не искат да отшумяват неприятните усещания  Rolling Eyes
Момичета и аз съм като вас, няма край това повръщане и гадене, а уж в 12-та седмица вече отминавали Sad

Последна редакция: вт, 11 сеп 2012, 14:29 от laskakb

# 25
  • Мнения: 410
При мен миналия път беше абсолютно по същия начин...гаденето спря чак към 5-6 месец и след това се започна с голямото ядене   Laughing Надявам се този път по-рано да отшуми. Единственото което ме спасява е вода със малко изстискан лимон вътре.
А при вас момичета как са хормоните...Усещам че съм станала голяма ревла..не пропускам филм, на който да не пусна поне 2-3 сълзи....скоро сигурно и на рекламите ще започна да плача....луда работа  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 858
Аз си имам поне от 2 седмици локализиран час на повръщане Simple Smile 17ч по часовник ,най-много да се забави до 17.30( в някакви изключителни случаи,когато съм в пълна невъзможност да отскоча до банята)  Mr. Green 
Миналият път си повръщах до деня на раждане.И след това мина  Wink Колкото преди ми помагаше киселото,толкова сега ми влияе така  Sick От бременност до бременност разликите са големи,не напразно са го казали хората  Laughing

# 27
  • Мнения: 2
Цитат
Иве, Балев не греши  Peace  Smile такава му е репутацията

MaPTa Надявам се да е прав.
В един ден имах час при новия ми АГ и при Балев за ФМ. И двамата казаха че е момиче.  newsm44 Направих си всички изследвания и чакам резултати в петък.
Момичета извинете за въпроса, но ще попитам... как сте с ходенето по малка нужда? Вечер ходя по 4 пъти, да не говоря за през деня. Ако ще е така докрая незнам как ще я карам... Нормално  ли е това? Извинете че питам но за първи път съм бременна и всичко е много ново за мен.... Confused

 А относно повръщането - досега нито веднъж не съм... Като ви чета и немога да си представя... Сигурно е ужаснооооо Sad

Последна редакция: вт, 11 сеп 2012, 14:51 от Ivelina_ValentinovA

# 28
  • Мнения: X
Честита ни нова тема.Много хубаво заглавие сте избрали Simple Smile.
Днес аз бях на преглед.Бебко се е закрепил но плацентата ми е по ниско разположена и гинеколожката ми обясни ,че най вероятно ще се вдигне.Не е казвала ,че имам плацента превия или е още рано за да се определи.Бебко иначе е добре.125 гр е за сега като големина е колкото в 16 седмица и другото което ни казаха е ,че най вероятно ще си имаме момченце Simple SmileНа първи октомври живот и здраве съм на 4д и предполагам тогава ще кажат как е бебко.Взеха ми цитонамазка и от нея лекичко кръв тръгна.Много ме боли като ми взимат цитонамазка и с предната бременност бях така.Като не съм бременна не усещам изобщо Simple Smile.
От утре съм на работа.Ще гледам да не се натоварвам и да почивам повечко.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 40
ЗДРАВЕЙТЕ,МАМЧЕТА! РАДВАМ СЕ,Ч Е СТЕ ДОБРЕ- Е,ТО ТРЕПЕТИ ВСЕ ИМА...,ПЪК НЕРАЗПОЛОЖЕНИЯТА НЕ ГИ БРОЯ... Sad
ЩЕ СИ ПРАВЯ РАЗНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ,ТА СИ МИСЛИХ КАКВО ДА ДОБАВЯ КЪМ ПКК,КОЕТО НЕ Е ВКЛЮЧЕТО ТАМ ОТ НАПРАВЛЕНИЕТО,МАЙ САМО ЗА ЖЕЛЯЗО И ЖСК СЕ СЕТИХ+ДОПЪЛНИТЕЛНО ТОКСОПЛАЗМОЗА.ДАВАЙТЕ СЪВЕТИ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт