Новите ни козметични похождения 30

  • 58 238
  • 717
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 4 428
 - Socialite
 - Wild
 - Golden
Тези снимки нямат нищо общо с истината. Сенките са супер блестящи и много красиви  Heart Eyes

 - продава се само калъфа

# 616
  • Мнения: 3 675
При мен сенките на Chanel издържат цял ден и не се събират. Под тях нанасям Paint Pot на Mac или новата база на Artdeco. Нанасянето им не ми създава абсолютно никакъв проблем.....ползвам ги самостоятелно или в комбинация с други сенки и в двата варианта ми харесват  Heart Eyes
Моят клепач през лятото става мазен и тогава почти всичко ми се събира, но в момента времето при мен е доста студено и нямам проблем с трайността на сенките.
Четката на мен не ми харесва, но аз все пак не съм си ги купила заради четката.
Не съжалявам, че си ги купих и възнамерявам да си купя поне още 1-2 цвята.

Днес си купих четка за очна линия, а утре ще разгледам Marilyn Monroe на MAC и със сигурност ще си купя нещо.  Grinning

# 617
  • София
  • Мнения: 1 594
утре ще разгледам Marilyn Monroe на MAC и със сигурност ще си купя нещо.  Grinning


Задължително сподели впечатления в темата за МАК  Praynig Тук ще има пак само по няколко бройки и още се чудя дали си струва да осъмвам пред магазина  Laughing

# 618
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 260

Дневен крем и гел за лице от серията Yogurt of Bulgaria

# 619
  • Мнения: 83
Много интересна тема,браво,как чак сега я открих. За сенките на Шанел и аз юе кажа ДА,много са хубави. Ще ви следя.

# 620
  • София
  • Мнения: 1 626
С тези сенки на Шанел сте ужасни просто! Все от някоя тема надничат и подстрекават към купуване!
Дали ги има още?

# 621
  • Мнения: 31 404
Има ги да. Peace

# 622
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Да отговоря и аз на питането на iv4enceto_91 за сенките Шанел. Още миналата година като излязоха страшно харесах от Illusoire, но в Прити Шоп във Варна бяха свършили вече и не знаеха, дали ще имат. Предложиха ми Epatant и оттогава ги мисля, тъй като на живо се убедих, че като цвят по ми подхождат отколкото Illusoire. Да призная и аз, отзивите тук бяха много изкушаващи. Имам ги едва от няколко дни, от duty-free-то в Анталия ги купих и не съм ги тествала като издържливост. Цената беше 25 евро. Но толкова бързах да ги намеря, че чак после се усетих, че исках и Графита, но съвсем забравих за него в магазина.  ooooh! И сега мисля и него.  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 03 окт 2012, 10:34 от flufi

# 623
  • София
  • Мнения: 70
Обаче ме притесни цената на мицеларната вода на Биодерма - малка и голяма опаковка бяха на цените от 21 и съответно 37 лв. Бебешката май беше около 15, ако не се лъжа или тя беше на друга марка? Моля някой да ме светне.  Praynig

Ивче, тези цени къде са? И 37 лв за 500 мл. розовото шише ли е?
Някой знае ли колко е цената на тази разфасовка в Ремедиум?

# 624
  • Мнения: 3
Сенсибио 500мл в Ремедиум е 27,49лв.!

# 625
  • Мнения: 38

Последна редакция: ср, 03 окт 2012, 11:23 от chocolate-girl

# 626
  • София
  • Мнения: 70
elhi4ka   bouquet

chocolate-girl, сподели моля те за измиващия на Клинианс.
И аз съм в търсене на измиващ гел, но се чудя кой да избера.
Преди ползвах на URIAGE и и е много приятен, икономичен и не ми изсушава, но не знам защо искам да пробвам нещо друго  Joy

# 627
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Финиш крем за обем на блондинки  Heart Eyes





# 628
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Обаче ме притесни цената на мицеларната вода на Биодерма - малка и голяма опаковка бяха на цените от 21 и съответно 37 лв. Бебешката май беше около 15, ако не се лъжа или тя беше на друга марка? Моля някой да ме светне.  Praynig

Ивче, тези цени къде са? И 37 лв за 500 мл. розовото шише ли е?
Някой знае ли колко е цената на тази разфасовка в Ремедиум?

Тук в Свищов, май е скъпичко понеже гледах в един сайт вчера цена от 31 лв, ако не се лъжа.  Rolling Eyes Иначе за мл сигурно ще са били 500, но днес ще ходя пак и ще проверя с точност.
Ще мина и през някоя друга аптека да видя там дали има и на каква цена е.


Флуфи, благодаря и на теб за отзивите. Определено като се прибирам ще отида да ги погледна Епатант и пробвам как се нанасят, понеже кремообразни сенки не харесвам по принцип.
Обаче няма да отрека, че ще съжаляваш за Графита и сега ще го мислиш.  Mr. Green

Сенсибио 500мл в Ремедиум е 27,49лв.!

 Shocked Значи няма да си купя от тук определено.  Mr. Green

# 629
  • Мнения: 38
beliz гелчето взимам за н-ти път. Много е хубав. Не веднъж съм го хвалила във форума. Измива супер, мирише страхотно, отмива грим перфектно, икономичен и не не  последно място-за цената си е направо невероятен (10 лв.) Взимай го смело  Peace

Общи условия

Активация на акаунт