Scrapbooking & Cardmaking - 17

  • 60 838
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,днес искам да ви покажа няколко /доста са/ неща ,които не съм публикувала тук и в блога.За да ги видите -цък на снимката  Simple Smile

 Hug

# 661
  • Мнения: 2
Момичета имам въпрос Hug

Някой знае ли дали мълбери хартията е едно и също нещо с ръчно правената хартия?

# 662
  • Мнения: 120
Здравейте, не съм минавала оттук с месеци и се чувствам малко виновна затова Embarassed
Бях позагубила вдъхновение, липсваше ми време, освен това с повечето се засичаме във ФБ
Та ето ме тук с малко нови публикации  http://elispassion.blogspot.com/
 vintage , май не е едно и също. Поръчвала съм си цветя от мълбери хартия, много е нежна, но пък не знам дали и ръчната не може да се направи така тънка...

# 663
  • Мнения: 3 215
Vintage, тя е вид ръчно правена хартия  Peace

"Mulberry paper is a form of handmade paper. Mulberry paper is made from the mulberry tree and it has long fibers which helps to give the paper its distinctive finish. These fibers also give mulberry paper a fine wispy edge when it is torn and this makes a very attractive finish. Mulberry paper is typically textured and is available in a variety of weights. Because mulberry paper is handmade, no two pieces are ever quite the same."

# 664
  • Попово
  • Мнения: 329
Престрашавам се да ви покажа нещо изработено от мен  Embarassed Надявам се да изкажете откровено мнение.


А ето и от вътре:

# 665
  • София
  • Мнения: 109
Боряна, много добра картичка!

# 666
  • Мнения: 3 215
Аз съм на бебешка вълна...  baby_neutral

# 667
  • Мнения: 57
Показали сте страхотни картички. Не помня на кой беше, но картичката с буркана е страхотна. Аз тези дни съм на квилинг, мъча се с едно яйце Simple Smile
Но вчера ми дойдоха машинката и шаблоните които си поръчах и трябваше да ги изпробвам.
Едва ли има по претрупана и объркана картичка, но надявам се да свикна да редя елементите и хартиите подобаващо.




 

Забравих да попитам, много ли е грешно, че използвах картона вече изрязан със шаблона? Хареса ми остатъка който се получи след изрязването и го сложих и него. Но не виждам някой да го е правил. Ще се радвам да науча нещо като техника на редене, и имали забранени такива които никога не трябва да прилагаме

Последна редакция: пт, 12 апр 2013, 10:07 от *shushi*

# 668
  • Мнения: 120
Бoряна, чудесна картичка!
shushi*, честити нови придобивки! Не мисля, че е грешка да използваш каквито и да било остатъци , даже при КАртичкофуриите имаше едно такова предизвикателство преди време - картичка от остатъци  Grinning
Old Sport , на каквато и вълна да си, винаги се получава нещо прекрасно.

# 669
  • Мнения: 3 215
*shushi*, няма такова нещо като "грешно" в правенето на картички, а и в каквато и да е творческа дейност според мен. Именно в това е чарът на хобито. Аз понякога умишлено изрязвам със шаблона и ползвам не само изрязания елемент, а и хартията с "прозорчето"  Peace Не мисля, че има и правила за реденето - както ти харесва, така - в това се проявява именно личния стил и креативност. Peace
legeo, благодаря ти!  bouquet

# 670
  • Мнения: 14
*shushi*, не искам да ти убивам ентусиазма, но не откриваш топлата вода. Може би не много често, но изрезките се използват и по този начин и когато е направено с вкус не се набива на очи и стои ефектно. Твоята интерпретация ми допада.  Можеш да ги ползваш и като шаблон, като нанасяш с тампон мастило в отворите или за придаване на релеф...
И съм съгласна с момичетата - няма забранени неща. Всичко е въпрос на усещане! Има някакви правила, но понякога точно тяхното неспазване придава чар. Не знам защо реши, че картичката ти е претрупана. Дали е объркана ти си знаеш, но поне погледнато отстрани не личи  Grinning.

# 671
  • Мнения: 2
*shushi* вече са ти отговорили- всичко е позволено! Въпроса е да ти харесва на теб!

Old Sportbouquet благодаря,че ми отговори,още съм в проучване на мълбери харията Hug

borianayordanova,обожавам винтидж картички и твоята определено ми допада! Peace

addii,отново си сътворила чудесни неща!

И аз като Old Sport съм на детски вълна Peace но с три картички с мечоци Hug

# 672
  • Мнения: 57
*shushi*, не искам да ти убивам ентусиазма, но не откриваш топлата вода. Може би не много често, но изрезките се използват и по този начин и когато е направено с вкус не се набива на очи и стои ефектно. Твоята интерпретация ми допада.  Можеш да ги ползваш и като шаблон, като нанасяш с тампон мастило в отворите или за придаване на релеф...
И съм съгласна с момичетата - няма забранени неща. Всичко е въпрос на усещане! Има някакви правила, но понякога точно тяхното неспазване придава чар. Не знам защо реши, че картичката ти е претрупана. Дали е объркана ти си знаеш, но поне погледнато отстрани не личи  Grinning.

Изобщо не ми уби ентусиазма, напротив. Повдигна ми и настроението и самочувствието. Между редовете прочетох, че някой ден и аз ще мога да правя красотий като вашите.   Hug

След поста ти отидох и си купих и шевна машина Grinning
дано се справя и с нея Crazy

vintage, картичките ти са прекрасни, много сладки

# 673
  • Варна
  • Мнения: 5 591
*shushi*, много ти се радвам на ентусиазма. Толкова едно такова свежо и заразяващо. Пожелавам ти да направиш още много красоти с новите си придобивки.   bouquet
Много големи красоти творите момичета.  Hug

# 674
  • Мнения: 57
Една мини картичка от мен, в комбинация с първото ми квилинг яйце. Не стана точно по вкуса ми, но следващият път ще се постарая.
Със шевната машина ми е много трудно да се оправям, едва ли тепърва ще се науча да шия, но теглих един тигел на картичката-крив разбира се Crazy но замазах с панделката.

Despina то само ентусиазма да беше при мен. Аз съм като облъчена вече. Децата сложих на втори план, реших че са поотраснали и им викам "оправяйте се" аз имам работа Grinning





Общи условия

Активация на акаунт