Бебеправене - тема 13

  • 19 352
  • 765
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 260

Честито и от мен Чери, но ще те помоля да ме махнеш от успелите момичета за голямо съжаление :cry
аз все още не знам какво да очаквам този месец , но не чакам на 02.10, сега съм изпълнена с много страх и болка от всичко случило се

# 16
  • Мнения: 718
Zdraveite momi4eta lele kakvi hybavi novini 4estito na dvete bremenliiki pojelavam leka  remennost i nai pyhkavite bebenza na finala:) Simple Smile Simple Smile izvinavam se za latinizata ama miloto mi podari tablet da ne se karame za laptopa i ne moga da go nakaram da pi6e na balgarski ima samo latiniza Weary

# 17
  • София
  • Мнения: 8 131
Рая, кураж и бъди силна! Предполагам какво се е случило, но трябва да го преодолееш. Щом е станало веднъж, пак ще стане! Успех!

# 18
  • Мнения: 326
Аз ще изчакам с вписването.Първо да видим какво ще стане.
Чудя се кога да кажа на таткото.Той ще ми се развърди ако много време не му кажа,пък от друга страна кой го знае как ще реагира.Като го знам каква параноя и паника е.
Хайде да видя още добри новини  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 8 131
Бел, аз не бих се стърпяла да крия от него дълго време.
За добрите новини, надявам се ние с Июжън да успеем да се запишем в тази тема, както се каним от началото на месеца. Simple Smile

# 20
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 836
Бел, ще се зарадва, много ясно. Щом правите целенасочени опити за бебе, няма начин да е друга реакцията Simple Smile
Рая,  Hug стискам палци за този път да е станало и всичко да е наред до финала. И аз чакам около 4-8.10 новини, така че ще чакаме заедно Simple Smile

# 21
  • Мнения: 370
Ето ме и меееен!  Hug   bouquet

Цопвам в новата темичка много окрилена и обнадеждена!  Hug
Днес бях на фоликулометрия, доки каза: много добра лигавица и голям хубав фоликул в ляво, О. предстои!  Hug Оказа се, че изследванията ми не са чак толкова лоши, според доки щитовидната жлеза ми е в норма, имам леко завишение на анти тела, което ще се коригира - изписа ми витамини, но са в колата и им забравих точно наименованието. До неделя фоликула трябва да се спука, така че тези дни са наййй-благоприятни!  Praynig

Хорца мили, толкова силно се надявам! Не спирам да се усмихвам, като че ли кой знае какво станало... Може би съм малко смешна, ама какво да се прави  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 4 143
Еееее Бел честито. Аз ти казах, че си ми много съмнителна с тези симптоми. Лека и безпроблемна бременност ти желая до края. И според мен няма смисъл да криеш - казвай му на таткото още при първа възможност.

За мен какво да ви кажа:

Само някакви гадни неща  Cry #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Започнаха всяка сутрин гаденията и напъните за повръщане. И от вчера съм с контракции #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Докито каза повече лежане и да пия хапчета - но шпа и Утрогестан ( вагинално ). Просто ми иде да се  #2gunfire как може да ми се случват такива неща на мен.
Надявам се скоро всичко да се оправи и повече нищо да не ми се случва.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 143
Ето ме и меееен!  Hug   bouquet

Цопвам в новата темичка много окрилена и обнадеждена!  Hug
Днес бях на фоликулометрия, доки каза: много добра лигавица и голям хубав фоликул в ляво, О. предстои!  Hug Оказа се, че изследванията ми не са чак толкова лоши, според доки щитовидната жлеза ми е в норма, имам леко завишение на анти тела, което ще се коригира - изписа ми витамини, но са в колата и им забравих точно наименованието. До неделя фоликула трябва да се спука, така че тези дни са наййй-благоприятни!  Praynig

Хорца мили, толкова силно се надявам! Не спирам да се усмихвам, като че ли кой знае какво станало... Може би съм малко смешна, ама какво да се прави  Laughing



Страхотно! Пожелавам ти щастлив финал в скоро време.

# 24
  • Мнения: 370
Аааааа за малко да пропусна да честитя на двете ни нови бремелинки Бел и Чери !   bouquet Hug Браво, момичета!!! Много лека и приятна бременност ви желая от сърце!  Hug

# 25
  • Мнения: 370
Алексче, миличка, появяват се такива неразположения в първите месеци на бременността  Hug но няма как- ще си понасяме каквото трябва в името на хубавите бебоци!  Hug
Опитвай се да мислиш положително! Вярвам, че всичко ще е наред и скоро притесненията ти ще отминат! Имаш цялата ни подкрепа!  Hug  bouquet Почивай си и се разсейвай с приятни мисли и неща!  Hug

# 26
  • Мнения: 173
Алекс, може ли да ми опишеш тези контракции, защото да си си призная не знам какво представляват като усещане

# 27
  • Тук
  • Мнения: 237
Илюжън,  Hug според док ембриончето се било, така да се каже, лепнало за жълтъчното тяло и за това не се е виждало, когато трябва.  Според мен вина нямат докторите, наистина в седма седмица имаше само празно сакче( от направената ми снимка ясно личеше, че няма нищо вътре) и просто предположиха, че може да се окаже и кухо яйце. Но и двамата тогава ме посъветваха да изчакам седмица/ 10 дни да видим какво става и вече в осма седмица се видя всичко,но едва -едва, а вчера на прегледа (9 г.с. и 4 дни) вече си личеше малкото с главичка,ръчички и т.н. Доки каза, че си отговаря на седмицата. Мисля, че не са един или два такива случаи като моя, затова за сигурност докторите дават допълнителен срок на изчакване.

Belle,тихичко честито и на теб  Simple Smile  Simple Smile Пожелавам ти всичко да е наред и да гушкаш беб на финала!

# 28
  • Мнения: 260
Бел, ще се зарадва, много ясно. Щом правите целенасочени опити за бебе, няма начин да е друга реакцията Simple Smile
Рая,  Hug стискам палци за този път да е станало и всичко да е наред до финала. И аз чакам около 4-8.10 новини, така че ще чакаме заедно Simple Smile
newsm10 newsm51  love001

# 29
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Здравейте да се запиша и аз в новата тема , честито на Чери и Бел .
Мелла много се радвам ,че  всичко е наред  с малкото човече .
Аз утре изпращам моята лелка и ще чакам овуто , при мен е по късно към 20 ден та имам доста време да си почакам. Нещо съм убедена ,че този месец ще е моят да видим имам някакво усещане .

Общи условия

Активация на акаунт