Гримиране - идеи, продукти и предизвикателства - 15

  • 41 894
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 13 627
Най-после си купих хубави мигли на Ардел така че скоро ще има нови гримове от мен! Party
Честит ни венециански карнавал! Hug

# 706
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
аз днес опитах да правя грима по темата  newsm78 питах гугъл за карнавала във Венеция на английски и излязоха много пищни идеи, бели лица, черни/опушени очи, огромни и лъскави шапки и дрехи, тук там рисувани лица

а аз имах намерение да си рисувам маска на двете очи;

така и така не бях ориентирана, реших да изпробвам белия молив на NYX (джъмбото), разни очни линии на елф, катрис (сребърната), бронзовото тату - bold gold (няма го в бг) и т.н. ....

белия молив за мен е идентичен с бялата им база, само нанасянето е директно, а не с четка и откритието ми е, че опушването над клепача става превъзходно и красиво, може би защото сянката се смесва с текстурата на молива и кожата изглежда съвършено гладка - като полирана

сребърната очна линия на катрис пък подчертава всяко релефче по кожата, направо до гротеска, не е хубаво да се ползва за рисуване

ами ето - какво стана, понеже няма да го пусна в предизвикателството го показвам, окото без маска показвам - уж да се види преливката на костта, макар да не е хванато много добре

Скрит текст:
  

 

   

# 707
  • Марс
  • Мнения: 439
Здравейте, днес бях на изложението, но не съм особено доволна, постна беше отвсякъде, но ме впечатлиха едни минерални сенки и комплекти на беллапиер, ако някой иска може да се комбинираме и да си закупим няколко продукта на дистрибуторските цени, ако сте ги ползвали разбира се. На мен не ми дадоха мостри, нямали, но гримираха пред мен и цветовете бяха много готини.

# 708
  • Мнения: 13 627
Пробвах миглите на Ардел, страхотни са Big Ups Big Ups Heart Eyes
Пасват перфектно на окото, слагат се с едно движение. Нищо общо с мъките, които имах с Инглот.
Как до сега не ги бях пробвала не ми е ясно Grinning

Последна редакция: сб, 06 окт 2012, 22:06 от Жаки°

# 709
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Здравейте, днес бях на изложението, но не съм особено доволна, постна беше отвсякъде, но ме впечатлиха едни минерални сенки и комплекти на беллапиер, ако някой иска може да се комбинираме и да си закупим няколко продукта на дистрибуторските цени, ако сте ги ползвали разбира се. На мен не ми дадоха мостри, нямали, но гримираха пред мен и цветовете бяха много готини.

аз имам 10-12 пигмента, база за сенки, ползвала съм очна линия и база за очна линия, четките са хубави, база за червило (за пигменти)

какви са дистрибуторските цени?

# 710
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Днес спретнах нещо с четворката на Catrice, като се постарах да използвам само нея, плюс спирала и очна линия:







Оказва се, че съм много доволна от марката, и мисля скоро да се сдобия с повечко цветове от нея Heart Eyes

# 711
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Харесва ми как е станало, на мен тези цветове не миха ми отивали  Blush

Пропуснах да кажа, че и на Весито втория грим много ми хареса - с минералните на елф  Peace

# 712
  • Мнения: 1 416
Тези сенки дали са ги внесли в Бг, виждали ли сте ги някъде:

Maybelline chai latte quad :

http://makeupandbeauty.com/wp-content/uploads/2010/08/Brown-Smokey-Eye.PNG.jpg
http://corallista.files.wordpress.com/2011/02/p2190038.jpg

Питах в темата за сенките, няма отговор, но да питам и тук, тъй като в тази тема пишат повече хора и има шанс някой да знае Simple Smile

Почти съм сигурна, че този тип четворки не са ги внасяли тук  Peace
Еее, много жалко!
Мерси все пак за отговора Simple Smile

# 713
  • Мнения: 361
Харесва ми как е станало, на мен тези цветове не миха ми отивали  Blush

Пропуснах да кажа, че и на Весито втория грим много ми хареса - с минералните на елф  Peace

напротив
пробвай със зелено и златно да видиш как ще ти се отворят очите.
http://www.artdonatella.com/2012_09_01_archive.html
честно да ти кажа- сърбят ме ръцете да те гримирам малко по - различно.

Едно време майка ми се гримираше все с блестящи цветове, докато не я сбарах и я намацах с нещо по- матово. Е разкош- няма да и дадат сега 50 години.

Последна редакция: нд, 07 окт 2012, 12:52 от ~Elg~

# 714
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
аз зелено и златно не ми е хрумвало  Heart Eyes

цяло лято носих много зелено, само че със сиво - почти всичко, което носих беше матово и определено ми харесва  Blush

дори в петък сивото много ми хареса  Heart Eyes

забелязвам, че със захлаждането се преориентирам към по-убити тонове  Rolling Eyes newsm78 (само аз ли  Rolling Eyes Embarassed )

# 715
  • Мнения: 13 627
По-убити в какъв смисъл? сиво, бежово и подобни ли?

Аз от 2-3 седмици нося едни кафяви и златни минерални сенки на Кико с малко Eartshine msf отгоре и блекбeрито на Avon.
Скрит текст:
Скрит текст:
Нося цветове в зависимост от настроението ми: този сезон определено много тъмно лилаво, златно, бургунди, тъмно кафяво. Червилата, които слагам са или Ruby Woo и Russian Red или не слагам нищо (само малко Carmex).
Никога не нося същият грим като да кажем миналата година или предходни. Всеки сезон сменям стила и цветовете.

# 716
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
да, матови и не ярки - в тази гама  Peace

# 717
# 718
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Жаки, каква марка са сенките от първата снимка Heart Eyes?

# 719
  • Мнения: 13 627
Жаки, каква марка са сенките от първата снимка Heart Eyes?
И двете са на KIKO

Общи условия

Активация на акаунт