Гримиране - идеи, продукти и предизвикателства - 15

  • 41 878
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
  bouquet

# 721
# 722
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Жаки .... такива усмивки пуснах на тези снимки, че колегите ме питаха - да не чета любовно писмо

Утре ще съм с нюд грим, това е събитие в моя живот  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 13 624
Жаки .... такива усмивки пуснах на тези снимки, че колегите ме питаха - да не чета любовно писмо

Утре ще съм с нюд грим, това е събитие в моя живот  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Супер Hug да покажеш снимки как е станало



# 724
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
По-убити в какъв смисъл? сиво, бежово и подобни ли?

Аз от 2-3 седмици нося едни кафяви и златни минерални сенки на Кико с малко Eartshine msf отгоре и блекбeрито на Avon.
Скрит текст:
Скрит текст:
Нося цветове в зависимост от настроението ми: този сезон определено много тъмно лилаво, златно, бургунди, тъмно кафяво. Червилата, които слагам са или Ruby Woo и Russian Red или не слагам нищо (само малко Carmex).
Никога не нося същият грим като да кажем миналата година или предходни. Всеки сезон сменям стила и цветовете.

Оххх, направо очите ми останаха. 3 пъти се връщах да ги гледам тези сенки. Моля те кажи кои са точно, че луднах да търся из сайта.  ooooh!

# 725
  • Мнения: 13 624
Златните са Color Sphere 03, а кафявите Color Sphere 05  Flutter

# 726
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Златните са Color Sphere 03, а кафявите Color Sphere 05  Flutter

 Hug  bouquet

# 727
  • Мнения: 20 172
Скрит текст:
Скрит текст:

Оххх, направо очите ми останаха. 3 пъти се връщах да ги гледам тези сенки. Моля те кажи кои са точно, че луднах да търся из сайта.  ooooh!

Ей и аз направо се влюбих в тези сенки!
Обаче в сайта на Кико цветовете са някак различни newsm78
- 03
- 05

Последна редакция: пн, 08 окт 2012, 16:58 от Lemy

# 728
  • Мнения: 13 624
с миглите на Ардел





Не можах да намеря миглоизвивачка за да ги повдигна малко нагоре. Явно след последният обрив съм я метнала Thinking

Сенките на KIKO са трепач Big Ups

Последна редакция: пн, 08 окт 2012, 16:54 от Жаки°

# 729
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717


Ей и аз направо се влюбих в тези сенки!
Обаче в сайта на Кико цветовете са някак различни newsm78
- 03
- 05

Че те във всички сайтове снимките не са реални. С каталожната козметика е същото.

# 730
  • Мнения: 13 624
Teзи снимки, които пуснах са мои. На живо изглеждат точно така, блестят безумно много Heart Eyes
а в магазина изглеждаха като течен метал....осветлението им беше направено много добре Grinning

# 731
  • Мнения: 20 172
Teзи снимки, които пуснах са мои. На живо изглеждат точно така, блестят безумно много Heart Eyes
а в магазина изглеждаха като течен метал....осветлението им беше направено много добре Grinning
Страхотни са Grinning

# 732
  • Мнения: 616


Моля, заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Има добавена и анкета, която може да използвате за пост за запис.

Общи условия

Активация на акаунт