Магията на изтока - фенове на азиатски филми и сериали - 15

  • 64 965
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 732
Шоши, това ли имаш в предвид  newsm08.

Едва ли Park Shin Hye ще я извадят от стереотипа. Те къде по-зрели актриси ги държат "стерилни" та това девойче ли да го отпуснат no.

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 55
Голямо мляскане пада, брей. Браво на мацката, не стои като мумия, а отвръща как си трябва  Laughing.

Ще ме накарате да го изгледам най-накрая Me Too, Flower, откога ми стои свален и все не достигам до него.

# 722
  • BG
  • Мнения: 4 456
Голямо мляскане пада, брей. Браво на мацката, не стои като мумия, а отвръща как си трябва  Laughing.

Ще ме накарате да го изгледам най-накрая Me Too, Flower, откога ми стои свален и все не достигам до него.
Aз  съм към края на първи епизод в момента, я виж колко бързо ни убедиха hahaha
Добре че в мастърса бързо се теглят сериите.

# 723
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 525
Хех, dovede как помни само, как помни. Много ти благодаря, че си се сетила. Подаръкът ти е отличен! Хлапето е страхотно. Това ме подсеща и за моите първи стъпки, като току-що завършила студентка, преди няколко години. Аз на 22, а ме "хвърлиха" на точно такива симпатяги като Рео Сано, на по 16-17 и 18 години, на най-горните класове да преподавам, защото такава ми е специалността. Култови мигове и спомени имам, никога няма да ги забравя. Пазя си и картички, писъмца, не е за говорене (хаха). Сещаш се, младата учителка, която обожава футбола и хокей на лед, а на тях им врат и кипят хормоните, обаче нямах никакви проблеми с дисциплината - мълчаха и слушаха, идваха и на допълнителните часове, които давах, без да бяха задължителни.  Laughing Та, голям стимул е, да им пуснеш някоя млада учителка, да знаеш само и как се променят към добро, подходът е много важен. Може би и за това тези ученически японски сериали са ми толкова интересни, говоря за смислените продукции, защото и аз съм го изживявала не само зад чина, а и зад бюрото. Познато ми е всичко отлично и разбирам чувствата и на едните и на другите.

Усещам масово гледане на Me Too, Flower. Laughing

Шошулчо, задобряваш все повече и повече. Разпознаваш всички поред. Hug

# 724
  • MJF
  • Мнения: 8 571
Тц, тц, срамота, ама как още не сте го гледали. Поне до въпросната целувка става за гледане. Да не подхвана недостатъците на сценариста , че сега друг негов събрат е на пънгара. Mr. Green

Пуфтя. Защо? Защото ме  Close  knit на Nice Guy. Гледах първите 27 минути с превод на 15 епизод и до там. Не мога да продължа. Трябва ми пауза. Вместо да влиза в релси както го оставих след 14-и, той  ooooh! Tired какви още досадности измъдрил. Определен регрес последните 3 епизода. То и на артистите взе да се отразява и на режисьора. Започнаха неубедително направени и изиграни сцени вече.

rossonera,   bouquet. Паднали ти са се "най-просветените" ученици  Mr. Green

2в1, мда. Не ми е попадал. Изгледах го, че и аз се  Laughing с тях. Жалко че не е преведено.
Странно ми е как не съм забелязала този симпатяга до сега Lee Sang-Yeob а е бил в гледани заглавия  Thinking. Но то така , рано или не толкоз все пак ги  search  Mr. Green, особено като нацелят герой-мой любимец.

Последна редакция: чт, 01 ное 2012, 20:32 от 6o6ul4o

# 725
  • Мнения: 6 732
........................
Странно ми е как не съм забелязала този симпатяга до сега Lee Sang-Yeob ...............

Странното е, че тъкмо вчера и аз го фокусирах и се разрових за него. Но чак след като погледнах филмографията му се сетих, че съм го засичала и преди. Четеш ми мислите Шоши hahaha.


След като споменахте 12 Men in a year и се сетих, че стои на компютъра ми в очакване на субтитри, вчера и днес го метнах набързо. Симпатично филмче, и мноооого сладури из него. Любим образ обаче е Таня. Страшна е мацката  newsm10. Как само ги "жигосваше" hahaha. Бащата на главната обаче ми беше най-неприятен. Голям нещастник box. Мразя такива поплювковци като него bash.

# 726
  • MJF
  • Мнения: 8 571
 Laughing
 Crazy се защото преди да му отваря профила си мислех че му е дебют. А то какво се оказа. Обаче гледам гледаните от мен негови заглавия и изобщо не се сещам какъв го е играл в тях. Като симпатяга не знам защо ме подсети за един реален дебютант, който гледахме с теб -   Kang Dong-Ho. Хм, сега видях че и той снимал друго заглавие -My Husband Got a Family.

# 727
  • Мнения: X
Здравейте!
Да споделя, че японската версия на Джин ми допада и си я гледам с кеф. Ще гледам и  Me Too, Flower Simple Smile (няма да се цепя от колектива, я).

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 55
rossonera, улучила съм значи с този мъник Hug. Еееех, направо си била учителка мечта, особено за мъжката част. Как няма да посещават допълнителните часове. Simple Smile
Така е, не грабнеш ли вниманието, нищо не се получава и педагог от всеки не става, казвам го със съжаление, защото съм се сблъсквала с това. Изгубило е българското образование един страхотен учител в твое лице.

Как беше? Когато спамиш трябва да омилостивиш шефа с нещо  Laughing.


# 729
  • Мнения: 6 732
dovede Hug. Как да не им се радваш на такива сладурковци Smile.

Kang Dong Ho го гледах във въпросното заглавие, но ролята му пак не беше много голяма.



Последна редакция: чт, 01 ное 2012, 23:26 от 2в1

# 730

Общи условия

Активация на акаунт