Мнения за продуктите на Дормео

  • 50 635
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 785
Имам възглавница с мемори на Дормео и съм доволна.

Матраците не знам дали са с мемори пяна, но е факт, че тези с мемори са по 2-3 см. мемори, а има редица матраци на същата цена с над 6 см. От тази гл. точка мемори матраците на Дормео нито са по-удобни, нито по-евтини (напротив), нито по-качествени  Peace

# 16
  • Мнения: 6
Дариии, чакам да си кажеш доволна ли си от завивката, топли ли? Много тъничка ми се видя дори по-дебелата, чак не вярвам да ме стопли зимата.

# 17
  • Мнения: 2 216
Надявам се някой да сподели впечатления от завивката.
Въобще не ме притеснява това, което са ви казали в м-н Дормео. Естествено, че докато тече промоцията в Кауфланд, в магазина няма да имат работа и...какво очаквате - да ви хвалят стоката, която се продава в др магазин Wink

# 18
  • Мнения: 19
Ние купихме два матрака, но ще се ползват по-натам, все пак разпънахме единия и полежах/поседях на него и ми беше удобно. Дано да се окажат качествени. Мисля и завивката да купя, защото е 4 сезона. Възглавниците ми се виждат скъпи, сега ползвам една възглавница на дормео, купувана от Кауфланз преди време, на доста по-ниска цена (мисля за 17,50 лв. беше). Пише дормео алое вера на нея и за мен е удобна.

# 19
  • Мнения: 2 216
И аз чакам отзиви за същата завивка - 4 сезона. Възглавница имам, но на др марка и съм доволна

# 20
  • Мнения: 289
Аз се интересувам за възглавниците - дали са удобни.

# 21
  • Мнения: 26
Здравейте момичета,
ако някой може да сподели опита и мнението си за матраците на Дормео - качествени ли са, удобни ли са и т.н., ще съм много благодарна! Възнамерявам да сменя стария матрак, но се колебая с какъв - виждам, че повечето фирми имат по-високи цени от Дормео,а хем не разполагам с много средства, хем ми се иска да не правя компромис с качеството. Пробвал ли е някой матраците с мемо пяна? ориентирам се към матрак около 600-700 лж за размер 180/200.
Колкото до завивката 4 сезона - аз лично не съм я пробвала, но баща ми си я купи и е много доволен, на него все му е студено:)) Искаше да ми вземе и на ме, но аз съм с един юрган от гуши пух, който ми върши страхотна работа за зимата и му отказах. Той си я купи преди няколко дни точно от Кауфланд и каза, че промоцията е доста добра. Успех!

# 22
  • Мнения: 4 785
Ами според мен матраците на Дормео не са най-удачният вариант що се отнася до закупуване на матрак за по-малко пари  Peace На пръв поглед сравнение с другите са ок като цена, но... мемори пяната е само 2 см. Препоръчвам ти да отидеш до някой шоурум и да пробваш, ще усетиш разликата в сравнение с други. Ние така се ориентирахме към Парадайс, моделът мисля, че беше Вискодрийм с 6 см. мемори, имаше и модел с 10 см. Разликата с Дормео от към усещане е голяма. Купихме го онлайн от борса Видов Комерс (бяхме го пробвали на друго място), защото там имат много добри постоянни промоции може да разгледаш как са сега.

# 23
  • Мнения: 6 587
И аз се чудя на завивката. Гледах я в ,,Кауфланд,, ,но ми направи впечетление, че никъде на пише състава на завивката ,освен пълнежа. На другите марки задължително е упоменато : пълнеж състав, плик състав и т.н. На тази завивка не пише нищо за ,,плика,,. На допир е мека материя ,но май не епамучна и ще запарва. От опит съм се убедила.че външната материя не е ли памук - запарва много..

# 24
  • Мнения: 2 216
От опит съм се убедила.че външната материя не е ли памук - запарва много..
Е, нали тази завивка ще я сложиш в плик...

# 25
  • Мнения: 6 587
Да, но въпреки всичко запарват. Няма значение плика от колко качествен памук е ,пак запарват. За причер ще дам едни детски завивки ,които са от Ларедут и не са в памучен,,плик,, и много запарват. Моя позната имаше същия проблем с тези завивки и подмени плика ,пълнежа сложи в друг плик и каза,че има офромна разлика.

# 26
  • Мнения: 26
Благодаря на Treisy за съвета Simple Smile при всички положения ще има доста пробване докато вземем решение.
Иначе за запарването - така е, винаги има някакво, дори и аз го усещам при завивка с гуши пух! То зависи от много неща и от материята на чаршафите и дори от тази на дрехите, с които спиш, зимата особено го има този момент...

# 27
  • Мнения: 61
Момичета може ли да ми дадете съвет ако сте си взели от възглавниците на Дормео, които са на промоция в Кауфланд. Определено имам нужда от нови. Анатомичната ми изглежда удобна и винаги съм искала такава , но пък е 30/50 и нямам представа дали ще ми е удобна. Другата пък - Ария е с пълнеж "Уелслийп микрофибри и въздушни джобове за обем и мекота" - при нея ме притеснява да не се сплеска твърде бързо (имам си такива) ? Дайте съвет коя да избера  newsm78

# 28
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте ,
Доволна съм от завивките  Peace!
Детето спи с по-дебелата, а аз с тънката. Не запарват  Peace! Меки и топли! Тази седмица ще си купя още една за мъжа  Peace!
Аз не ги слагам в плик. Оказа се, че не успях да открия такъв размер. Докато търсих стана студено и ги пуснах в употреба без пликове.
Не съжалявам никак даже за покупката!
В магазините на Дормео завивките са същите! Само десена е леко различен, но като материя са абсолютно еднакви!
Дано съм ви помогнала!

# 29
  • Мнения: 6
Дариии, благодаря ти за отговора Simple Smile А може ли да се перат тези завивки?

Общи условия

Активация на акаунт