Ясли в Пловдив? - 2

  • 76 045
  • 481
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 231
О, да, и на госпожите съм измислила една бисквитиера+сок или кола.
Ама , за да не се дублирам за рожденния ден обмислям и втори вариант. Затова търся идейки. Mr. Green

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Разговора остана за следобед със старшата сестра и след това, ако се наложи с директорката...
Искрено се надявам аз нещо да не съм разбрала, защото досега може да е имало търкания, но винаги сме ги разрешавали... Къде с компромис от моя, къде с компромис от тяхна страна...

...И въпреки всичко - има си не едно на ум...

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Мами дайте линк за електронното класиране. Що си мисля, че го видях тук и сега го търся да си разпечатам Приложение 1 и 2 и не го намирам. На мен ми се обадиха вече и от двете детски градини в който съм пускала молби.

# 63
# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Добре де, има ли някъде официално даден карт бланш за кандидатстване по ел. път? Знам, че решението е прието, но нали щяха да оповестят и дадат гласност на началото. Какво е това звънене от градините? Аз съм подала в две и никой не се е обаждал...  Thinking

# 65
  • Мнения: 475
Здравейте, четох из темата, в старата тема също, но повечето инфо е мнения за ДЯ. Моето бебенце е съвсем малко , но съм чувала, че записването за ясли става още сега в началото? Освен това имам следния казус - ние с таткото не сме от Пловдив, въпреки, чеу от 20 год живеем тук, просто не е имало причина досега да си сменим адресите. АЗ си се водя в Карлово, а таткото по настоящ адрес се води в Пловдив, но иначе постоянния му адрес по личнакарта също не е тук. И двамата работим в Пловдив и
детето по адрес съответно е записано на моя адрес в Карлово. Ще ви помоля ако някой е имал подобен проблем или пък е по запознат с нещата да сподели какво да направим. Предварително съм Ви благодарна ако отделите малко време за моя проблем!

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Записването ставаше още с получаването на акта за раждане, но вече не Peace Сега се чака старта на ел. записването, а там подаваш документи, в годината, в която искаш да тръгне.
Повече от препоръчително е да си смениш и постоянния и настоящия адрес, особено, ако ще кандидатствате за ясла, която е в близост до дома Ви (адм. район) - така ще получите 7 точки за това, че детето е жител на Пловдив и още 5 за това, че живее в адм. район
(всъщност, таткото може и да не си сменя адреса... След като детето е писано по твоят постоянен адрес, предполагам, че нямате сключен граждански брак... Ако е така - сменяш само ти постоянен и настоящ адрес и вадиш удостоверение за постоянен и настоящ адрес и на детето Peace)

# 67
  • Мнения: 81
Ние сме приети на ясла 100 усмивки в Смирненски. Някой може ли да ми даде отзиви? Предварително благодаря  Hug

# 68
  • Мнения: 268
Ние сме в 100 Усмивки от 10 септ. тази година. Аз съм много доволна и от лелите, и от директорката.  Много бързо се адаптира детето. Нямам забележки. За съжаление детето бързо се разболя.

# 69
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 767
100 Усмивки е тази до Т-Маркет, нали?  newsm78
За нея съм чувала добри отзиви винаги и на мен ми се иска да сме там  Praynig
p.atanassova, кога тръгвате? Сега с електронното класиране (което не е влезнало официално) , ако искам сина ми да тръгне януари, трябва да подам декември ли?  newsm78

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Е как ще искаш да тръгне януари? Нали приема за ясли е само септември по новите правила?  Обърквам се вече тотално    ooooh!

# 71
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 767
Извинявам се за невежеството, това, което аз разбрах е, че се подават документи предходния месец и ако има свободно места детето може да е прието. Това само за септември не важи ли за ДГ? И на мен ми е много объркано...  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: X
Мисля че за яслите е месец за месец кандидатстването, само за градините е м. септември

# 73
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Мисля че за яслите е месец за месец кандидатстването, само за градините е м. септември

И аз така смятам.То просто няма логика да е само септември. Peace

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Основният прием е септември, защото тогава се изписват "големите" дечица Grinning
Е, разбира се, от новозапочналите има и доста, които се отписват, затова има и извънреден прием (когато се отпише дадено детенце и се освободи място Peace)

Общи условия

Активация на акаунт