Време ни е за промяна - още по- подобрено издание № 30

  • 16 394
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 730
И аз ревах, Вико, не си сама Rolling Eyes
Вико, мъж ми пита :"Как реват змеьовете??" и добави: " Как може такова неподходящо сравнение?!"
мисля, че искаше да каже, че ти не си змей. ма не знам. чакал отговор Crazy

# 46
  • София
  • Мнения: 547
Момичета, не мога да се осъзная!  #Crazy

Бременна съм?!?!?!?!?!?  newsm78

Повярвайте ми, знам, че звучи като Лотхен, обаче е истина! И аз не го вярвам, ама е факт.

Вожда си глътна граматиката. Шефкетова и тя беше в кабинета и тя пребледня. Аз отидох за контролен преглед след операцията. Той вика дай да те прегледам да видим вътрешните шевове по матката как са. Вкарва ми ехографа и  #Shocked

Точка със сърчице!

В шок съм. Как е възможно това? Нали тръбите ми бяха запушени? И се оказва, че са ме оперирали докато съм била вече бременна. Сега съм около 5 седмица.
Не мога да се зарадвам. Не мога!!!  Cry Като знам, че ситуацията пак е супер рискова още от сега. Матката няма да има време да заздравее преди да почне да се разширява. Защо мамка му? Съдбата е решила, че не я кефя! Сега пак ще треперя до къде ще го добутам, какво ще стане!!!
Божкееее, ще превъртя. Още не мога да приема, че това се случва! Утре ме искат за имунология пак! Другия вторник пак на преглед. Вожда каза, че има шанс и че ще се погрижат за мен. Но не изглеждаше много спокоен.
Кажете нещо моля ви! Ще се гръмна!

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Пуки, това е най-невероятното нещо, което съм чувала  #Crazy Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
дано всичко е наред този път, вярвам, че ще е така  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 48
  • Мнения: 1 625
Пуки успокой се, всичко ще е наред, поне знай че си в добри ръце и наистина ще направят всичко възможно, но ще видиш че ще е наред и скоро ще чуеш сърчице Simple Smile. Това е страхотно, но запази нервите за после, че оттук нататък все ще трепериш за нещо, я за изследвания, я за преглед... Hug Hug Hug

Вико утре да се отчетеш колко са се харесали, макар че аз предвиждам 10 от 10  Hug

Фели стискаме силно палци и утре ти също поне 10 Simple Smile, че да има за замразяване за второ или трето Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 512
Пукиииииииии #Shocked #Shocked #Shocked то цялата ситуация е абсурдна  smile3556 дано всичко е наред Praynig Praynig Praynig Praynig


точка ОК за 5 седмица но сърчице newsm78 newsm78 #Crazy

# 50
  • София
  • Мнения: 547
Гуге, питаш ли ме! С мъжото сме шах и мат! И като знам, че на операцията ми вливаха окситоцин, как така не съм го изхвърлила тогава??  newsm78
Сега имам някакво зацапване, ама аз реших, че нещо ще ми идва по-рано. И вчера зверски ми се повръщаше, ама мислих, че някакъв вирус нещо. Не ми се пуши поне от 1 седмица и пак не се усъмних ни най-малко. Аз си знам, че няма как да стане и въобще не мога да мисля в другата плоскост. Викам си, бреее, разболявам се, чакай да пия нещо. А то какво било...  smile3555

# 51
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Алелееее втора Дева Мария  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Пуки  Hug Hug Hug Hug душко немоем поверва  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ма то като теб  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes не, не не знам какво да кажа ...........олеееее  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 супееррррррррррррррррррррррррррррррр
ох, не знам ...............
направо съм не на мястото си  People Angel People Angel People Angel People Angel People Angel People Angel People Angel People Angel People Angel People Angel People Angel People Angel People Angel People Angel People Angel People Angel People Angel People Angel People Angel People Angel People Angel People Angel летя от радост .......  ситуацията е сложна, но истинска  Thinking

# 52
  • Мнения: 2 512
Кво е станало на Брадъра че сте рИвали вий двете Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes аз го пропуснах

ама като помня предният път и аз ревах за всичко та е нормално за Стимулираните Naughty
Слънчо ти шо newsm78

# 53
  • София
  • Мнения: 547
Иви, пъле абсурд е! Ми Вожда каза, че и сърчице си има, ама не ми го пусна да го чуя. Сигурно не искаше човека да ми дава много надежди отсега.  newsm78

Всъщост по мои изчисления, трябва да съм точно 4 седмици и 2 дни. И на мен ми се струва рано за сърце.

Трябва да се опитам да не го мисля, но май е невъзможно....

Вико, Фели, стискам за вас! Всичко да е наред! Вие сте отличинчки, ще се справите идеално!

# 54
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Ох ивенце и аз рИвах  smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518

дадоха мисия на Никол да избира дали да прочете писмо от майка си или да даде шанс Люси да говори с нейната майка по повод ЧРД и то момичето избра да даде възможността на Люси да говори с майка си. И Баш Брадър я накара да изгори писмото от собсвенната и майка ..... тя плака милата .....  

# 55
  • Мнения: 6 730
   #Shocked#Shocked #Shocked  Ма не знам какво да кажа аз #Shocked #Shocked #Shocked
Пуке, мила ошашавих се, наистина не ми идват думи в момента на мен. Всичко да е наред докрай Praynig Praynig Praynig

Миеринко, скивай ко става ма душо!  Party Party

Иви, аз от известно време съм така, сигурно имам нужда от стимулация вече  Crazy

# 56
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Алоуууууууууууу Пукито е бременна бе  smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 къде сте бе .....
Пуке гледай сега как влязох в най подходящия момент .... душичка си ми  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

ох сега ще почна да звъня на всички кифли по тел., да замат да влязат, че да видят, че имаме радост вкъщи................... newsm35 newsm35 newsm35 newsm35 newsm35 newsm35 newsm35 newsm35 newsm35 newsm35 newsm35

# 57
  • Мнения: 1 625
 Да си призная и аз поревах...

Пуки, при мен Перси видя нещо като пулсации в 6-та седмица, но ми пусна да чуя сърце чак в 7-ма, така че е рано да ти пуснат, но щом се е задържало до сега след всички неща, явно е борбено ембриончето Simple Smile

# 58
  • Мнения: 2 512
МИерикнко  Hug Hug Hug ми Ривете кат ви се Риве  аз го пропуснах Rolling Eyes

Пуки мила абсурд, странно чудо както искаш така го наречи  Hug Важен е крайният резултат и дано всичко да е наред ида  се пребори бебока  Hug

 Praynig Praynig Praynig

# 59
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Слънчо немам думи  Shocked Shocked Shocked Shocked  Peace Peace Peace
направо некой са вечерали с ония горе......па ти яж раци а аз филия с пастет .... па то ше стане скоро  newsm78 newsm78 hahaha hahaha hahaha

ей момичета знаете, чу се шегувам нали  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт