Отговори
# 705
  • Мнения: 1
Ееее, Плежърче, знам, че ме обичаш ама не е нужно такива скъпи подаръци да ми купуваш....  smile3534  Иначе Шушулчето май беше спеца.....а и други имаше Simple Smile

# 706
  • София
  • Мнения: 131
Ееее, Плежърче, знам, че ме обичаш ама не е нужно такива скъпи подаръци да ми купуваш....  smile3534  Иначе Шушулчето май беше спеца.....а и други имаше Simple Smile

подготвям се да идвам да те снимам как си се размазала в болницата след раждането  smile3508

# 707
  • Мнения: 9
Благодаря ви за идеите, нямам орехче обаче, ще се огледам за нещо подобно, което мога да използвам, пък утре ще отида да потърся някакви капани. Оплаках се на мъжо по скайпа, а той само ми се изсмя и вика, ама това е една безобидна мишка  #2gunfire. Облаче освен в колата.. другия ми варинат е чак на 60км от тук.

plesure Ще ти пиша на лични за фотото.


# 708
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Вече сигурно е късно, Тили, но по повод мишока, на работа много често плъзваха стада от мишки и от ХЕИ слагаха едни черни като чинийки, пълни с някаква смола (може би). Явно ги привличаше гадинките, защото отиваха на там и като стъпят се залепваха. Не знам обаче дали не е отровно, вероятно не, защото мишките не умираха, просто не можеха да мърдат много много, но пък и ние бяхме ресторант все пак, едва ли е удачно да се наръси отрова. Дали в някоя аграрна аптека няма да те посъветват нещо, или пък направо в ХЕИ да отидеш newsm78

# 709
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
добро утроо!

снощи съм спала като убита .. събудих се само веднъж да се обърна, че много ме беше заболял гърба и от там нататък точно до 5:55, когато се наложи срочно да тичам до тоалетната .. много е хубаво да се наспиш ви казвам Mr. Green

Тили ако не си алергична към кучета и имаш познати с животинче, повикай тях - аз имам дакел, който действа тотално и 100% антимишково .. докато живеехме у свекърите се случи така, че един мишок изпълзя на терасата неясно откъде и моя куч само дето не мина през вратата, за да го докопа, а мишока като го видя през джама се фръцна и изчезна и от тогава там проблем с мишки не е имало, ама то и дакела остана там да живее, та може би заради това .. друг вариант е да си купиш лепило за мишки както Пуфи каза, обаче там проблема е, че ти трябва някой негнуслив, който да изнесе животното след като се лепне Whistling

# 710
  • Велико Търново
  • Мнения: 2

Хайде сега да ви накарам всички да си погледнете коремите  Mr. Green Една приятелка ми каза /сигурно от бабините деветини/, че когато тъмната линия над пъпа ми стигнела горе до ребрата значи е дошло времето и ще се ражда  
Ами аз като нямам хич  линия Crossing Arms ..знаех си, че няма да раждам


Ей, това не го бях чувала...  Чак светнах да се погледна...  Embarassed
Така като гледам, май май вече ми е до ребрата...... Shocked
Добре поне, че вчера си купих последно и чехлите за болницата, че да повеждам парада към болницата.  hahaha mamma

Да ви се оплача тоз моя мъж с наближаването на раждането в сомнамбул се превърнал. #Crazy Колкото по-сладко спя аз, той хич не мигва.Тая сутрин пак в 5 се разшавал и ме събуди, направо луда му работа.  Ще ме умори с тая неговата солидарна бременност.smile3560

Емили, направо настръхнах като четох разказа ти. Това са то мамите, готови на всичко за мъничетата си.  bouquet Радвам се, че с малкия Лъчко вече сте си добре и вкъщи.  Hug


# 711
  • Мнения: 1 709
tilivanili, това ще ти свърши чудесна работа. Слагаш едно саламче вътре. Само че
помоли някой друг да го направи вместо теб.



Добро утро!
И аз не мога много да спя, ама и мъжът ми скача всеки път като мръдна Mr. Green

Моята линеа негра си е точно до цепката между гърдите ми, по-нагоре няма накъде bowuu
Тъй че моля не се бутайте Naughty

# 712
  • Варна
  • Мнения: 483
Добро утро! Аз рано рнао се избутха, че от 8:30 съм при доки за преглед и документи.

Тили, дано си успяла да спиш тази нощ!  Praynig Да си изкажа и аз мнението за мишките. Отрова в никакъв случай- ще я изяде и ще умре нязнайно къде, а после като се разлага ще има да смърди до второ пришествие.
Най-добре електронна котка. Уред, който се включва в контакта и излъчва недоловими на човешкото ухо трептения, които обаче, са мор за мишките. Пробвали сме го на различни обекти и действа. Потърси в строителните хипермаркети към 20-30 лв бяха.

Вие ме изумихте с тая линия на корема- и аз нямам. Облаче, няма да раждаме скоро май  newsm78  Joy

# 713
  • Мнения: 25
Птиче мерси .. абсолютно ме извади от всякакви съмнения, а и информацията е изключително полезна Peace контейнерчета от 40ст. дръжте се - идвам Mr. Green Mr. Green

Аз съм майка на две деца -но все пак се записах на курс за бременни -точно заради такива въпроси,
миналата тема беше точно за тези контейнерчета -забраниха ни да си ги купуваме -защото пластмасата е различна и отделя в кърмата отровни вещества -при замръзяване или съхранение повече от 6 часа!
Това е и цитат:
Та почнах да ровя из нета и установих, че с пластмасите трябва да се внимава !

За да съхраняват хранителни продукти, пластмасови опаковки трябва да са сертифицирани за такива - след като отговарят на определени критерии, иначе могат да имат вредно въздействие. Поликарбонатът съдържа бисфенол А, който при дадени условия може да се отдели в храната, да се натрупа в организма (не се изхвърля или редуцира) и да предизвика сериозни здравословни проблеми (той е токсин). Полиестерът също съдържа канцарогенни вещества. Певецето се обработва със силно токсични химикали (диоксин, фталати)....

И тъй като мъжа ми се занимава с пластмаса от 20 години -има много разновидности, незнам дали сте купували кроки с играчка и вътре как мирише -а и самото кроки поело миризмата от прастмасовите торбички и играчката -вкуса е отвратителен!
Точно това имах предвид,и аз четох същото и то на много места!Нали затова купуваме стъклени шишета или даваме по 10лв за шише на еди коя си фирма?! newsm78
И моята линия негра е стигнала до ребрата  Whistling
А за даряването на стволови клетки открих това:
Скрит текст:
У нас има една действаща обществена лаборатория за стволови клетки:
1. Ако се ражда в МД, ге като университетска болница подпомагат проекта и имат екип, който може да вземе стволовите клетка при раждане в тяхната болница
http://---спам---/news-2887-v-majtchin-dom-30-majki-sa-darili-stvolovi-sletki-ot-pupna-vruv.html

Тъй като не раждах там, продължих с ровенето в интернет

2.http://dete.bg/n/bezplatna-banka-za-stvolovi-kletki.3366.html

Така стигнах до повече информация за:
3.
УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ ”АЛЕКСАНДРОВСКА”
Клиника по клинична имунология
Национална референтна лаборатория по тъканно типизиране и имунологичен мониторинг
EFI Акредитирана от 1998г.
            Началник: Проф.д-р Е.Наумова
София 1431, ул.”Георги Софийски” № 1, тел/факс:9230 496; тел: 9230 690, 760, 450
      e-mail:immun@alexandrovska-hospital.bg

4. Свързах се по телефона и установих контакт с доц. Анастасия Михайлова, тя ми предостави мобилния си, ако възникнат  повече въпроси:
0887319645 и e-mail - mihaylova_ap@abv.bg

5. Доц. Михайлова ми изпрати набор от документи, които попълних, а също и т.нар. кит - сакчето за събиране на стволовите клетки, което носех в себе си последните дни от бременността

6. Съставих следното писмо до д-р Илиев, защото Токуда и Лабораторията имат договор за 2012, но изцяло от добрата воля на лекаря-гинеколог зависи дали ще се вземат клетките или не, все пак Токуда не е университетска болница. Писмото бе одобрено и подписано от проф. Наумова
7. Д-р Илиев бе така добър и отдели време, което е около 5-10-на минути, за да събере стволовите клетки

8. На 24-я час след раждането оторизирано лице на Лаболаторията дойде да събере в отделението материала

9. След тестовете той беше одобрен и станахме донори

Последна редакция: пт, 19 окт 2012, 08:03 от ira_bebeto

# 714
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
ние дет нямаме линия негра няма да раждаме Mr. Green

# 715
  • Мнения: 607
Момичета, здравейте и от още една будуваща ноемврийка!!!!
Тили, тия гадове са ужасни. Да ти кажа най-добре е да сложиш в капана някакво месце. При нас се хвана чак на 3 ден след като сложихме капана. За др. стая си купихме ПестЕксРепел, ама  не съм сигурна, че действа.
Аз да се оплача - цяла нощ имам контракции и менструални болки. Пих маганезий, ама нещо не помага. Сега се чудя какво да правя. Болките вече отшумяват, ама контракции си имам.
Искам да ви питам тоя магнезий ще забави ли раждането ако то започне? Вреди ли на Бебчо? И как да разбера кога да тичам в болницата ако водите не ми изтекат? В смисъл - сега имам контракции и болки и се чудя да чакам ли или какво? На запис съм чак утре. Тоя идиот от ЖК ще ми прави изследванията и ще ми даде обменната карта чак на 29, ама не знам дали ще дочакаме до тогава.
А пък сега на всичкото отгоре съм сама - абсолютно всички са на работа и май ако Беб тръгне ще си ходя с градския транспорт.
Оплаках ви се рано,рано. Стискайте ми палци, моля!!!! Hug

# 716
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Норичка магнезия няма как да навреди на бебето, може да забави родовия процес, но не може да го спре, ако той тръгне .. като цяло доколкото знам са необходими около 10 дни да се изчисти от тялото на майката, но ако това е нямало време да стане мисля, че в болницата слагат системка един вид антидот на магнезия и нещата се уравновесяват .. аз не съм специалист, но от съветите, които дават вече раждалите момичета, си мисля, че няма как да не разбереш, ако радването тръгне, така че сега просто лежи и си почивай, не се притеснявай за контракциите, че ги има - очевидно без тях няма да мине, но това в никакъв случай не значи, че си тръгнала да раждаш .. ако все пак имаш притеснения и не можеш да изчакаш до утре, най-добре отиди в болницата, в която смяташ да раждаш да те погледнат в приемния кабинет и да ти кажат какво е положението Hug

# 717
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
И аз няма да раждам  Mr. Green Линеа негра този път - йок, ама хич нямам.

Тили, много кофти това с мишока, дано да си спала (не в колата). Опит нямам с такива гадини, но ти съчувствам, едва ли е от най-приятните емоции  Tired

Аз отивам на лекар, дано всичко да е ок и най-после да постигнем консенсус за датата, че вече не остана. Хубав ден на всички!   bouquet

# 718
  • Мнения: 280
Norichka, за магнезия не съм запозната. Моята док. ми каза че ако не падне тапата или не изтекат водите, при контракции през 10 мин да заминавам за болницата. Аз все пак имам да патувам 50 км до болницата. Но ако наистина контракциите ти са регулярни през 5-10 мин. заминавай за болницата, дари и да те вземат там ще си по спокйна. Успех!

Тили какво стана с мишката? Голям зор си преживяла снощи.

Аз имам бледа линия над пъпа, и първото раждане имах ама не помня до къде беше та сега да знам кога ще родя Simple Smile. Много интерсно с тзи залагания.

# 719
  • Мнения: 10
Добро утро!!!

Тили, дано си се успокоила и да си поспала тази нощ. Иначе по въпроса с мишката не мога да ти помогна- ние живеем в къща с доста котки по двора и мишка не съм виждала от години

Интересна е тази теория за линея негра, но едва ли е вярна- моята линия е почти до гърдите и е така от 2 месеца, но нямам никакви признаци за раждане.Е имам контракции чат-пат, но не си го давам шушито  Laughing

И да се похваля- снощи съм легнала в 11:30 и до тази сутрин до 8 не съм мръднала, даже до 00 несъм ставала Mr. Green Юпиии, чувствам се пълна с енергия

Общи условия

Активация на акаунт