Коремчето вече расте, а през АПРИЛ ще сме с бебче в ръце! Тема 8

  • 22 519
  • 712
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 166
Всички ли сте се записали на ранна ФМ?

Аз лично да, като чета повечето от половината са се записали, доста вече я минаха, аз съм от последните, тъй като термина ми на 28.04

# 61
  • Мнения: 7 002
Записала е силно казано за мен, тя мен направо си ме прати при себе си  Laughing
Ако зависеше от мен, аз на половината неща нямаше да се сетя, че трябва да ходя.
Отделно от това, че нямаше да се сетя, мен ме мързи да звъня, да чакам да се запиша и прочие, признавам си, та ако трябваше сама да го правя, едва ли щях да ида  Blush

# 62
  • Мнения: 0
Здравейте момичета и аз съм тук,но не мога да ви смогна.Днес ми излезе резултата на БХС,но май не мога да разбера кое трябва да се гледа някой ако е по наясно може да помогне.Един път пише за бременна жена 1 от 15000 за Даун след това за доктора пише 1 от 1500 и още един път 1 от 850 изследването ми е правено в МД.

# 63
  • Мнения: 7 002
Хванчева, гледай това за бременната жена, другото е статистиката за лекаря, за да види как е изчислен твоят риск. Твоят резултат за бременната жена е много добър  Hug

# 64
  • Мнения: 22 508
Всички ли сте се записали на ранна ФМ?

Аз не съм, не виждам смисъл.
А и за хора, които не са от София си идва малко нанагорно да ходят 3пъти на преглед.

# 65
  • Мнения: 3 181
Аз ще трябва да ходя на БХС и 16-17 седмица, заради възрастта, въпреки чудесните резултати от ранния.
Май ще раждам в Правителствена, да видим дали ще се харесаме с лекарката.

# 66
  • Мнения: 2
За ФМ... Бях сега в 13-та,  ще трябва да ходя в 17-та и в 20-та  и пак ако  му хрумне някаква друга седмица допълнително след това... ама както казах при мен се води рискова по 4 показателя, та няма да им се опъвам на докторята...

# 67
  • Мнения: 0
И на мен ми се искаше да дойда в София за фм че тук в Бургас не са много доволни хората,но ми е далеч не мога да пътувам много и като заредим колата заплатата ми отива Simple Smile а и тук като ходих прегледа беше не повече от 10 мин ще видим живот и здраве другия преглед Simple Smile

# 68
  • Мнения: 142
ахахах АНЕТО - и аз съм по 4 показателя, да не кажа и по 5, рискова бременност Simple Smile
мислех, че съм единствената такава развалина тук  Blush (в кръга на шегата де)
какви са ти причините?

# 69
  • Мнения: 2
ахахах АНЕТО - и аз съм по 4 показателя, да не кажа и по 5, рискова бременност Simple Smile
мислех, че съм единствената такава развалина тук  Blush (в кръга на шегата де)
какви са ти причините?

Хахаха... ама вярно като развалина се чувствам след преглед:)
Изтъкват ми: ин витро, замразен ембрион, предишна бременност с гестационен диабет и не на последно място дреееевната ми възраст за това начинание:)

# 70
  • Мнения: 1 700
Аз ще трябва да ходя на БХС и 16-17 седмица, заради възрастта, въпреки чудесните резултати от ранния.
Май ще раждам в Правителствена, да видим дали ще се харесаме с лекарката.
Ани на теб колко ти е възрастовият риск? На мен на Тризомия 21 ми излезе 1:586, височък ми се вижда, но според лекарите нямам основание да се притеснявам. Иначе другият за Тризомия 21 е 1:12 000
Ена колежка е раждала в Правителствена и ое се тресе от ужас, за малко да я изпуснат. Но това все пак е преди почти 4 години.

# 71
  • Мнения: 142
Страхотно..  Peace успех!
и аз съм заради предния гестационен диабет, отрицателен резус фактор и положителен татко, високо кръвно и ниска плацента  Crazy
ще трябва да си го изтраем.. няма как  Hug

# 72
  • Мнения: 56
Страхотно..  Peace успех!
и аз съм заради предния гестационен диабет, отрицателен резус фактор и положителен татко, високо кръвно и ниска плацента  Crazy
ще трябва да си го изтраем.. няма как  Hug
това с резус фактора го има и при мен, също така и предноразположена ниска плацента
 newsm78 не знаех, че се води рисково

# 73
  • Мнения: 142
Страхотно..  Peace успех!
и аз съм заради предния гестационен диабет, отрицателен резус фактор и положителен татко, високо кръвно и ниска плацента  Crazy
ще трябва да си го изтраем.. няма как  Hug
това с резус фактора го има и при мен, също така и предноразположена ниска плацента
 newsm78 не знаех, че се води рисково

Еми.. води се. Резус фактора най-вече за 2ра и следваща бременност е проблемен. А за ниската плацента доколкото разбрах зависи колко ниско е.

# 74
  • Мнения: 56
хм  Thinking втора бременност ми е да, но доктора нищичко не ми е казвал по този въпрос....ще видим тая работа края на месеца

Общи условия

Активация на акаунт