Споделете 175

  • 27 757
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 212
Те ви булки Спасов ден и Споделете 175  Wink

Старата тема се помещава тук

Стартирам я след дълъг, пре-дълъг работен петък, ама сега вече съм вкъщи и си поръчах нещо любимо - няма да казвам какво зарад много бременни, та най-после да усетя и аз петъка...

# 1
  • Мнения: 7 002
Eдната бременна току-що се прибира, натъпкала се със същото любимо на Естер  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 177
Събирам кураж да започвам да ходя на зъболекар. Търся и зъболекар също така. Ако имате някой под ръка, който да е много Гюлфий-friendly, дайте ми го назаем, моля ви се.

Естер, ха поне като си пуснала темата, да вземеш и да пишеш по-честичко в нея, а?!

# 3
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 877
Хапнах вкусни спагетки. Aма много вкусни  Simple Smile

Днес едно момиче, което обичам, ме накара да се замисля как искреността и откровеността, дори когато не е съвсем лицеприятна, е милион пъти за предпочитане пред лицеприятното лицемерие. Просто виждам как една искреност, чиста и пряма - без злоба! - просто искреност и яснота в казването, на това, което мислим, е едно от най-ценните неща в тоя живот. Ценно и защото се среща толкова рядко...

А... Да споделя също, че 2 Broke Girls е култов сериал!  Mr. Green

# 4
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Аз споделям, че съм шматка  Crazy .

Като истинска кифла днес си напазарувах кифленски работи. И от кеф, че съм си ги взела, си забравих картата в магазина  Crazy . И се усетих 2 часа по-късно, вече у дома  ooooh! . Така е - като нямам акъл, имам крака  Crossing Arms . За щастие момичето ме помнеше и ми беше запазила картата  Heart Eyes .

Туй то. Кифла. Понякога си мисля, че някоя от Златките ще ме мине по IQ  Mr. Green .

Sway - подкрепям с наличните крайници за 2 broke girls. Див фен съм на Честнът  Heart Eyes  .

# 5
  • София
  • Мнения: 11 742
Запис. Boryana  bouquet
Гюлфия, имам стоматолог в София. Много добър, високо качество, чистота перфектна. Ако имаш интерес ми пиши на лични, за да не досаждам в темата.

# 6
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
И аз тук.
Благоверният на банкет.
Децата - на село.

# 7
  • Русе
  • Мнения: 11 924
  Събрах ме се по много утвърден от години обичай близки приятели в петък вечер. Говоеят си за студентски бригади отпреди 100 години, вместо за мечти. Sad

# 8
  • Мнения: 2 212
Гюлфий, ще се постараем да сме по-редовни, поне докато спечелим от тотото. После пак ще сме редовни, но от някой екзотичен бряг. Туй джакпотът до неделя ще удари 5 милиона, тамън бях разпределила 4,3 -те, сега на още 700 'иляди требе да търся място.

Мисля, че съм преродена японка. Това шуши направо ме омагьосва.

# 9
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Запис.

# 10
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Ъгх, суши. Мислех си, че съм яла суши на един прием в археологическия. Присъстваха един рояк посланици и дипломати, съответно и кухнята беше на ниво.
Да, ама не. Не ми било ясно ... суши, най ми било тайландска храна.
Оказа се, че обожавам тайландско. А суши - не понасям.

В акт на романтика миУото закупи някакъв ваучер за суши, 64 хапки. Някакво не особено лицеприятно заведение, тип фаст фуд. След като ми отвори кутията, аз установих, че ще стоя гладна. Не обичам ориз. Мразя. Ям само суров. Единствената жена, която може да сготви ориза, както го обичам, живее в отдалечено село в Стара Планина. Разваря го до степен вълшебност  Heart Eyes . Всеки път като ходя до там си отивам с 3 буркана ориз.
Риба ненавиждам. Ям точно 3 вида риба, всичката не мирише и е без кости.

Изядох джинджифила, напънах се да изям 4-5 хапки, колкото да не стоя гладна, а благоверния пирува с всичко друго. Великодушно ми отпусна част от самата сьомга над едното суши ролце  Heart Eyes .

# 11
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Ех, суши, суши. Това е най-любимото ни в къщи. Размечтах се, не съм поръчвала напоследък. Имаме един любим ресторант "Кабуки чадо".
Суши с бира е уникалната комбинация, може да не е изискано, но е супер!

Борянке, стискам палци за стажа. Щом го желаеш силно, да знаеш че ще стане - от опит ти го казвам.

Аз щях да споделям нещо, но се отклоних накъмто сушито и забравих. Значи не е било толкова важно.  Wink

# 12
  • Мнения: 2 212
По вкус и по цвет. Като много други неща, така и шушито го открих късно като топла вода. Да ама сега при всеки удобен момент, т.е. такъв, в който си решавам да се поглезя си взимам суши, напоследък това е петък, у наше село няма голям избор на суши заведения, но все пак има откъде човек да задоволи хапетита за нещо рибно. Не знам сушито, уасабито, джинджифилът или най-вече соевият сос, а може би баш комбинацията, но това се превърна от "ъъъ, какво е това" в най-любим вкус. Аз като една коза съм традиционалист дори във вкусовете, но явно и нищо японско не ми е чуждо. Само със саке още не съм го пробвала, засега го комбинирам с бяло вино и ми се види твърде добра комбинация  Laughing

# 13
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Ооо, аз също мога да комбинирам какво ли не  Laughing .

Няколко човека подред опулват еей такива очи -  Shocked  - като ме видят как нагъвам свинска пържола с портокали отгоре. Или авокадо върху пилешките хапки.
Яла съм и гофрети със някакъв вурст, ама сушито не е моята ... хапка  Laughing . Ориз и риба ненавиждам, как да харесам суши, а?
Уасаби, джинджифил и соев сос консумирам по всякакви поводи. Саке също.
Белгийска плодова бира - тоже. Особено ягодова. Не прилича на нашите лимонадени бири, по-хубава е.

Наздраве, с един трюфел. Не е белгийски, от Пикадили е, но е доста добър заместител. Мляс.

Edit+добавка: като съм подхванала странните вкусове, искам да споделя за откачен шоколатиер в Белгия, който си играе да създава бонбонки с уасаби, кола и всякакви други щуротии  Crazy . Ако някой отиде - задължително да ги опита. Простият им шоколад също става за злоупотребяване.
http://www.thechocolateline.be/

# 14
  • Мнения: 2 212
Пак го обърнахме на 'кой какво сервира днес, кой какво ще поръчва утре'  Mr. Green
Извинете, аз съм виновен. Туй последното уасаби ми отмъсти за лиричното кулинарно отклонение. Може би взех твърде смело количество и мисля ми се отпушиха всички хронично запушени синуси  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт