VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 777
  • 3 563
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 4 429

Обаче само на мен ли ми се струва или наистина са поналяли форми Златка, Бони и Люси? Особено Бони.



Бони поначало не е кльощава, за Златка Люси - не ми е направило впечатление, но Никол днес се оплакваше, че гърдите са и пораснали и не й стават вече сутиените.

Последна редакция: пн, 15 окт 2012, 01:29 от Mari_Mar

# 166
  • Мнения: 384
От известно време, надничам в темата , с идеята да науча повечко. благодаря Ви.
Иван Ласкин , не ми пречи, ама до кога ще го държат вътре, нали е специален гос. Тези гости след 1-2 седмици не си ли ходят. или и той като Камелия, ще остане и ще го включат и него в играта / което няма да е честно/

# 167
  • Мнения: 0
Тази игра ще е забавна. А дали не я играят в момента?
Нямам звук. Rolling Eyes Дано да излъчат после как се имитират един друг съквартирантите. Simple Smile

http://www.vipbrother.bg/?module=news&method=read&id=1312

Копвам какво евентуално могат да ни покажат, защото ми се струва,
че новините периодично ги трият и може да не работи линка:

14-10-2012 23:13

Креативността на шоумена е пословична - Къци преди малко измисли нова игра,
с която да се забавляват.

Той предложи да се съберат в Спалнята или на двора  в кръг и всеки да имитира
някого от Къщата, а останалите да разгадаят кого имитира.

Всички се съгласиха, че ще е забавно и дори Ники направи първата проба.  
Съквартирантите познаха, че имитира Люси Дяковска.
Да видим  дали ще играят до късно?

# 168
  • España
  • Мнения: 1 756
Маме,  bouquet  bouquet  bouquet за кой ли път.....!

Мисля,че е по- логично да си иде Златка,макар и Бони да е ,няма а се разсърдя! Mr. Green
Любовната нишка ,безсмислено нахъсвана от Бик Брадър ,между Плейметката и Багата ,май вече се скъсва! Изобщо ми е струва ,най-малото непочтено ,от страна на организаторите на това"шоу" да се изсмуква и насилва емоцията между З и Б, явно тази страница  от живота на Багата е отдавна затворена,а и човекът си има Нова любима!

# 169
  • Мнения: 14
Къци се оказа, че е писал книги  Shocked , нещо ново за мен  Laughing  :
„Секс за душата“ първа част,
„Секс за душата“, втора част

# 170
  • София
  • Мнения: 6 721
Мамо Цоцоланке, мерси.   bouquet

Mari_Mar, мерси и на теб за споделеното.   bouquet

За анкетата:
1. Мисля, че Златка ще си ходи.
2. Патрашкова, Люси, Никол. Бих добавила Фънки.
3. Да
4. Да

# 171
  • Мнения: 0
Къци се оказа, че е писал книги  Shocked , нещо ново за мен  Laughing  :
„Секс за душата“ първа част,
„Секс за душата“, втора част


Писал е книги и е снимал късометражни филми.
Книгите му не съм чела, но изгледах 1 от филмите и ми хареса - доста свеж.
Другите му 3 филма са на английски език.

Книгите били издадени в малък тираж.

Играл е във филма "La Donna E Mobile" - 1993г и в още 1, който не помня сега.

Последна редакция: пн, 15 окт 2012, 01:49 от Fan

# 172
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Гол запис  tiptoe

# 173
# 174
  • Мнения: 28

Хахаха, ее страшни сте момичета  Grinning Мерси   bouquet

# 175
  • София
  • Мнения: 4 429

Хахаха, ее страшни сте момичета  Grinning Мерси   bouquet

# 176
  • Мнения: 14
Ето тук Никол си прави буклите http://vipbrother.bg/?module=video&video=43

# 177
  • София
  • Мнения: 4 429



Браво на теб, намерила си точното видео.

# 178
  • Мнения: 14
Даам, бях го гледала и се сетих та го изрових  Mr. Green

Хайде и от мен лека нощ, ясно е, че за пореден път няма да ни пуснат в къщата нощес  smile3515

# 179
  • София
  • Мнения: 4 429
 E,закъснях с пожеланието за лека нощ, ама така става като съм се заровила в 100 сайта  ooooh!

 лека, момичета


">#![/video]

Общи условия

Активация на акаунт