VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 774
  • 3 563
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 000
Ласкин кърти мивки  Joy

# 451
  • Мнения: 2 196
Хич не ми е жал за Къци, хич. Да не съм го набутала аз там и да го държа насила? Аре....
На мен не ми е жал по друга причина. Той не е жертва, в никакъв случай.
Аз доста често ги слушам през деня. Другите могат да се държат гадно , но почти винаги е предизвикано от него. Я с реплики / често язвителни и неуместни/, я с поведение /в стил ти си приказвай, аз ще си правя каквото знам/.

# 452
  • Мнения: 942
Опитах се, но не успях  Embarassed
Щом си в играта, ще я играеш, реве като женичка....Застани като мъж и кажи, че не ти е приятно такова отношение, а не само мрън...мрън...

Явно не си чувствителна, за да кажеш така.
Гадно е много!  Crazy

# 453
  • София
  • Мнения: 4 803
Браво на Ласкин!
Ани Владимирова не помагаше на Къци, а откровено го манипулираше.

# 454
  • out of space
  • Мнения: 8 652
Ласкин кърти мивки  Joy

Кърти, чисти и извозва чак  Laughing

# 455
  • Мнения: 1 000
Хич не ми е жал за Къци, хич. Да не съм го набутала аз там и да го държа насила? Аре....
На мен не ми е жал по друга причина. Той не е жертва, в никакъв случай.
Аз доста често ги слушам през деня. Другите могат да се държат гадно , но почти винаги е предизвикано от него. Я с реплики / често язвителни и неуместни/, я с поведение /в стил ти си приказвай, аз ще си правя каквото знам/.
Абсолютно съм съгласна. Къци вън.

# 456
  • Мнения: X
Ласкин кърти мивки  Joy
Да, прав е, че психоложката не помага особено в случая. Изобщо цялата тази психоанализа изобщо не е с цел да помогне на Къци.

# 457
  • Мнения: 1 777
Според мен Марианката ще спечели в това отношение.
Колкото и да ме подразва с това стоене и пушене, не мога да й отрека,
че ми се издига в очите с хитростта си.
Да умееш да манипулираш масите също било вид изкуство, казват... Thinking


Тя тази работа се превръща в изкуство, когато се случва неуловимо и неусетно за околните. Марианка са й плоски интригите, кого ще заблуди, освен кокошките.

# 458
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 425
''Представи си да правиш секс с Къци?''
Вие можете ли да си го представите?

Въй, майкоооуууу!!!!  smile3556

Ласкин направо уволни психоложката!!  hahaha

# 459
  • Мнения: 1 114
И на мен ми е жал за Къци.
Не им прави чест на "ВИП"-овете да се държат така.  

# 460
  • София
  • Мнения: 5 785
Ласкин е пич и ще ми липсва  hahaha . Раздвижваше нещата в къщата.

 newsm10  На мен ми е най-интересният елемент в къщата. Искаше ми се да поостане още малко.
И на мен. Определено ще ми липсва.

# 461
  • Мнения: 2 215
Не заслужава подобно отношение Къци....
част от "ВИП"-овете не са постигнали това, което е постигнал той....
Оххх, какво е постигнал Къци? Забравихте ли какъв смешник беше като водещ

# 462
  • Мнения: 434

На мен не ми е жал по друга причина. Той не е жертва, в никакъв случай.
Аз доста често ги слушам през деня. Другите могат да се държат гадно , но почти винаги е предизвикано от него. Я с реплики / често язвителни и неуместни/, я с поведение /в стил ти си приказвай, аз ще си правя каквото знам/.

Абсолютно те подкрепям, образът създаден от ВББ в дейлитата няма нищо общо с мрънкащото и на моменти доста язвително човече, което се вижда в живите включвания от къщата.

# 463
  • София
  • Мнения: 4 293
Браво на Ласкин!
Ани Владимирова не помагаше на Къци, а откровено го манипулираше.
подкрепям  Peace

# 464
  • Мнения: 511
Всички на сцената са толкова затлъстели.Ужас!Само кореми и гуши!!!
Даже не ги слушам какво говорят , телесата им гледам.Ей това е занемарен вид!
Предаването иначе е тъпо!

Общи условия

Активация на акаунт