VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 770
  • 3 563
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 15 659
Мариана изобщо не се ядоса за това че я целиха с нещо си.
побесня защото Багата получи овации  и скандираха името му , а тя великата музикална звезда беше едва ли не освиркана
И веднага започна да се държи като ощипана мома.Толкова и се иска да е цантър на внимание че се чуди какво да прави и побеснява когато тава не стане
И след като се смята за по възпитана от тях защо веднага почва да плюе по Ласкин и да клюкарства по негов адрес.Той че си е гадина спор няма но и Марианка не пада по долу

# 1 216
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 425
За какво е права? Знае, че трябва да я аплодират ако излезе и излиза - за да ги дразни! Какво очаква? Че са й истински фенове?


Щото Ласкин ако беше вътре, май нямаше да излезе навън да ги подразни, а?
Мариана не се подразни на отношение към нея, а на начина на изразяване на това отношение.

# 1 217
  • Мнения: 3 790
Марияна и Юлиян - гигантско его и инфантилизъм!
Той не може да приеме загуба в една игра, тя - по детски се сърди и търси сметка за глупости.
Като две капки боза са.

# 1 218
  • Мнения: 14
Каква изповедаля на живо като Иван излезна? Или ще влезне само за да се обясни на любимата? Нееещо не схващам  Mr. Green
Не схващаш Mr. Green
Алекс каза:Биг брадър пази запис /или нещо от сорта/.


аааа мерси, не разбрах, че е запис, ще внимавам повече   Mr. Green

а защо като целиха и Орлин той не се развика като побъркан? Айде и феновете не бяха прави, ама Мариана се оля....... егати истерията   Shocked

# 1 219
  • Мнения: 36
В случая Марияна се поддаде на провокацията им, но пак мисля, че не им отива да се държат по-този гаден начин. Минали покрай звездите...

# 1 220
  • Мнения: 2 194
Мариана изобщо не се ядоса за това че я целиха с нещо си.
побесня защото Багата получи овации  и скандираха името му , а тя великата музикална звезда беше едва ли не освиркана
И веднага започна да се държи като ощипана мома.Толкова и се иска да е цантър на внимание че се чуди какво да прави и побеснява когато тава не стане
Глупости, хвърлили са и бутилка. Видно са се държали недоброжелателно.

# 1 221
  • Мнения: 224
За мен Мариана беше права.Те и Орлин целиха.Какво са виновни спечелилите...та това е просто игра.

За какво е права? Знае, че трябва да я аплодират ако излезе и излиза - за да ги дразни! Какво очаква? Че са й истински фенове?

Освен това не беше коректно избирането на отборите - в единия 4 от тях 3 певци, в другия пак 4-ка, другите бяха по трима?
Ами сигурно като видя как аплодираха Благой е очаквала и към останалите да се държат по същия начин.
И разделението на отборите мисля,че ББ го направи,така че виновни няма.

# 1 222
  • Мнения: 7 656
Марияна си беше права в случая .
За мен Мариана беше права.Те и Орлин целиха.Какво са виновни спечелилите...та това е просто игра.

За какво е права? Знае, че трябва да я аплодират ако излезе и излиза - за да ги дразни! Какво очаква? Че са й истински фенове?

Освен това не беше коректно избирането на отборите - в единия 4 от тях 3 певци, в другия пак 4-ка, другите бяха по трима?
Леле и ти се взе много на сериозно като отбора юнаци отвън.
Игра това е игра .
Както писа някой по -долу вместо да го приемат като приключение и да се забавляват ,то се осраха като пълни простаци .

# 1 223
  • Мнения: 3 154

Фънки ме уби с тая злоба (за Орлин)   Simple Smile


 Shocked Shocked Shocked Ужас! Такива думи, такава злоба, провокирана от нищо буквално!

Пияни бяха мнооого - като мотики (не, че това ги оправдава) ...   за разлика от тях, "победителите" на закуска си бяха съвсем трезви и си изпапкаха всичко  самички - айде Иван и Фънки ги обидиха, ама Никол, Кристина ?

Мариана влезе сериозно в роля, чак забрави действителността милата

# 1 224
  • Мнения: 3 790
Много грозно се държаха и едните, и другите. Май Багата ще се окаже най като хората.

Е, то е лесно нищо да не правиш, а да се къпеш във фенска любов, всеки ще е куул.  Mr. Green

# 1 225
  • Мнения: 0
Ее, Златка как се набира да бяга като видя храницата.  Joy

Ми това изненадва ли те? На това просто парче само му дай да лапа нещо на аванта, цял живот ще мисли само в кой мол да пазарува и консумира. ooooh!

# 1 226
  • Мнения: 6 604
Стига бе ,хора. Нима намирате за нормално да я замерват така? И каква агресия само от страна на "феновете". Никой не ги караше да я аплодират,но и да я замерват, и то с бутилка бира? Shocked

# 1 227
  • Мнения: 995
Знаех си, че Ласкин е душичка  Heart Eyes

# 1 228
  • Мнения: 36
Стига бе ,хора. Нима намирате за нормално да я замерват така? И каква агресия само от страна на "феновете". Никой не ги караше да я аплодират,но и да я замерват, и то с бутилка бира? Shocked

 Peace

По-скоро тия кадри са да му измият имиджът. В реалният живот той е точно толкова арогантен, колкото в момента,  в който се нахвърли върху Мариана. А циничния му език е малко в повече...

# 1 229
  • Мнения: 4 115
 Е как за първи път дават в ефир тези думи на Ласкин, вчера ги даваха...

Общи условия

Активация на акаунт