Подсъзнанието може всичко 53 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 67 300
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
 Днес се организирах да платя една сметка, която се трупа отдавна. Дължах прилична сума и реших, че е крайно време да се издължа. Като отидох се оказа, че трябва да платя само девет лева  Mr. Green
 Търсенето на нов дом продължава- отидох да разгледам прехвалената квартира и се оказа една дупка с голяма популация на хлебарки  Rolling Eyes Значи ме чака още по-хубаво и подходящо място  Praynig

# 46
  • Мнения: 398
Честита нова тема! Запис Simple Smile Утре и аз ще пиша желания!

# 47
  • Мнения: 79
Аууу, докато се помотвам тук-там ятото белоснежни птици долетяло до 4-та страница!  Shocked
Svedd, благодаря за темата!   bouquet
Мамче, през живота ни са минали, минават и ще продължават да се появяват десетки, стотици хора. Някои забравяме почти веднага, други оставят незабравима следа, а има и такива, които остават да крачат с нас до края. За тези, които са си отишли се научих да не жаля и отдавна съм приела, че взаимно сме си преподали някакви уроци, научили сме ги (предполага се) и ... всеки по пътя си.  Simple Smile Същото важи и за нашето присъствие в чуждите  животи.
klem4e, преди време някой беше пуснал линк към статия за майчината хипноза. Опита ли с нея?
Моето мъниче беше много зле преди 3 седмици, от спешния искаха да ни изпратят в болница, но аз отказах. Лекувах си го вкъщи с много любов, изписаните сиропи и думичките от онази статия. След 1 ден тичаше из целия апартамент (а предишните 48 часа изкара на легло, не искаше да се храни, само дремеше, повръщаше, абе много беше зле ...), а на следващия вече бяхме на разходка.

# 48
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
запис и от мен

# 49
  • Мнения: 1
Запис и благодарности, за позитивното настроение, което ми носите! Simple Smile   bouquet

# 50
  • Мнения: 79
klem4e, преди време някой беше пуснал линк към статия за майчината хипноза. Опита ли с нея?
Моето мъниче беше много зле преди 3 седмици, от спешния искаха да ни изпратят в болница, но аз отказах. Лекувах си го вкъщи с много любов, изписаните сиропи и думичките от онази статия. След 1 ден тичаше из целия апартамент (а предишните 48 часа изкара на легло, не искаше да се храни, само дремеше, повръщаше, абе много беше зле ...), а на следващия вече бяхме на разходка.
Много я харесвам тази "майчина хипноза" но май се използва само за малки дечица. При моята почти тийнейджърка не я използвам вече.Не че не и изпращам постоянно любов...
Тя си се лекува сама.Че и на мен дава съвети.Много е позитивна... за което съм безкрайно благодарна Heart Eyes
Та вчера като й прочетох поста на Мама на Сани за ангелите и молбата на дъщеря и към тях,тя реши да отправи молба към нейния ангел да не й вземат днес гърлен секрет/въпреки,че трябваше да направим едни контролни прегледи/.Днес отиваме на лекар - и се оказва,че лекарката е в отпуск 1 седмица.Не че ще й се размине другата седмица,но сигурно това е знак,че всичко е наред Grinning

# 51
  • Мнения: 48
Благодаря на всички  Hug  newsm76
Колко сте бързи, вече на 4-та стр.
Аз днес имах едно спешно желание, и празен не празен курс, написах го на едно листче (след 15 часа)-да стане днес, бързо и безпроблемно ииии стана, не напълно  безпроблемно, но все пак  стана и съм доволна    Благодаря  Hug
Сега ще видя кога ще си напиша другите, тази вечер или чааак утре вечерта  newsm78

# 52
  • Мнения: 3 219
Отдавна не съм ви чела, в момента имам нужда  Hug Hug Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 642
Привет и от мен!!
Пропуснах доста от предишните теми, но смятам да съм по-редовна в четенето и писането занапред.
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Благодаря ти svedd  за новата тема!   bouquet

# 54
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Здравейте, прекрасници! Радвам се, че ми остана време да ви нагледам  Hug

Вместо запис  - какво мислите за книгите на Естер и Джери Хикс? Снощи си свалих една от нета, но още не съм я почвала! Peace

Аз съм голяма фенка на Абрахам (в тези книги), но всъщност съм слушала повече, семинарите им. Само една книга май съм дочела докрая - "Ново начало". Напоследък забелязвам, че са си създали една терминология, която май е понятна само на тези, които ги следят, но може и да греша. На мен ми харесват с това, че винаги ми повишават вибрациите.

Само ти можеш да решиш дали ще ти допадне книгата - попрочети малко или опитай техниката със стр. 19-та ли беше? (подсказвайте) - отваряш там и ако написаното там ти хареса, четеш отначало.  Hug

Прекрасна седмица на всички   bouquet

# 55
  • Мнения: 1
Добро утро момичета. Искам да помоля да ми дадете някои примери за писане на желания.Как запичвате например вие. "Искам да ми се ......."или направо казвате така сякаш се е случило.

# 56
  • Мнения: 1
http://dreamland-bg.com/index.php/topic,64.msg209.html#msg209

http://dreamland-bg.com/index.php?topic=100.0


Много интересни линкове за писане на желания Simple Smile Stuck Out Tongue Grinning

Последна редакция: вт, 16 окт 2012, 13:15 от dea 55

# 57
  • Мнения: 15 619
Отдавна не съм ви навестявала. А щом почувствах нужда, явно някоя от вас нещо ще ми напише. Grinning

# 58
  • Deutschland
  • Мнения: 5 446
Мила, благодаря  Peace

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 199
 svedd,  omm smile3525
Връщам се да чета назад в старата тема и да пиша желания.
Слънчев  и усмихнат ден мили феи!

Общи условия

Активация на акаунт