Подсъзнанието може всичко 53 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 67 306
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 79
Здравейте,феи Hug
моля някой ако има линк за създаване на карта на желанията направо в сайта и след това се записва на компютъра да ми изпрати.
На първа страница линкът нещо не работи.А преди време използвах един линк от руски сайт,който беше даден в темата.Получи се много красива карта,която използвах с удоволствие и ми се случиха много от нещата.Картата изглеждаше като снимката от първа страница.

# 61
  • Мнения: 11 762
Отдавна не съм ви навестявала. А щом почувствах нужда, явно някоя от вас нещо ще ми напише. Grinning
От щастие и здраве да не се отървеш!  bouquet

Напоследък както си вървя и срещна някого на пътя му пожелавам мислено, да е жив и здрав.
После се замислям, дали човекът, който върви срещу мен някога е пожелал на някой непознат същото?! А дали някъде, някога, някой ме е срещнал и ми е пожелал същото?! После си мисля, че щом аз го правя, значи и някой друг го прави и се чувствам страхотно от това, че непознат ми мисли доброто!
От няколко години, откакто баща ми получи инфаркти, всеки път като чуя линейка започвам да се моля на Бог да помогне на човека, който се нуждае от помощ и да оздравее! Дано ми се сбъднат желанията, пожеланията, ДАНО!

Желая го на всички вас!  bouquet  bouquet  bouquet

Днес е един прекрасен ден, усмихнете се и нека желанията ви се сбъднат!

dea 55, благодаря за линковете. Много ми бяха полезни. Смених формулировките. Hug

# 62
  • Мнения: 15 619
Благодаря ти, Merelenda! Heart Eyes
Наистина, прекрасен ден! Grinning Не очаквах нещо специално да прочета, но с пожеланието си ти успя хем да ме усмихнеш, хем да се почувствам по-добре. ЗДрава да си и ти!  Hug
Без да искам, ви нацелих и в новолунието. Карта няма да правя, но желанията ми не секват, така че сега е време да се сбъднат поредните. Grinning
Пожелавам на всеки да получи днес по една радостна новина.

# 63
  • Мнения: 80
Здравейте и от мен. Айде време е за желания. Моите ги написах в 3:36 тази сутрин. Изпълнена съм с някаква енергия и съм вътрешно превъзбудена.Много ми е леко на душата,сигурно е защото слушам хубава музика. На танци ме избива. Пожелавам ви и на мен също да ни се сбъднат желанията-каквито и да са те.Малки или големи,имаме нужда те да станат реалност за да сме щастливи. Бог с нас!!! newsm44 newsm44 newsm44 newsm10 newsm10 newsm10 txtloves txtloves txtloves

# 64
  • Мнения: 3 117
Честито ви новолуние сънчица!
Да се сбъднат всичките ви искрени и жадувани мечти!  Praynig
Заразителни сте с вашия ентусиазъм, да знаете!   bouquet
Аз моите желания ги написах сутринта в 5  Mr. Green
И първото вече се изпълни, благодаря на Господ, защото беше за здраве!
И съм безкрайно щастлива!!!!!
Благословени да сте и вие и всички до вас!  Hug

# 65
  • Мнения: 79
Ей ме на - тук съм. Радвайте ми се  Hug Hug



Благодаря за темата! Благодаря и за големите промени при мене.

Розиии, добре дошла, мила отново, Hug Hug  Hug bouquet  bouquet  bouquet
твоето завръщане в темата е страхотно newsm44 newsm10
отдавна те чакаме, и чакаме с нетърпение да разказваш..... Hug

# 66
  • Мнения: 1
Отдавна не съм ви навестявала. А щом почувствах нужда, явно някоя от вас нещо ще ми напише. Grinning
От щастие и здраве да не се отървеш!  bouquet

Напоследък както си вървя и срещна някого на пътя му пожелавам мислено, да е жив и здрав.
После се замислям, дали човекът, който върви срещу мен някога е пожелал на някой непознат същото?! А дали някъде, някога, някой ме е срещнал и ми е пожелал същото?! После си мисля, че щом аз го правя, значи и някой друг го прави и се чувствам страхотно от това, че непознат ми мисли доброто!
От няколко години, откакто баща ми получи инфаркти, всеки път като чуя линейка започвам да се моля на Бог да помогне на човека, който се нуждае от помощ и да оздравее! Дано ми се сбъднат желанията, пожеланията, ДАНО!

Желая го на всички вас!  bouquet  bouquet  bouquet

Днес е един прекрасен ден, усмихнете се и нека желанията ви се сбъднат!

dea 55, благодаря за линковете. Много ми бяха полезни. Смених формулировките. Hug


Радвам се че са ти бии полезни на мен също ми помогнаха в днешнто писане на желания Simple Smile

# 67
# 68
  • Мнения: 185
Ние пък вече си имаме дракон Руди smile3534, излюпихме го на новолуние

# 69
  • София
  • Мнения: 642
Момичета, много съм щастлива, бързам да ви се похваля...

От тук или от Дриймленда ми попадна този линк вчера и си написах желание да ми вдигната заплатата с 200 лв.

http://www.magicwish.ru/index/simoronskij_kalkuljator/0-58

Днес ми казват, че имам да взимам 195 лв. хонорар за минало време...

 newsm44 newsm68

Много бързо действа...

Пробвайте и вие!

# 70
  • Мнения: 21
Здравейте Феички , отдавна не съм писала тук , но се връщам защото при вас е много хубаво и позитивно.
Искам да ви разведря и аз както , вие мен  bouquet

Няколко мисли за Живота:

1.Животът не винаги е справедлив, но все пак е хубав.
2. Когато се съмняваш, просто направи следваща малка крачка.
3. Животът е твърде кратък, за да губиш време да мразиш някого.
4. Твоята работа няма да се погрижи за теб, когато си болен. Ще го направят приятелите и роднините. Дръж на тях.
5. Покривай задълженията си по кредитните карти всеки месец.
6. Не е нужно да печелиш всеки спор.
7. Плачи с някого. По-целебно е, отколкото да плачеш сам.
8. ОК е да се ядосаш на Бог. Той може да го понесе.
9. Заделяй за пенсия още от първата си заплата.
10. Когато става дума за шоколад, съпротивата е безполезна.
11. Помири се с миналото си, за да не засенчва настоящето.
12. ОК е децата ти да видят, че плачеш.
13. Не сравнявай живота си с този на другите. Нямаш представа за целта на тяхното пътуване.
14. Ако връзката ти трябва да остане тайна, не трябва да си в нея.
15. Всичко може да се промени само с едно примигване. Но не се тревожи, Бог никога не затваря очи.
16. Поеми дълбоко дъх. Това успокоява ума.
17. Освободи се от всичко, което не е полезно, красиво или носещо радост.
18. Това, което не те убива, наистина те прави по-силен.
19. Никога не е късно да имаш щастливо детство. Но второто зависи само от теб и никой друг.
20. Когато преследваш това, което обичаш в живота, не приемай “не” за отговор.
21. Запали свещите, използвай хубавите чаршафи, носи любимото си бельо. Не ги пази за специален случай. Днешният ден е специален.
22. Подготви се добре, след това се пусни по течението.
23. Бъди ексцентричен сега. Не чакай старостта, за да носиш лилаво.
24. Най-важният сексуален орган е мозъкът.
25. Никой не отговаря за твоето щастие, освен самият ти.
26. Погледни на всяка така-наречена катастрофа с мисълта “След пет години това ще има ли значение?”
27. Винаги избирай живота.
28. Прости на всички всичко.
29. Какво мислят другите за теб не е твоя работа.
30. Времето лекува почти всичко. Дай време на времето.
31. Независимо дали ситуацията е добра или лоша, тя ще се промени.
32. Не се приемай на сериозно. Никой друг не го прави.
33. Вярвай в чудеса.
34. Бог те обича поради това Кой Бог Е, не поради нещо, което си или не си направил.
35. Не ревизирай живота. Дай най-доброто, на което си способен сега.
36. Да остарееш е по-добре, отколкото да умреш млад.
37. Твоите деца получават само едно детство.
38. Всичко, което действително има значение в края на краищата е, че си обичал.
39. Излизай всеки ден навън. Чудеса те очакват навсякъде.
40. Ако натрупаме проблемите си накуп и погледнем проблемите на другите, ще пожелаем нашите обратно.
41. Завистта е загуба на време. Вече имаш всичко, от което се нуждаеш.
42. Най-доброто предстои.
43. Без значение как се чувстваш, стани, облечи се и излез.
44. Предай се на Живота.
45. Всеки миг от живота е дар от Бога, бъди благодарен/а.

# 71
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Здравейте Феички , ужасно много ми помагате и ми вдъхвате позитивна енергия и някак си се зареждам когато чета тук.
Искам и аз да споделя за моето преобразяване.Мислих си че всичко ще стане ей така като чета и започна да правя ритуали от време на време и което е по лошо си мислех че с четене на много книги и статии ще започна да мисля от раз позитивно но не става така.Препрограмирането поне при мен е бавен процес но с течение на времето и лека по лека нещата си идват на мястото.Но аз си знам и от къде ми идва всичко и мисля че ако преодолея и този проблем в живота ми нещата ще потръгнат по бързо.

Исках да ви попитам ритуала който бяхте публикували в края на предишната тема.Става въпрос за ритуал за пари в който обещаваш на  вселената едни проценти.Някой пробвали го и ако да нека да сподели мнение.

# 72
  • Мнения: 11 762
Минавам да ви споделя една весела картинка от интернет и да ви пожелая хубава вечер!

# 73
# 74
  • Мнения: 185
Цитат
Исках да ви попитам ритуала който бяхте публикували в края на предишната тема.Става въпрос за ритуал за пари в който обещаваш на  вселената едни проценти.Някой пробвали го и ако да нека да сподели мнение.
работи thumbsup обмен с Вселената, обещаваш й при "всяка паднала от небето" сума да даваш между 1% и 5%, сумата я изпускаш "без да искаш" на земята, оставяш я на някоя пейка и забравяш, Делфинка пишеше, че е много важно като оставяш сумата да не се обръщаш и да не поглеждаш кой я намира

Общи условия

Активация на акаунт