Подсъзнанието може всичко 53 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 67 322
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Много,много хубава темичка и то,започната в Новолуние!Късмет в сбъдването на желанията на всички  и на мене!!!Пожелавам,кой каквото си помисли,да му се сбъдне!! Hug  bouquet

# 31
  • Мнения: 21
Да, направих го това("пуснах го" и му благодарих за всичко хубаво, което е направил за мен), но имах нужда от друго, различно от моето мнение.Приемам избора му, какъвто и да е той, защото всеки има право на такъв. Hug[/color]

Благодаря за новата тема  smile3525 newsm51

Мам4е, с цената на загубени от сегашна гледна точка години (реално през тях също съм събирала опит и съм живяла  Laughing Laughing), разбрах, че колкото по-силно се запъвам да задържам някого, за когото съм решила, че е мега важен за мен и обичам много, толкова по-зле.
Първо, установих , че мога да живея дори само съм себе си, независимо колко хора има около мен. Щом успях да преживея смъртта на баща ми, който обичах много, не мисля, че раздялата с друг човек би ме съборила вече. Да ми е жива и здрава мама обаче! За мен семейството се превърна в най-важното нещо, за добро, или за лошо.
Второ, забелязала съм, че желанието да задържиш човека само го отблъсква. Особено по отношение на връзките книгата "Мъжете си падат по кучки" дава доста отговори, "Параноя на страстта" също. Когато става въпрос за други отношения, на мен самата още ми е трудно да преодолявам предателство на приятелка, нервите в междусъседските взаимоотношения или това, че докато минавам на пешеходната пътека, никой шофьор не ми спира. Все още не мога да преодолея предишния си навик да им пожелавам наум да им се развали колата. Работя по въпроса,  осъзнавам, че хората не са виновни, че бързат към собствените си грехове и се научих да се пазя сама. Мисълта ми е, намери начин да се погрижиш сама за себе си и за собствената си душа. Друг човек, след години експерименти върху няколко обекта, не съм успяла да променя. Според майка ми за 32 години брак, също не е успяла кой знае колко с баща ми.  hahaha hahaha

По въпроса с Ангелите, при мен не се случи това, което очаквах.
Явно не съм знаела какво да мисля и очаквах да стане някакъв Вселенски взрив и целият ми живот да се подреди като картинките от картата на желанията. Но нещата явно стават по друг начин.
Започнах да сънувам много ярки и смислени сънища, започнаха да се случват неща, които определено приемам като знаци за промяна. Убедена съм, че появата на ТЕС в моя живот няколко дни след поканата ми към Ангелите, не е случайна.

Хубав ден, момичета! Пожелавам много изпълнени желания на всички вас и на мен самата

# 32
  • Варна
  • Мнения: 107
  bouquet записвам се

# 33
  • Мнения: 1
Добро утро хайде ФЕИЧКИ стягайте се утре е ден за желания      newsm68 newsm44 newsm32 newsm32 newsm32


  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Тези всички са за svedd за хубавата тема, за която продължава да се грижи, за това че ни дава възможност да се докоснем до този вълшебен свят Simple Smile

Последна редакция: пн, 15 окт 2012, 10:59 от dea 55

# 34
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212

Най-добре е до 8 часа след започване на новолунието, т.е. от 3 часа до 11 часа. ...........

От 03.00ч. до 11.00ч. сутринта или от 15.00ч. до 23.00ч.? Blush
Е, от 3 до 11. Нали луната до 3 часа е в празен ход. Значи от 3 до 11 са 8 чАса общо. Simple Smile

Ами разбира се, много съм зле значи doh
Много сбъднати желания от утре нататък момичета, изобщо нека всичко ни е песен Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 0
И аз да се присъединя,момичета  Hug  Хубава и усмихната седмица ви желая   newsm51

# 36
  • Canada
  • Мнения: 277
Благодаря за новата тема на сведд!   bouquet
babydust7 babydust7 babydust7

# 37
  • Мнения: 1 422
Ей ме на - тук съм. Радвайте ми се  Hug Hug



Благодаря за темата! Благодаря и за големите промени при мене.

# 38
  • Мнения: 82
Записвам се  Hug С пожелание за сбъднати желания днес Wink

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 255
svedd , благодаря ти за новата тема.
 Момичета , момченцето ми пак е болно . Молих се на Ангелите , говорих със Вселената , , но .........
Малко ми е трудно в този момент да съм позитивна  Tired
klem4e,надявам детенце да е добре вече
дъщеря ми и цялото ни семейство от години сме записани на хомеопат и горещо препоръчвам

# 40
  • Мнения: 1 351
Благодаря на всички ви мили феи за подкрепата - след снощният и среднощният разговор със висшият АЗ на синът ми и молбите ми към Архангел Метатрон , се случиха няколко хубави , направо чудесни неща:
 1. Бях купила едно бяло цвете , което беше цъфнало при гостуването на Ангелите и , което беше почти умряло със две ,три листа и прецъфтяло........ами днес сутринта го видях -съживи се и даже е напъпило - ще цъфти пак / това за мен е знак /. Crazy
 2. Водих днес малчо на контролен преглед и въпреки видимо сериозното му положение , докторката каза , че е на оправяне , а и имам такова чувство че наистина е така - някак си съм спокойна вътрешно . Praynig
 3. На подът в кухнята , днес като си домакинствах намерих едно перо / може и да ми се смеете , но за мен това са все знаци че не сме сами и ангелите ни подкрепят и чуват .  bouquet

Обичам ви   bouquet  bouquet  bouquet

Мамче , според мен си направила каквото трябва според Вселенската мъдрост .
Подобно на теб преди повече от една година загубих много важен и много обичан от мен човек - беше опората на цялото ни семейство . Отказвах да го пусна / в мислите си / , но преди две три месеца , четейки темата и многото линкове към нея направих каквото ти си направила - пуснах го и някакси ми олекна .Прегръщам те  Hug
Прегръщам всички ви  Hug Hug Hug
Отново ви благодаря , че ви има  Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: 189
Благодаря за прекрасната новолунска тема!
Много сбъднати желания и красиви преживявания на всички вас  bouquet
Клемче, и моето дете е болно- отново 3та седмица.Мисля вече да се обърна към хомеопат.
Прекрасен ден Богини!

# 42
  • Мнения: 17
Здравейте!
Аз писах моите първи желания след 8-те часа и бяха до 48 часа, бяха 4-5 желания и всичките до 1 се сбъднаха.. А ми се виждаха невъзможни............
Така че и аз мисля, че всичко зависи от нас и нашата нагласа.....

# 43
  • Варна
  • Мнения: 187
Никой не го интересува ако си нещастен, така че може и да си щастлив.

# 44
  • Мнения: 514
Никой не го интересува ако си нещастен, така че може и да си щастлив.

Много добре казано, да си щастлив и доволен е обект на твоя избор.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт