Отговори
# 195
  • Мнения: 957
Ди, курс по плуване може ли да мине като Kinderbetreuung  пред FA?

Бушо вече не мирише на ацетон.  Grinning

# 196
  • Мнения: 239
я ме светнете, какво точно е теебаумоил?
то си пише на шишенцето да не се употребява неразредено, ама кой да прочете. Аз на краката също го мазах неразредено, но лицето не бих си намазала така. Капка на чаена лъжичка пишеше, че се разрежда, ако не се лъжа.
Помяга за акне, доколкото знам.

# 197
  • Мнения: 957
помага също при рани от изгаряне и  рани въобще.

Последна редакция: ср, 07 ное 2012, 10:30 от fat.wombat

# 198
# 199
  • Виена, Варна
  • Мнения: 112
Момичета и Кристиян, здравейте и хубав ден. Искам да питам за нещо, на което сигурно поне сто пъти сте отговаряли, но не ми се рови много назад. Извинявам се за което. Кажете ми хубав курс по немски интензивен за дъщеря ми. Тя е на 23 години и има слаби познания по езика. Но ни се иска курсът да завършва с изпит, за да има и сертификат. Благодаря ви предварително!

# 200
  • Мнения: 343
Момичета и Кристиян, здравейте и хубав ден. Искам да питам за нещо, на което сигурно поне сто пъти сте отговаряли, но не ми се рови много назад. Извинявам се за което. Кажете ми хубав курс по немски интензивен за дъщеря ми. Тя е на 23 години и има слаби познания по езика. Но ни се иска курсът да завършва с изпит, за да има и сертификат. Благодаря ви предварително!

http://www.oead.at/willkommen_in_oesterreich/vorstudienlehrgaenge/wien_vwu/

ако ще учи тук и трябва това. дават и някакво удостоверение накрая след изпита, но тя ако наистина има намерение да учи и живее тук, тоя сертификат е безсмислен, тя ще трябва да говори, не да показва сертификат.
отделно курса е един най евтините, но предпоставка е да е студентка.

# 201
  • Мнения: 234
+1 за немския курс във VWU Wien  newsm10

krisy, много хубави снимки от България  Simple Smile

# 202
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Във Виенския университет от тая година за граждани на европейския съюз искат сертификат за ниво на немски. Няма курсове за незнаещите езика новозаписали се студенти, щом идват от ЕС. Може да се направи онлайн записване за избрана специалност, но реално не са студенти, докато не занесат документ за Б2 ниво по немски. Това ми отговориха там точно в края на срока за записване, не знам как е по другите университети.

# 203
  • Мнения: 374
Приемате ли нови хора в темата? Simple Smile
С мъжа ми и дъщеря ми се местим от януари във Виена и съм много щастлива. От известно време ровя ли, ровя старата ви тема, беше ми адски полезна. Тайно се надявам да стана част от новата!  Simple Smile

# 204
  • Мнения: 723
*vanilli*, привет. Аз съм от скоро тук, та ако имаш въпроси - питай докато още ми е прясно всичко  Simple Smile

# 205
  • Мнения: 343
Приемате ли нови хора в темата? Simple Smile
С мъжа ми и дъщеря ми се местим от януари във Виена и съм много щастлива. От известно време ровя ли, ровя старата ви тема, беше ми адски полезна. Тайно се надявам да стана част от новата!  Simple Smile

добре дошла   bouquet

и не се стряскай от тона на старите теми, кръв още не се е ляла, всичко друго се преживява  Wink
(или Филип беше млатил сина на усмивката та бяха ходили в болница с кръв от носа Twisted Evil

# 206
  • Виена
  • Мнения: 1 247
*vanilli*,
пожелавам ви да сте щастливи във Виена!

Ди-то, човек трябва от време на време да прояви усещане, не мислиш ли? Вече не е смешно! Това е последното нещо, което подминавам без да коментирам така, както заслужават подобни безвкусици, хвърлени пред публика!

(или Филип беше млатил сина на усмивката та бяха ходили в болница с кръв от носа Twisted Evil

# 207
  • Vienna
  • Мнения: 261
бррррррррррр
 Popcorn Popcorn Popcorn

# 208
  • Мнения: 957
Да не се замлатите и вие сега  smile3534

Аз наминавам да попитам дали религията е избираем предмет в училище. Ако при записването кажа че детето ми е без религия могат ли да му натресат да учи религия?  newsm78

Последна редакция: сб, 10 ное 2012, 10:25 от fat.wombat

# 209
  • Мнения: 323
Умби,не

Общи условия

Активация на акаунт