Отговори
# 90
  • Мнения: 2
Хей момичета, добро утро!
Днес е Архангел Михаил и искам да поздравя всички именници и именнички! Да са здрави и много щастливи!

Една малка почерпка от нас:



честит празник на всички!

# 91
  • Мнения: 49
Честит празник на всички празнуващи!   bouquet Hug
Ние събираме багатериите и отиваме на почивка за уикенда...направо не мога още да повярвам  Joy Ще разправям като се върнем!
Хубав и слънчев уикенд на всички ви!

# 92
  • Мнения: 4 841
Честит Празник (на патерици) на Михаил на Слави и на Мишанка на Биляна и на всички, който пропускам   bouquet

# 93
  • Мнения: 261

Колкото до лекарите аз лично не бих се ангажирала да дам мнение колко са ни тъпи лекарите ... смятам, че в България лекуват много по-адекватно, отколкото в една Испания например. Бяхме 20 дни там на гости, ами че то просто няма случай, в който там да не ти изпишат парацетамол и ибупрофен. Ама за всичко, за всичко - буквално. Естествено ефекта е нулев. Ако там бяха овладели нещата, едва ли щяхме да стигнем до бронхит. Да не говорим, че за специалист се чака месеци наред, трябва да си на умирачка, за да те пратят по-бързо. Та аз лично смея да твърдя, че тук лекарите действат по-адекватно.

Пингуи, и аз имам сходни наблюдения. Сестрата на съпруга ми живее в Барселона и знам там, когато се разболее малкият, какво се случва... Пие витамин С и Нурофен  ooooh!
Аз също съм привърженик на идеята да се мине само с витамини и "по-леки" лекарства, но понякога не се получава...
Даже снаха ми ми е казвала, че там за една хрема или възпалено гърло никой не си спира децата от градина. Ходят всички болни и това е  Grinning

Имам едно въпросче към вас - някакви отзиви от Инфлуцид-а да имате? Чудя се дали да го взема...
Засега давам коластра от 1 месец.

# 94
  • Мнения: 18
Хелоууу,как сте?Не съм писала мнооого одавна.Гледам доста болнички-бързо да им минава.И ние изкарахме някакъв вирус.Ама за сега държи положението и си ходи на ясла.Да видим до кога.
А аз... Embarassedси дебелея.Ама то е за хубаво,така,че няма да се ядосвам.
Хайде приятна вечер  bouquet

# 95
  • Мнения: 4 202
n.o._n.a.m.e., честито!
Лека и щастлива бременност ти желая   bouquet


# 96
  • Мнения: 91
n.o._n.a.m.e, ами честито и лекоп бременеене ...ама дай по-официално да ни обявиш Simple Smile лека полека започнахме да повтаряме  -какво по-хубаво от това ....

# 97
  • Мнения: 4 841
Хелоууу,как сте?Не съм писала мнооого одавна.Гледам доста болнички-бързо да им минава.И ние изкарахме някакъв вирус.Ама за сега държи положението и си ходи на ясла.Да видим до кога.
А аз... Embarassedси дебелея.Ама то е за хубаво,така,че няма да се ядосвам.
Хайде приятна вечер  bouquet

Браво и Честито  Hug Желая ти едно хубаво и здраво и кротко бебече след има няма 6-7 месеца като гледам линийката  Hug

# 98
  • Мнения: 68
А аз... Embarassedси дебелея.Ама то е за хубаво,така,че няма да се ядосвам.
Хайде приятна вечер  bouquet

Честито и от мен! Много се радвам на тези хубави новини  Grinning

# 99
  • Мнения: 18
Благодаря ви,момичета! Hug
Ами обявявам официално Peace:бременна съм.Очакваме малкия човек в края на месец май.За сега не е ясно какво ще е.Има една идея повече да е момче(пак) LaughingЗа нас няма значение пола.Да се роди живо,здраво и на време.Аз си пожелавам да имам по-хубва бременност,че предната беше  ooooh!
Спокоен уикенд на всички!

# 100
  • Мнения: 202
май есенно -зимните приключения на децата не са много Simple Smile
Темата лекичко замря. Ние сме ок- аз работя 2/2 дни. Днес чистих , готвих няколко неща да се запасим за дните, когато се прибирам след 20ч от работа. Малкия си е на ясла, днес им правят снимки за календари за НГ.

Доста е неспокоен вечер Ивелин, или от това , че пак е на ясла или му растат и последните 2 кътника - ще стане ясно тези дни.

# 101
  • в рaя
  • Мнения: 233
Здравейте и от нас
n.o._n.a.m.e., честито, мила. Лека бременност ти пожелавам и една мадама  Hug

При нас нещата с яслата тръгнаха на добре. Тази седмица не плаче, даже ми я похвалиха, че на обяд заспивала сама, че до сега я люшкали. Всичко си изяждала, дори искала допълнително "Иейо, иска осте"  Joy Много се е отприщила да приказва, всеки ден по няколко нови думички, пее песнички и дори ги казва почти правилно.

Малкия и той е добре. От 2 седмици сме захранени и за сега яде с апетит ... 20-30 гр. Кърмим се много успешно, но не мога да го накарам да пие вода Sad

# 102
  • Мнения: 4 841
Деси, те ако си спомняш децата ни чак към осмия месец започнаха да пият вода. Не се шашкай, ще започне.

Момичета да сте срещали някъде играчка светофар? Моя син е пощурял и искам да го зарадвам, но никъде не мога да намеря

# 103
  • Мнения: 125
Да се похваля и аз от резултатите с яслата - вече си ходи самичка /до сега я носех натам/ няма мрънкане сутрин, даже сама си слага дрехите и обувките в гардеробчето. Но всеки ден е с различна играчка, показва я на децата, играят си, шепне ми вечер "еля Тинка ика шшшшшт тихо, че децата спят"  Joy пее Зайченцето бяло, доволна съм,  най-после свикна  Party
Тупурче, радвам се че и Мими е свикнала вече с яслата. Дени там също яде повече от колкото в къщи и си иска допълнително.
Снощи смятах колко подаръци трябва да купуваме и свят ми се зави  Crazy  един ще й донесе дядо Коледа в яслата, един на мама в работата /предполагам, че и тази година ще има детско парти/ и в къщи детето знае, че и дядо Коледа и дядо Мраз ще й донесат много подаръци  Crazy Crazy
Та освен финансово как ще ги нагодим, се чудя какви ще избираме, че тя си има всичко вкъщи  ooooh!

# 104
  • Мнения: 261
Деси, те ако си спомняш децата ни чак към осмия месец започнаха да пият вода. Не се шашкай, ще започне.

Момичета да сте срещали някъде играчка светофар? Моя син е пощурял и искам да го зарадвам, но никъде не мога да намеря

agnesana, като прочетох за светофара, и на мен ми стана интересно - мисля, че Гого ще се зарадва на такъв подарък.
В MiroKids.com има някакъв: http://mirokids.com/index.php?module=page4&id=11979&grp_id=3
Ако откриеш по-добро предложение, сподели, моля   bouquet

n.o._n.a.m.e. , честито и от мен!   bouquet Лека бременност и здраво и хубаво бебче!

Общи условия

Активация на акаунт