"Kabinata.com: Здравейте, проблемът е че все още няма
никаква официална информация от Агенцията по заетостта, което е много голям пропуск от тяхна страна. Ние сме одобрен доставчик, имаме договор с АЗ и продължаваме да работим по него. Все още никой официално не е казал колко време ще отнеме писането на нова наредба за дистанционно обучение. В момента в Кабината се обучават голям брой групи изцяло дистанционно.
сряда в 09:49"
"Daniela Avramova
Относно слуха,който се разнесе,че няма да има ваучери за дистанционно обучение,искам да кажа,че днес получих информация от упълномощени лица,че такива ваучери ще има,но ще се забавят.Подготвят се нови изискавания към доставчиците,с цел повишаване сигурността на обучението. · преди 19 часа"
Това е от страницата на Кабината



