Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 12

  • 58 372
  • 739
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 0
Здравейте, в Русе са започнали да разпращат имейли на одобрените, които са си подали първия ден , аз съм сред тях, днес ще ходя да си получа одобрението. От центъра , в който ще се обучавам ми казаха, че само чакат да посъберат още малко хора и ще започне обучението и има и дистанционна форма, което малко ме озадачи, нали уж ги бяха спряли.... става въпрос за компютърна графика-960 часа. Днес като им занеса уведомлението ще искам повече информация.

Можеш ли да кажеш кой е доставчика  на когото си се спряла за компютърната графика?
Благодаря

# 586
  • Мнения: 0
Здравейте, в Русе са започнали да разпращат имейли на одобрените, които са си подали първия ден , аз съм сред тях, днес ще ходя да си получа одобрението. От центъра , в който ще се обучавам ми казаха, че само чакат да посъберат още малко хора и ще започне обучението и има и дистанционна форма, което малко ме озадачи, нали уж ги бяха спряли.... става въпрос за компютърна графика-960 часа. Днес като им занеса уведомлението ще искам повече информация.
А може ли да кажеш кой номер беше като подаде документите? Благодаря предварително Simple Smile

# 587
  • Мнения: 48
Питането ми е за Варна

Къде трябва да проверя дали има вече одобрени от последния прием на документи в центъра - на Бдин 6 или в Бюрото по труда - на Шипка ? ?

# 588
  • Мнения: 64
Здравейте,
аз си взех Уведомлението за одобрение на 23 ноември. Желанието ми беше за английски език - ако има и други като мен да ме насочите към някой езиков център.
 От Варна съм, вече проверих Европа, Фарос, но започват нови курсове чак през април, а аз не мога да чакам толкова.
Утре ще ходя на тест в Британика, там започват февруари...
А, за дистанционната форма на обучение , мен ме накараха да подпиша едно Уведомление, че съм информирана че тази форма на обучение временно е спряна.......

# 589
  • Бургас
  • Мнения: 255
Съпругът ми вчера им звъня и му казаха да се обади след нова година,той е номер 5557.От Бургас сме.Телефона за инфо е 056 81 39 46
аз съм 6*** ,явно ще съм за след нова година,благодаря ти за информацията   bouquet

# 590
  • Мнения: 1
Здравейте,
аз си взех Уведомлението за одобрение на 23 ноември. Желанието ми беше за английски език - ако има и други като мен да ме насочите към някой езиков център.
 От Варна съм, вече проверих Европа, Фарос, но започват нови курсове чак през април, а аз не мога да чакам толкова.
Утре ще ходя на тест в Британика, там започват февруари...
А, за дистанционната форма на обучение , мен ме накараха да подпиша едно Уведомление, че съм информирана че тази форма на обучение временно е спряна.......
А кой номер сте вие?

# 591
  • Мнения: 64
Аз се регистрирах по настоящ адрес в една Община близо до Варна и от там стана много бързо....
Подадох Заявлението на 29 октомври.....

# 592
  • Мнения: 574
Здравейте, в Русе са започнали да разпращат имейли на одобрените, които са си подали първия ден , аз съм сред тях, днес ще ходя да си получа одобрението. От центъра , в който ще се обучавам ми казаха, че само чакат да посъберат още малко хора и ще започне обучението и има и дистанционна форма, което малко ме озадачи, нали уж ги бяха спряли.... става въпрос за компютърна графика-960 часа. Днес като им занеса уведомлението ще искам повече информация.

Можеш ли да кажеш кой е доставчика  на когото си се спряла за компютърната графика?
Благодаря
Оказа се, че там където исках да се запиша, курса е по компютърна графика, а аз съм кандидатствала за графичен дизайн, та затова сега трябва да си намеря друг доставчик, има още 4 на брой, само трябва да си избера, май ще се спра на Информационно обслужване АД, а графиката беше към НОБО.

Здравейте, в Русе са започнали да разпращат имейли на одобрените, които са си подали първия ден , аз съм сред тях, днес ще ходя да си получа одобрението. От центъра , в който ще се обучавам ми казаха, че само чакат да посъберат още малко хора и ще започне обучението и има и дистанционна форма, което малко ме озадачи, нали уж ги бяха спряли.... става въпрос за компютърна графика-960 часа. Днес като им занеса уведомлението ще искам повече информация.
А може ли да кажеш кой номер беше като подаде документите? Благодаря предварително Simple Smile

# 593
  • Сливен
  • Мнения: 53
Здравейте ,давам отчет за Сливен.Днеска си получих уведомителното писмо за одобрение , подадох документите на 15.10.2012

# 594
  • Мнения: 574
Само да допълня, че ми изтече сесията....не знам кой номер бях, но бях сред първите 100 може би

# 595
  • Мнения: 84
В БТ Сердика до кой номер са стигнали?

# 596
  • Мнения: 1
Днес ходих до БТ в Бургас, бяха изнесени списъци с номера до 39хх. Една от служителките, каза че номерата от 4ххх ще излязат около или след нова година. До момента били обработили към 1000 заявления, а имало подадени около 4000. За дистанционното обучение каза, че е спряно до второ нареждане, и кога ще получат заповед не се знае, ако изобщо я получат. Но тази забрана не важи за подалите документи от миналия прием.
Аз ще проверя в средата на декември дали не ми е излязъл номера. Надявам се да е и да съм сред одобрените. Впрочем, в списъците наистина имаше много малко неодобрени кандидати.

# 597
  • Мнения: 48
Има ли някой от Варна , който може да отговори ????


Питането ми е за Варна

Къде трябва да проверя дали има вече одобрени от последния прием на документи в центъра - на Бдин 6 или в Бюрото по труда - на Шипка ? ?

# 598
  • Мнения: 20 238
Чувствам се тотално прецакана. Днес ходих дда си взема уведомлението и като стана въпрос за онлайн обучение служителкатаа ми каза, че онлайн формата на обучение била спряна. Дали временно или за постоянно не се знаело. Направо съм бясна, защото подадох документите си именно с идеятаа да карам курсовете онлайн, защото нямам възможност да присъствам. Няямаме помощ от баби, а мъжа ми ее до къссно на работа. Да го бяха казали при вземането на документите, егати.
Спряха online обученията след приема на документи. Малко по- назад в темата има коментари.
Чувствам се тотално прецакана. Днес ходих дда си взема уведомлението и като стана въпрос за онлайн обучение служителкатаа ми каза, че онлайн формата на обучение била спряна. Дали временно или за постоянно не се знаело. Направо съм бясна, защото подадох документите си именно с идеятаа да карам курсовете онлайн, защото нямам възможност да присъствам. Няямаме помощ от баби, а мъжа ми ее до къссно на работа. Да го бяха казали при вземането на документите, егати.
Спряха online обученията след приема на документи. Малко по- назад в темата има коментари.
Как така е спрято? За онлайн курсове по всички специалности ли става въпрос?
Какъв е начинът човек да се откаже от курсовете в такъв случай?

# 599
  • Мнения: 1
Има ли някой от Варна , който може да отговори ????


Питането ми е за Варна

Къде трябва да проверя дали има вече одобрени от последния прием на документи в центъра - на Бдин 6 или в Бюрото по труда - на Шипка ? ?


Където сте подали документите.

Общи условия

Активация на акаунт