Зоната и ние - тема 11

  • 54 836
  • 732
  •   1
Отговори
# 570
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 115
 #Crazy lindor ти ще състезаваш за да отслабваш ли  с тия 47 кг, или за здраве Simple Smile Че ако иксаш да отслабваш още.... не мога да си го представя де Simple Smile За това питам. Но всъщност зависи и колко си висока разбира се Wink

Иначе, разбира се че ще те приемем в нашите редици, добре дошла си Simple Smile И без това първите дни още ще има много отказали се Simple Smile Провери си блоковете за всеки случай с калкулатора   Hug

# 571
  • Мнения: 276
Добро утро  Hug,
Бих искала и аз да се включа в състезанието, ако все още има свободни места. Мисля да хапвам 11 блока. Започвам от много килограми, чак ме е срам да ги кажа покрай вашите - 148 Blush
Хубав и весел ден на всички!

# 572
  • Мнения: 19
Добро утро добро утро Hug, Емигрантке браво за сайта страхотен е, сега пак си изчислих и пак 10 блока ми излизат, докато не съм забравила, така и така се премерих за състезанието
ханш 100
корем 85
височина 168
кг 62
в сряда съм на линия Simple Smile Готова за пчелички и търтеи
Имам само малко въпросче, кафето влиза ли в сметките? Аз сега пия по две само с малко мляко и ядки и го броя за 1 Б

# 573
  • Мнения: 493
А мен за страничен съдия приемате ли  Sunglasses ? Ако не, ще следя стриктно от пейката и ще дю-кам при необходимост  Joy

# 574
  • Мнения: 9
        Ползвам хляб ВИТА с 6 зърна. При мене няма БОНУС. Също смятам 1ф. за 1 БВ. Правилно ли е ?
        Копнах си правилата на състезанието и без да се включвам, ще го правя успоредно с вас.
        Успех на всички участници!

# 575
  • Мнения: 83
Аз също искам да се включа,ако не е късно.
Ако сме станали прекалено много кандидати,
ще гледам и аз като Дани от резервната скамейка.
Днес съм 53.6 и 10 блока.

# 576
  • Варна
  • Мнения: 0
Мерси Кармен, детето ми е на 1 г. и 9 месеца.

# 577
  • Мнения: 1
Момичета, искам и аз да се включа в състезанието, ако все още има места разбира се.
Имам спешна нужда от мотивация и контрол.
Незнам в момента колко килограма съм имам кантар но не съм теглила тъй като, всеки ден излизам от зоната поне по два пъти и се мразя и ако се притегля мисля че ще се мразя още повече.
Изчисленията са ми за 9 блока храна.

# 578
  • Мнения: 56
Момичета приемате ли за състезанието и една бременна хлебарка Embarassed, ако местата вече са заети ще зонувам на резервната скамейка, за бременни блоковете са 14, нали. Целувки на всички Hug Hug Hug

# 579
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Емигрантка, поради датата мен можеш да ме махнеш от списъка с участниците. Колкото и да ми се иска, утре влизам да раждам и няма начин да стане моята работа. Ще си зонувам от другия понеделник самосиндикално и ще надничам да ви видя колко сте зонови и прекрасни  Hug Пожелавам успех на всички!   bouquet

# 580
  • Мнения: 1
Запознах се с правилата и потвърждавам участието. Като новобранец в състезанието ще изчакам първите отчети на "старшинките" и тогава ще докладвам....
А какво ще се закусва сутрин без хляб вита хич не се сещам  Rolling Eyes

# 581
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
А какво ще се закусва сутрин без хляб вита хич не се сещам  Rolling Eyes
Мога да препоръчам много вкусен "сандвич" от листо маруля вместо хляб, или зелево листо, или айсберг... Вътре си завиваш останалата част от избраната закуска и става нещо като особено вкусен и здравословен "дюнер". Моята подобна закуска обикновено е 2 блока яйца (бъркани) с един блок извара, 3 блока маслини, и разни зеленчуци каквото има (за да се попълнят 3 блока) - гъби задушени с лук, доматки... Всичкото това се увива в листо и си хрупкаш сладко-сладко  Heart Eyes

# 582
  • Варна
  • Мнения: 2 389
А какво ще се закусва сутрин без хляб вита хич не се сещам  Rolling Eyes
Аз закусвам извара с ябълки и бадеми (маслини)

# 583
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 115
Момичета, край на записванията. Състезателките са

1. Dahlia- 66 кг - 8 бл

2. Victori- 54кг - 9 бл

3. Maxima2-57 кг - 9 блока

4. Цлете- 70 кг - 8 блока

5. Roksi12- 68 кг -10 блока(ветеранка)

6.ribka.bananka- 64 кг  -10 блока

7.poliville- 62 кг -10 блока

8. Lindor-  47кг - ??? блока?

9.blueberrygirl- 148 кг - 11 блока

10. Ini- 53,6 кг- 10 блока  (ветеранка)

Това е, моля всички други да ме извинят, наистина не мога да поема всички ви, за което много се извинявам. Щае се надявам с помощта  на  HugДани Hugда ми е по лесно, т.е друго е като има някой, който да минава през менютата ви. Дани поканена си в съдийския състав Simple Smile

Всички състезателки, започвайе да загрявате психически най вече, че  идва строг режим  Joy с още по строг съдия Simple Smile) smile3516   Joy

# 584
  • Мнения: 83
Оле - оле ,само да кажа,че супер много се развълнувах.
Нямам търпение да започваме.
Искрено благодаря,  Emigrantка ,че си пак при нас и че ще се занимаваш.
Ще е супер полезно и за всички,които все още се учат и за тия дето не могат да са стриктни.
Много съм се амбицирала!
Днеска дори ми дойде на ум,че вместо да ме е жал да не ям жълтъка ,ще ги отделям и ще си правя маски за коса и лице.   Mr. Green  Купих си пшеница и ще си правя кълнове,а и четох че е полезна ,съдържа витамини и минерали и 15 аминокиселини.
Хайде ,чакам вече  сряда   bouquet   bouquet   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт