Ваксина срещу рак на шийката на матката - плащат 3х140 лева на лекар за дете

  • 23 198
  • 220
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Оф, зомбита в атака!  Joy

Кристиян, разбрах те, ама не видях връзка с темата.

пухи-пухи Разреши ми да коментирам каквото и където сметна за необходимо, а?! Благодаря!

# 211
  • Мнения: 4 150
Оф, зомбита в атака!  Joy

Кристиян, разбрах те, ама не видях връзка с темата.

пухи-пухи Разреши ми да коментирам каквото и където сметна за необходимо, а?! Благодаря!
Врьзката е толкова,колкото е твоята забележка за правопис.
И аз не мога да пиша перфектно на бьлгарски,но знам да опазя децата си от ваксини и чужда злонамереност.
По добре да не мога да пиша и хората да ми се подиграват,отколкото детето ми да пострада от ваксина.
Е,за някои обратното е по важно.
Който се взима много на сериозно,обикновено умира прьв.

# 212
  • София
  • Мнения: 28 552
Детето може да пострада и по време на игра. Това означава ли, че не трябва да играе?

Отн. грамостността - не бих се доверила на неграмотен лекар или лаик по отношение на здравето на детето ми.

# 213
  • Мнения: 4 150
Детето може да пострада и по време на игра. Това означава ли, че не трябва да играе?

Отн. грамостността - не бих се доверила на неграмотен лекар или лаик по отношение на здравето на детето ми.
Твьрдиш,че разчиташ лекарски почерк ли? Joy
Как не се сетих:Важното е да пише правилно,а иначе може да е крьгла нула в медицината.
Всеки си заслужава претенциите.

# 214
  • София
  • Мнения: 28 552
Аааа, за кръглите нули ти явно си наясно. Мен ме интересува педиатърът на моето дете да е знаещ и грамотен.

# 215
  • Мнения: 4 150
Аааа, за кръглите нули ти явно си наясно. Мен ме интересува педиатърът на моето дете да е знаещ и грамотен.

Крьглите нули са пациентите. Laughing

 Joy Tрябва сам да си знаещ и грамотен,за да можеш да прецениш дали друг е такьв.А тьй като ти не си педиатьр,няма как да разбереш дали колегата е компетентен.
Ето снимка с почерк на лекар,който едва ли някой може да прочете.... Joy уби ме....

# 216
  • София
  • Мнения: 28 552
...А тьй като ти не си педиатьр,няма как да разбереш дали колегата е компетентен.
...

Ха, това не е нужно да ми го казваш на мен, а го кажи на всички "разбирачи", които твърдят, че знаят повече от педиатрите.

ПП Не се вижда снимка.

# 217
  • Мнения: 4 150
...А тьй като ти не си педиатьр,няма как да разбереш дали колегата е компетентен.
...

Ха, това не е нужно да ми го казваш на мен, а го кажи на всички "разбирачи", които твърдят, че знаят повече от педиатрите.

ПП Не се вижда снимка.
Ами именно.
Като не разбираме дори почерка му няма как да разберем какво знае.Ти нали по правопис ги избираш?
И друго: медицината е последното стьпало на знанието ли?
Няма как да бьде настигнато или надминато ли?
 
Много педиатри много неща не знаят.Пациентите понякога знаят много повече защото са лично засегнати и тьрсят информация от други специалисти,четат изследвания (не стигнали до бьлгарските педиатри).В това няма нищо лошо,а напротив.
Само този,който си мисли,че е сьвьршен,забравя да се поучи.човек трябва да се пази от такьв "специалист"
Забелязвам,че е доста срещано явление в някои страни.

Не знам за снимката защо не се вижда.Потьрси в гугл "лекарски почерк".

Последна редакция: пт, 15 фев 2013, 17:36 от Christian

# 218
  • София
  • Мнения: 28 552
Вярно е, че има много педиатри, които не се интересуват от проф. си развитие. Вярно е и, че има пациенти, които търсят информация, защото са лично засегнати. В това няма лошо. Проблемът е, че най-често се давят тези, които си мислят, че могат да плуват.

# 219
  • Мнения: 33
Сега видях заглавието, имах такива съмнения относно настойчивостта на личната ни лекарка да ваксинирам моето момиче, затова се допитах до други лекари и отговора им бе че въпросната ваксина не е клинично изпитана в дългосрочен план. Това твърдо не накара да отхвърля щедрото предложение за безплатна ваксина.

# 220
  • Мнения: 33
Кристияне, ти пък съвсем улетЕ- кви кърмения, кви защити!?  Laughing

То няма капацитет да научи правописа на няколко думи, ще се пъне да осмисля и претегля аргументи "за" и "против" ваксините! Моля ти се, не ставай смешен!


Северина, аз говоря 4 езика, и от 19 годишна не съм в БГ. Образована съм достатъчно за да те навра в миша дупка със знанията си по темата. Казах, че съм натиснала погрешно О вместо У. Ти показа само колко си злобна!!!

Общи условия

Активация на акаунт