Пазаруване от Китайски сайтове с безплатна доставка - 4

  • 95 096
  • 816
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Русе
  • Мнения: 359
Да се запиша и аз да следя, че наближават празниците

# 17
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Здравейте.
Имам проблем с поръчка в TD. За първи път ми се случва, а съм поръчвала доста пъти от там...
Имам направена поръчка на стойност над 33 USD, но не ми изпратиха номер за проследяване.
Поръчката е от 10.10.12г.
Къде и какво да им пиша, за да разбера какво се случва?

# 18
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 842
Следя отзивите от таблети и телефони...

# 19
  • Мнения: 0
Благодаря за темичката  smile3525
Сравнително от скоро ми ''намерих'' , а вече се запалих по тези сайтове.Така,че продължавам да ви следя  Mr. Green

# 20
  • DE
  • Мнения: 9 068
Я, нова тема Hug

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 43
Благодаря за темичката
аз ли имам такова усещане, че покрай тези празници в Китай поръчките много се бавят.
Поръчка пусната на 19,10 до ден днешен нямам изпратен шипинг номер и само ми отговарят
"скоро ще ви бъде изпратен "

# 22
  • Мнения: 498
Моите поръчки се бавят вече месец))

# 23
  • Мнения: 1 172
Аз след като си реших въпроса с телефона с ваша помощ, сега се сетих да потърся евтин фотоапарат, който да купя за дъщеря си. Имаме един приличен Сони,но тя го ползва като играчка и твърде вероятно скоро да му ви ди сметката.
Затова сега съм седнала да търся нещо евтино,което да бъде само нейно и да си го ползва както иска. Най-евтиното обаче,което видях, е това http://www.everbuying.com/product183404.html
Имате ли мнения, препоръки, купували ли сте фотоапарат за дете, по принцип знам,че има и специални детски, които в БГ са към 80лв, но в китайските сайтове не намирам аналог на такива.

И втори въпрос ( може да е много тъп)- в сайтовете с дрехи никъде не намирам детски дрехи- има ли,няма ли?

# 24
  • Казанлък
  • Мнения: 907
Amelly, според мен за играчка ще стане всеки фотоапарат,но за снимките не са добри. Взех си един от Тинито за 40 долара и така си стои. Работи,но не прави хубави снимки. Ще ти пиша на лични.

Здравейте.
Имам проблем с поръчка в TD. За първи път ми се случва, а съм поръчвала доста пъти от там...
Имам направена поръчка на стойност над 33 USD, но не ми изпратиха номер за проследяване.
Поръчката е от 10.10.12г.
Къде и какво да им пиша, за да разбера какво се случва?

По принцип те дават проследяващ номер само,ако има поне един артикул на стойност над 33 долара. Така че ти остава просто да чакаш и да стискаш палци.  Praynig Ако не пристигне до 43-44 ден от плащането,то пускай диспут.

# 25
  • Мнения: 0
http://www.madeinchina.com/
http://www.aliexpress.com/category/3/apparel-accessories.html

Здравейте! Вижте в тези сайтове. Има доста интересни детски дрехи.

# 26
  • Мнения: 19
мерси за новата тема:))
  bouquet

# 27
  • Мнения: 22
Аз след като си реших въпроса с телефона с ваша помощ, сега се сетих да потърся евтин фотоапарат, който да купя за дъщеря си. Имаме един приличен Сони,но тя го ползва като играчка и твърде вероятно скоро да му ви ди сметката.

Амели, има едни игри като PSPortable изглеждат, но често имат и камери - хем имат игрички, хем и камерата понякога не е толкова лоша. Но това си е като игра - 5-7 мегапиксела са обикновено. Не се сещам, сякаш в ТД ги гледах

# 28
  • Казанлък
  • Мнения: 907
Моите поръчки се бавят вече месец))
На много места срещам подобни коментарии,което е притеснително,но се случва по време на празници или други събития. Представители на сайтове споделят,че поради конгреса на компартия на Китай и засилени мерки за сигурност доста голяма част от пратките са били върнати от пощите и  се е наложило да се изпращат наново. Това е довело за проблеми с проследяването. Някои пратки се препращат от един транзитен пункт към друг без да бъдат изпратени навън. Май такъв е случаят със пратката на remi_rem RB044805599CN (току що видях,че е статуса се е променил 26.10.2012   Отправлено из транзитного пункта (厦门国际)...тя е още в Китай? ,а днес сме 30,10...дано да я изпратят по-бързо)
Няма смисъл да се притесняваме...контактувайте със сайтове за ваше успокоение и пускайте диспут навреме(но не по-рано от 43-44 ден). Пробвайте всичките сайтове за проследяване от 1-та страница.

И днес си помислих нещо... ако и споделяте за продуктите,които получавате със същата енергия,с която търсите информация,темата ще е доста по-интересна!   bouquet

# 29
  • Мнения: 5
Имам две пратки от 08.10,които са излезли от Китай,съответно на 22.10 и 25.10,появиха се след 5 дена в сайта на БГ пощи.Цялото забавяне е от размотаването на пратките от един пункт във друг,покрай тази конференция в Китай,иначе напуснат ли,пристигат много бързо.

Общи условия

Активация на акаунт